xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@Mixtape Trzymaj się tam Byczku, tylko pamiętaj. Jeżeli zostawiła Cię dla innego nawet nie próbuj jej wybaczyć i do niej wracać jeśli jej coś tam nie pyknie z tamtym.
0
@cchesterr43 Było takie boisko u nas spore to postawili biedronkę. Na początku było dziwnie ale już się człowiek przyzwyczaił.
0
@Jakchcesz O co chodzi? Nie w temacie.
0
Do trenujących i nietrenujących:
Skąd zamawiacie sprawdzone odżywki/ witaminy? Polecacie jakieś konkretne firmy?
SFD odpada już, kończę opakowania i raczej stamtąd nie zamówię bo białko mam i się dobrze nie rozpuszcza (z kfd miałem wcześniej i nie było problemów).
1
@Kengo A to chyba ona miała problem z tymi wypłatami dla piłkarzy i piłkarek xdd Tutaj to nawet Bóg nie pomoże.
2
@Rust_Cohle Na zimę w sam raz, cieplej.
0
Przynajmniej drugi sezon Lokiego nie zawiódł. Pięknie zakończona historia.
4
Gladiator, pamiętam dawno temu oglądałem ten film i mało go pamiętałem. Teraz obejrzałem na trzeźwo i napisze szczerze że kozacki. Jednak serio te starsze filmy mają ten klimat.
0
@MesQueUnClub_87 Aktualnie ciężko powiedzieć, zmieniła się od czasów słynnego autobusu.
19
@Ojciec5tkidzieci Ten ośrodek powinien być skasowany dawno
1
@ikar34 Czerwony kolor razi w oczy?
0
Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo, zwycięstwo dobre i mocne bo na wyjeździe nie z byle kim ale gra do d*py ;/
0
Inigo walnij brameczke i pozamykaj jadaczki gwizdusiom
0
Zamawiał ktoś z was herb Barcy na ściane z Etsy? Jak tak to polecacie?
0
@icon3520 Taktyk
1
@Cotutajsiedzieje Aborcja tylko wtedy gdy dziecko ma się urodzić chore.
1
@Chaoss Za nisko w rankingu
1
Co tam robi Sara James?
1
Jeszcze łby nie wzięły Gundo na scene ale pokazali go po tym jak schodzili hah
1
Beka że Gundo nie wzięli do tego...
1
@karolup O testach antydopingowych dla Leo
0
Szczerze mnie by to drażniło jakby ktoś mnie tak łapał za bark jak Speed.
0
@gumaz Będzie pewnie 4-5
0
Wyobrażam sobie widownie jak Vaniszcjusz odbiera tą nagrodę Suchoklatesa i wszyscy wstają i mu klaszczą xD
1
@kuz Bardzo dobrze powiedział.
0
@Tridente2015 Przecież i tak nie było źle jak na taki skład. Zabrakło kontroli w drugiej połowie i troszkę szczęścia.
1
@FcPortoFan1999 Jak teraz nie stracą to za jakiś czas im UEFA czy ktoś tam odejmie punkty jak w poprzednim sezonie xD
0
@Culer9002 To co że uciszy, gdyby jeszcze w Barcelonie grał to jeszcze tak.. Z MŚ się cieszyłem ale ZP w koszulce Barcelony lepiej by smakowała a nie PSG/Interem.
0
@Simone Idź do siebie ;p
1
Raphinha też słabo albo dlatego, że po kontuzji ale gość zero dryblingu tylko dostanie piłke i albo poda gdzieś w bok albo dośrodkuje. Zeroo kiwania i wygranych pojedynków, wierzyłem w gościa ale ta wiara opada...