xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LukaszFan Słabo się zestarzało xD
0
Jak już wystawił taki skład do miejmy nadzieję że do przerwy będzie po meczu i zrobi zmiany...
0
Miejmy nadzieję że piłkarze mimo że wyjdą rezerwami to wiedzą że jest tylko jeden mecz i nie spieprzą początku roku. Kiedyś jak grali na początku fazy pucharu króla to nie było obaw a teraz?
1
@marcin62 Beatris w metrze
0
@BorzyKrzys Stopy są zaje*iste
0
@Pedri16Future Kiedyś na ustawkach to się bili, teraz na siebie krzyczą.
1
@tristan87 https://www.tiktok.com/@kaganek2023/video/7318854204842429729?q=viki%20gabor&t=1704201342825
@agaFCB W główce się poprzewracało, widziałem wywiady wcześniejsze przed taką sławną to normalnie się wypowiadała
I dlatego dla mnie zapomnienie tekstu nie jest argumentem jeżeli takie wypowiedzi później wychodzą z jej strony
1
@TheNekro94 Fajnie samemu by się chciało zmotywować i ruszyć dupę coś porobić.
1
Ale ta Viki Gabor jest męcząca. Taka komedia na sylwestra i zero jakiegoś przyznania się do błędu a teraz że beka z hejterów. Jeszcze ten poliszenglisz.
0
Chodzą słuchy że gość nadal na hydrancie stoi.
5
@ranger3120 On jest mocny xD
8
Dragon Ball to jest jedna z najlepszych anime.
3
Miodowe lata był potężnym serialem xD https://vm.tiktok.com/ZGeY47mnU/
2
Erotyczne pif paf
0
On jest taki dobry?
0
@Rewolucja123 Deszcz.
0
@tbas Akurat Clown nie oglądałem i nie kupowałem ppv. Ale właśnie bał się a wcześniej co gadał:p. FAME oglądam od pierwszej gali i nie tylko ze względu na dymy tylko różnorodność w tym co robią. Przecież po to są freakowe gale i sportowe które trzeba oddzielić grubą kreską.
1
@tbas Oglądałeś dyspozycje Denisa z Bu? Gość się kładł niby kontuzja a później gdyby nigdy nic biegnie na Natana. Druga sprawa Labryga po operacji kolana o kulach a dał radę wskoczyć do oktagonu. Tak ładnie ich wydymał i pokazał charaktery chłopaków.
1
@lucas/catalan Natan ładnie wydymał.
4
@Michael24 Asa Akira Polska wersja
0
@K4tsuuu Jest durny czas na wprowadzanie prawnilniaków
1
@Cotutajsiedzieje Za dużo teścia wali
2
@mientusek1407 Czy to go boli xD?
2
To żeby wszystko było okej dzisiaj United przegrywa u siebie :D
2
Sprzedać Pedriego póki coś wart, wiecznie kontuzje. Albo jakaś konkretna operacja i powrót bo z biegiem czasu ten talent się i tak zmarnuje... Albo wymienić ten sztab medyczny.
1
@kolomen2 KFD/Olimp/Ostrovit raczej. SFD za dużo afer ale białko ma lepsze od kfd.
5
@AnnaAnna @VegetaPolska
0
@MESSIah16 Nie mam zapędów homoseksualnych
0
Ho Ho Very Very Christmas!
0
@Mixtape I dobrze je.. Czelsioków.