xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fartlow Czyli co najlepiej brać?:D
8
@Luciano99 Pewnie przyjdzie w okolicach 10 lutego by zrobić znowu 16 godzin i dostać wypłatę. I tak co miesiąc.
3
Ale to jest kozak nutka zapraszam do odsłuchania JEDZIEMY PANOWIE tu tutu tu https://vm.tiktok.com/ZGeMmxQpy/
3
@Luciano99 Ty już trzeźwieć zaczynaj bo klucze masz i @Kessie będzie marzł przed warsztatem jak nie wstaniesz wcześnie
1
Ty mnie nie biłeś, Ty mnie nie prowokowałeś, Ty mnie całowałeś.
0
@FcPortoFan1999 Racja :D
1
@FcPortoFan1999 Taa, szkoda że nie poszedł ale z drugiej strony KSW ma swoją legendę. Śmieszny to jest Narkun, który był jednym z lepszych a teraz bije się z niewiadomo kim i niewiadomo gdzie.
1
@FcPortoFan1999 Ona wcześniej w innej organizacji walczyła, chciała do UFC (bądź była) i przyszła do KSW. Dużo było głosów że mocna jest.
1
@Fartlow Ale że nikt Samsunga nie poleca :o
+1 za profilowe.
0
@FcPortoFan1999 Królowa z kimś tam
1
@FCB_dimiC
@szkudi7 A zamiast tego miałeś okazję coś dorwać lepszego i żałujesz? U mnie budżet to około 1.5k.
0
@fcbfan1993 Dobra zabawka, ale wolę coś tańszego na początek:D
2
@FCB_dimiC Odkładaj sobie co miesiąc coś i się uzbiera w końcu :p
0
Używa ktoś z was smartwatcha? Macie coś godnego do polecenia?
2
@Arden I gość to czyta xDD
0
@Muszynianka Wróciłem z urlopu. No tak mniej więcej 30 minut troszkę dłużej bo czasem dłużej leżę:D
0
@Muszynianka U mnie OstroVit. Budzę się z 2-3 razy w nocy i sprawdzam budzik. Może temu że mam nastawiony i tak w głowie się przestawiło?
0
@Rust_Cohle Jestem rokongrelowiec.
0
@agaFCB To już bym szukał broni na dark webie.
2
@Rust_Cohle Akurat nie było żadnego Murzyna z tego co pamiętam. Aleee kto wie.
0
Bierzecie melatoninę na noc? Od tygodnia biorę i mam dziwne sny ale dzisiejszy przerósł mnie totalnie, jakiś gejowski... Poza tym budzę się w środku nocy.
2
@Rewolucja123 Porobić dla kierownika nieroba i weekend.
4
@kuz Tak zaczęło, Vini sprawdza czy jesteś rasistą
1
@kryhaa Dzięki Byku, może jeszcze Adacho obejrzę.
0
@gumaz Trzeba czekać na odpowiedź Wrzoska i więcej konkretów.
0
@kryhaa Ale z białymi włosami? Ciekawe czy teraz Jirena w lepszej wersji by pyknął drugi raz ale szybciej.
Widziałem jakieś zdjęcia Goku w True UI ale tak samo wygląda jak przy pierwszym użyciu.
0
Do czytających mangę Dragon Ball bądź śledzących, Goku już tak opanował ultra instynkt że normalnie go sobie odpala jak SSJ?
0
Tęskni się za tym śpiącym Valverde ale wtedy ludzie mocno wnerwieni byli tymi klęskami w LM. Ciężko będzie na San Mames ale jeżeli dobrze pójdzie to Barca jedyne zagrożenie może mieć z Atleti.
0
@DonMatteo901 On to z nami w meczu pokazał?:o
2
@Kinginiesta Jakby był jednym z Avengersów to bym przestał Marvela oglądać.