xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rok temu Dawid Ozdoba zmarł ale przed tym wyjawił że w 2023 będzie tak zwana #gra. Rok później afera ped@@filska. Większość ludzi śmiała się z Ozdoby a on to przewidział, śmiali się z Murana na którego nic nie ma oprócz tego że chyba ściągał haracz (jak się mylę to niech ktoś poprawi). Coś w internecie się zaczyna dziać i można powiedzieć że "szambo wywaliło". Jeszcze film od Konopskiego który ma być mocniejszy od Wardęgi.
1
@hayek "To przerobione w internecie, to fikcja jest" :D
2
https://vm.tiktok.com/ZGJcjf8TA/ Chcecie tak bardzo imigrantów to weźcie sobie rodzinkę do domu, Dobromir Szef i nie ma co gadać z takimi ludźmi. Jeszcze gość siedzi i powtarza "czy strzelał by Pan do ludzi". Oni serio nie widzą jak się szanowne państwo z granicy zachowują wobec naszej straży granicznej. Oni chcą zrobić nam drugą Francję w Polsce.
1
@hayek Nie mam pojęcia, Mircea jest po trzech wygranych walkach z rzędu.
1
KSW 89 Bartosiński - Parnasse https://www.instagram.com/p/Cx5G0jagihO/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
Co sądzicie o tej walce? Dla mnie to jest lekka przeginka w próbowaniu zrobić z Francuza triple czempa, bo Adrian go powinien zjeść i wiadome co zrobić. Niepotrzebne zestawienie.
0
Fajnie widać Laporte jak uściska tych młodych piłkarzy i widzi nadzieję w nich. Nie ma lepszego od Lapcia naaaszego Lapcia naaaszego!
Fermin Lopeza do kogo można porównać jeżeli chodzi o piłkarza, chodzi mi o styl odkąd się delikatnie odpalił u nas?
0
Polska 3 - 0 Bułgaria w siatkę. Następny mecz z Kanadą pewnie o pierwsze miejsce w grupie.
2
@Kessie Dobrze @Luciano99 płaci na warsztacie to dupeczke na wakacje zabrałeś. Miłego wypoczynku.
0
@Krzysztof1987 strefadb.pl
0
@VegetaPolska Ciekawe czy ktoś się za to zabierze. Ale też dużo transformacji weszło a anime chyba Vegeta ma fioletowe włosy, Freezer czarny. Ale tak czy siak jest dużo wątków do rozwinięcia. 4 pozostałe wszechświaty oraz nowy bohater Uub.
2
Obejrzałem całe Dragon Ball, później "Zetke" a teraz jestem w trakcie oglądania Superki drugi raz jak i całej reszty i mimo że byłem nakręcony kiedyś na powrót DBS i bohaterów a teraz oglądaląc wszystko od początku aż po sam koniec odnosze wrażenie że do klimatu DB/Zetki i grafiki i mimo rozciągania Sag po niewiadomo ile odcinków to jednak Superka nie ma podjazdu do tamtych serii.
2
@Sulimo Jadłem przez kilka dni tak dla spróbowania rano na czczo. Na początku dziwnie w brzuchu jakby miało przegonić od razu ale z czasem było lepiej. Najgorzej z zapachem z ust.
0
@lntrowertyk https://www.tapology.com/fightcenter/events/103056-fury-vs-ngannou
0
Fury z Usykiem, ładna waleczka się szykuje.
0
@ranger3120 A ona ile będzie zarabiać? Może jeszcze jej płacić za wychowywanie tych dzieci. Współczuję mężczyźnie.
0
No i po gali, szczerze to albo była słaba gala albo już przestaje mnie to kręcić. Ostatni raz przy walce Ferrariego były jakieś emocje bo to wariat. Coś się powoli kończy. Oby 3 była lepsza a następnie 20 która powinna przebić 10.
2
@tristan87 Dobrze że się opamiętał, całe życie przed nim.
0
A dla was kim jest Kuba?
https://www.instagram.com/reel/CxZmn06CwhY/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
1
@Kidd Teraz większość lasek jakieś traumy mocno przeżywały a jak wcześniej sobie na to pozwalały to było wszystko okej i akceptowalne. Najgorsze jest to, że facet zawsze będzie winny.
0
@Crystal37 "walić sond"
1
@Emhyr On wie że jego dzieci to czytają?
1
@Rewolucja123 Uuu dlaczego dziewczyny są seksualizowane!!!
0
@kazbychu A masz super moc?
0
@tadzik447 Ostro hahaha
0
@P33ck Co z tym Sancho?
1
@DiscoCzareQ Pozdro :D
1
@Luciano99 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13620154#comment-13620154 haha dawaj te numery w lotka
1
@DiscoCzareQ Szczerze nawet nie przeszło mi przez myśl o Fame, bo jak mam jakieś flashbacki tak zwane to widzę Tomka i rozbitą twarz po walkach na gołe pięści. A do Fame nic nie mam, staram się oglądać od początków.
0
@DiscoCzareQ Zadyma więcej w Gromdzie zrobił niż w Fame ;)
0
Mallorca spuchnie w drugiej połowie