0

@Fartlow Czyli co najlepiej brać?:D

8

@Luciano99 Pewnie przyjdzie w okolicach 10 lutego by zrobić znowu 16 godzin i dostać wypłatę. I tak co miesiąc.

3

Ale to jest kozak nutka zapraszam do odsłuchania JEDZIEMY PANOWIE tu tutu tu https://vm.tiktok.com/ZGeMmxQpy/

3

@Luciano99 Ty już trzeźwieć zaczynaj bo klucze masz i @Kessie będzie marzł przed warsztatem jak nie wstaniesz wcześnie

1

Ty mnie nie biłeś, Ty mnie nie prowokowałeś, Ty mnie całowałeś.

0

@FcPortoFan1999 Racja :D

1

@FcPortoFan1999 Taa, szkoda że nie poszedł ale z drugiej strony KSW ma swoją legendę. Śmieszny to jest Narkun, który był jednym z lepszych a teraz bije się z niewiadomo kim i niewiadomo gdzie.

1

@FcPortoFan1999 Ona wcześniej w innej organizacji walczyła, chciała do UFC (bądź była) i przyszła do KSW. Dużo było głosów że mocna jest.

1

@Fartlow Ale że nikt Samsunga nie poleca :o

+1 za profilowe.

0

@FcPortoFan1999 Królowa z kimś tam

1

@FCB_dimiC



@szkudi7 A zamiast tego miałeś okazję coś dorwać lepszego i żałujesz? U mnie budżet to około 1.5k.

0

@fcbfan1993 Dobra zabawka, ale wolę coś tańszego na początek:D

2

@FCB_dimiC Odkładaj sobie co miesiąc coś i się uzbiera w końcu :p

0

Używa ktoś z was smartwatcha? Macie coś godnego do polecenia?

2

@Arden I gość to czyta xDD

0

@Muszynianka Wróciłem z urlopu. No tak mniej więcej 30 minut troszkę dłużej bo czasem dłużej leżę:D

0

@Muszynianka U mnie OstroVit. Budzę się z 2-3 razy w nocy i sprawdzam budzik. Może temu że mam nastawiony i tak w głowie się przestawiło?

0

@Rust_Cohle Jestem rokongrelowiec.

0

@agaFCB To już bym szukał broni na dark webie.

2

@Rust_Cohle Akurat nie było żadnego Murzyna z tego co pamiętam. Aleee kto wie.

0

Bierzecie melatoninę na noc? Od tygodnia biorę i mam dziwne sny ale dzisiejszy przerósł mnie totalnie, jakiś gejowski... Poza tym budzę się w środku nocy.

2

@Rewolucja123 Porobić dla kierownika nieroba i weekend.

4

@kuz Tak zaczęło, Vini sprawdza czy jesteś rasistą

1

@kryhaa Dzięki Byku, może jeszcze Adacho obejrzę.

0

@gumaz Trzeba czekać na odpowiedź Wrzoska i więcej konkretów.

0

@kryhaa Ale z białymi włosami? Ciekawe czy teraz Jirena w lepszej wersji by pyknął drugi raz ale szybciej.

Widziałem jakieś zdjęcia Goku w True UI ale tak samo wygląda jak przy pierwszym użyciu.

0

Do czytających mangę Dragon Ball bądź śledzących, Goku już tak opanował ultra instynkt że normalnie go sobie odpala jak SSJ?

0

Tęskni się za tym śpiącym Valverde ale wtedy ludzie mocno wnerwieni byli tymi klęskami w LM. Ciężko będzie na San Mames ale jeżeli dobrze pójdzie to Barca jedyne zagrożenie może mieć z Atleti.

0

@DonMatteo901 On to z nami w meczu pokazał?:o

2

@Kinginiesta Jakby był jednym z Avengersów to bym przestał Marvela oglądać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?