xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie wiem czemu te sklepy internetowe nie mogą wpisać normalnych i prawdziwych rozmiarów ubrań, w tabeli co innego a w rzeczywistości o rozmiar jeszcze większe a czasami mniejsze. Na Zalando chyba jedynie z gaciami się nie przejechałem a tak wychodzą mi zwroty bo nie pasują ubrania.
1
@barcelonaLM Program nagrywany u @Luciano99 w warsztacie.
5
@PatrychoO Puma o wiele lepsza, brałbym bez zastanowienia.
1
@KrychaFCB Dlatego z czasem mam coraz większą niechęć do nich. Tfu.
2
@MesQueUnClub96 Tak jak Ci inny piszą jakaś siłka czy coś zawsze nabierzesz pewności siebie i z wyglądu się poprawisz. Wydaje mi się że przesadzasz i nie masz naleśnika zamiast twarzy tylko ciężko Ci siebie zaakceptować. W sumie ja też siebie nie akceptuje ale no cusz xD. Głowa do góry polecam Magda Gessler, Wojciech Modest Amaro, Jany Ahonnen.
2
@MesQueUnClub96 Wydziaraj gębe jak Popek
3
@MesQueUnClub96 Mi się wydaje że jakbyś był w jakimś gronie towarzystwa i byś z nimi przebywał wrazm z jakimiś dziewczynami to byś pewnie inaczej myślał, bo byście gadali nawzajem i nawet nie patrząc na swój wygląd umiałbyś gadać z nimi. Wygląd to nie wszystko aczkolwiek też duży wpływ ma niestety.
1
@MesQueUnClub96 A ile masz lat?
0
@LM10GOAT No ta ale jak var ratuje dupę to wszystko cacy
0
U was też się komentarze dublują?
0
Cancelo gdzie Ty byłeś po odejściu Alvesa z Barcy?
Wynik i tak bardzo niebezpieczny w końcowych 10-15 minutach. Wydaje mi się że też dużo kombinowania było i brakowało tego czegoś w ostatnich momentach akcji.
Roque piękne wejście, oby więcej występów i życzę mu wyjściowej jedenastki z Alaves.
0
Pena to nie koszykówka po co kozłujesz xd
14
Cancelo zachowuje się jakby grał w Barcelonie wiele lat, piękny jest.
0
@Tuc Priv, zapisz sobie będziesz mieć na później.
0
(Drugi raz i ostatni)
La Ramblowiczki i La Ramblowicze z racji młodego wieku mam prawo nie mieć doświadczenia życiowego na temat Smartwatch'y. Którego byście wybrali? Oczywiście czekam też na różne propozycje i doradzeniu co i jak. Mam nadzięje że ostatni raz będę truć 4 litery z tym tematem.
https://allegro.pl/oferta/smartwatch-sportowy-polar-grit-x-gps-tetno-m-l-13068510917
https://allegro.pl/oferta/sportowy-smartwatch-garmin-forerunner-255-grafitowy-szary-15107527326
https://allegro.pl/oferta/smartwatch-garmin-venu-2-czarny-15021828699
https://allegro.pl/oferta/zegarki-sportowe-garmin-instinct-2-solar-szary-15079771022 Ten nie ma płatności zbliżeniowych a zawsze to fajna funkcja ;/
5
@MESSIah16 No i prawdę napisała. Przecież ta piłkareczka z West Hamu (blondyna) zdjęcia na Instagramie "kuszące" a później problem robi w mediach. Jak tak nie było to mnie poprawcie.
0
@aldewir A nie ma jakiejś stronki z tym czy trzeba szukać po prostu po modelu?
0
@aldewir Gdzie to się sprawdza hah?:D
0
@aldewir Właśnie https://allegro.pl/oferta/sportowy-smartwatch-garmin-forerunner-255-grafitowy-szary-15107527326 ten będzie chyba najbardziej odpowiedni, jest sportowy co się przyda i ma płatności zbliżeniowe. Zawsze cos.
I w sumie ten https://allegro.pl/oferta/smartwatch-garmin-venu-2-czarny-15021828699
1
@aldewir No właśnie pierwszy zegarek i chciałbym kupić jak najrozsądniej. W sumie ja też lubie się wyróżniać z pewnymi rzeczami i kupuje nietypowe czasem rzeczy ;p.
0
@Szreko Jeżeli chodzi o historie postaci to chyba jedynie o Marvelu coś tam patrzę po jakichś wikipediach żeby wiedzieć więcej a DC obejrzałem z powodu posiadania playera. Mimo wszystko jak Gunn ruszy to może Marvel się naprawi, bo będzie konkurencja ;/
1
@aldewir A dlaczego Coros a nie na przykład właśnie Garmin? Dzięki za tą odpowiedź ;p.
0
@Szreko Może dlatego że pierwszy raz oglądałem wtedy xd ale tak jak piszę dla mnie jakoś najgorsze nie były. Tylko jakieś ogólnie dziwne w porównianiu do Marvela.
4
@TR3YWAY @VegetaPolska Mówiłem pij te bipałery z biedry to Ci odwagi doda i już są rezultaty.
3
@Kessie Hahaha https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQRXov-sM-fNd24HH0dYNydck1uETdLpulpSt1cl1YkTaZrsoK0u9_ioieTfo9LhNGYRfc&usqp=CAU
1
@Kessie Tylko durnie i niemądrzy ludzie piją przed jak i w trakcie.
0
@Szreko Grubo się zapowiada, chyba zaczne i DCEU oglądać z większą ciekawością niz ostatnie JL. Alee Superman i Superman 2 z Batmanem takie złe nie było do końca ;d
0
@Szreko A ona będzie już w nowym Supermanie od Gunn'a?
0
@derlysy1979 A jakie perfumy dorwałeś?
0
@derlysy1979 Co sobote się myć