0

@LukaszFan Słabo się zestarzało xD

0

Jak już wystawił taki skład do miejmy nadzieję że do przerwy będzie po meczu i zrobi zmiany...

0

Miejmy nadzieję że piłkarze mimo że wyjdą rezerwami to wiedzą że jest tylko jeden mecz i nie spieprzą początku roku. Kiedyś jak grali na początku fazy pucharu króla to nie było obaw a teraz?


1

@marcin62 Beatris w metrze

0

@BorzyKrzys Stopy są zaje*iste

0

@Pedri16Future Kiedyś na ustawkach to się bili, teraz na siebie krzyczą.

1

@tristan87 https://www.tiktok.com/@kaganek2023/video/7318854204842429729?q=viki%20gabor&t=1704201342825
@agaFCB W główce się poprzewracało, widziałem wywiady wcześniejsze przed taką sławną to normalnie się wypowiadała

I dlatego dla mnie zapomnienie tekstu nie jest argumentem jeżeli takie wypowiedzi później wychodzą z jej strony


1

@TheNekro94 Fajnie samemu by się chciało zmotywować i ruszyć dupę coś porobić.

1

Ale ta Viki Gabor jest męcząca. Taka komedia na sylwestra i zero jakiegoś przyznania się do błędu a teraz że beka z hejterów. Jeszcze ten poliszenglisz.

0

Chodzą słuchy że gość nadal na hydrancie stoi.

5

@ranger3120 On jest mocny xD

8

Dragon Ball to jest jedna z najlepszych anime.

3

Miodowe lata był potężnym serialem xD https://vm.tiktok.com/ZGeY47mnU/

2

Erotyczne pif paf

0

On jest taki dobry?

0

@Rewolucja123 Deszcz.

0

@tbas Akurat Clown nie oglądałem i nie kupowałem ppv. Ale właśnie bał się a wcześniej co gadał:p. FAME oglądam od pierwszej gali i nie tylko ze względu na dymy tylko różnorodność w tym co robią. Przecież po to są freakowe gale i sportowe które trzeba oddzielić grubą kreską.

1

@tbas Oglądałeś dyspozycje Denisa z Bu? Gość się kładł niby kontuzja a później gdyby nigdy nic biegnie na Natana. Druga sprawa Labryga po operacji kolana o kulach a dał radę wskoczyć do oktagonu. Tak ładnie ich wydymał i pokazał charaktery chłopaków.

1

@lucas/catalan Natan ładnie wydymał.

4

@Michael24 Asa Akira Polska wersja

0

@K4tsuuu Jest durny czas na wprowadzanie prawnilniaków

1

@Cotutajsiedzieje Za dużo teścia wali

2

@mientusek1407 Czy to go boli xD?

2

To żeby wszystko było okej dzisiaj United przegrywa u siebie :D

2

Sprzedać Pedriego póki coś wart, wiecznie kontuzje. Albo jakaś konkretna operacja i powrót bo z biegiem czasu ten talent się i tak zmarnuje... Albo wymienić ten sztab medyczny.

1

@kolomen2 KFD/Olimp/Ostrovit raczej. SFD za dużo afer ale białko ma lepsze od kfd.

5

0

@MESSIah16 Nie mam zapędów homoseksualnych

0

Ho Ho Very Very Christmas!

0

@Mixtape I dobrze je.. Czelsioków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?