1

Nie wiem czemu te sklepy internetowe nie mogą wpisać normalnych i prawdziwych rozmiarów ubrań, w tabeli co innego a w rzeczywistości o rozmiar jeszcze większe a czasami mniejsze. Na Zalando chyba jedynie z gaciami się nie przejechałem a tak wychodzą mi zwroty bo nie pasują ubrania.

1

@barcelonaLM Program nagrywany u @Luciano99 w warsztacie.

5

@PatrychoO Puma o wiele lepsza, brałbym bez zastanowienia.

1

@KrychaFCB Dlatego z czasem mam coraz większą niechęć do nich. Tfu.

2

@MesQueUnClub96 Tak jak Ci inny piszą jakaś siłka czy coś zawsze nabierzesz pewności siebie i z wyglądu się poprawisz. Wydaje mi się że przesadzasz i nie masz naleśnika zamiast twarzy tylko ciężko Ci siebie zaakceptować. W sumie ja też siebie nie akceptuje ale no cusz xD. Głowa do góry polecam Magda Gessler, Wojciech Modest Amaro, Jany Ahonnen.

2

@MesQueUnClub96 Wydziaraj gębe jak Popek

3

@MesQueUnClub96 Mi się wydaje że jakbyś był w jakimś gronie towarzystwa i byś z nimi przebywał wrazm z jakimiś dziewczynami to byś pewnie inaczej myślał, bo byście gadali nawzajem i nawet nie patrząc na swój wygląd umiałbyś gadać z nimi. Wygląd to nie wszystko aczkolwiek też duży wpływ ma niestety.

1

@MesQueUnClub96 A ile masz lat?

0

@LM10GOAT No ta ale jak var ratuje dupę to wszystko cacy

0

U was też się komentarze dublują?

0

Cancelo gdzie Ty byłeś po odejściu Alvesa z Barcy?

Wynik i tak bardzo niebezpieczny w końcowych 10-15 minutach. Wydaje mi się że też dużo kombinowania było i brakowało tego czegoś w ostatnich momentach akcji.

Roque piękne wejście, oby więcej występów i życzę mu wyjściowej jedenastki z Alaves.


0

Pena to nie koszykówka po co kozłujesz xd

14

Cancelo zachowuje się jakby grał w Barcelonie wiele lat, piękny jest.

0

@Tuc Priv, zapisz sobie będziesz mieć na później.

0

(Drugi raz i ostatni)
La Ramblowiczki i La Ramblowicze z racji młodego wieku mam prawo nie mieć doświadczenia życiowego na temat Smartwatch'y. Którego byście wybrali? Oczywiście czekam też na różne propozycje i doradzeniu co i jak. Mam nadzięje że ostatni raz będę truć 4 litery z tym tematem.

https://allegro.pl/oferta/smartwatch-sportowy-polar-grit-x-gps-tetno-m-l-13068510917
https://allegro.pl/oferta/sportowy-smartwatch-garmin-forerunner-255-grafitowy-szary-15107527326
https://allegro.pl/oferta/smartwatch-garmin-venu-2-czarny-15021828699
https://allegro.pl/oferta/zegarki-sportowe-garmin-instinct-2-solar-szary-15079771022 Ten nie ma płatności zbliżeniowych a zawsze to fajna funkcja ;/

5

@MESSIah16 No i prawdę napisała. Przecież ta piłkareczka z West Hamu (blondyna) zdjęcia na Instagramie "kuszące" a później problem robi w mediach. Jak tak nie było to mnie poprawcie.

0

@aldewir A nie ma jakiejś stronki z tym czy trzeba szukać po prostu po modelu?

0

@aldewir Gdzie to się sprawdza hah?:D

0

@aldewir Właśnie https://allegro.pl/oferta/sportowy-smartwatch-garmin-forerunner-255-grafitowy-szary-15107527326 ten będzie chyba najbardziej odpowiedni, jest sportowy co się przyda i ma płatności zbliżeniowe. Zawsze cos.


I w sumie ten https://allegro.pl/oferta/smartwatch-garmin-venu-2-czarny-15021828699

1

@aldewir No właśnie pierwszy zegarek i chciałbym kupić jak najrozsądniej. W sumie ja też lubie się wyróżniać z pewnymi rzeczami i kupuje nietypowe czasem rzeczy ;p.

0

@Szreko Jeżeli chodzi o historie postaci to chyba jedynie o Marvelu coś tam patrzę po jakichś wikipediach żeby wiedzieć więcej a DC obejrzałem z powodu posiadania playera. Mimo wszystko jak Gunn ruszy to może Marvel się naprawi, bo będzie konkurencja ;/

1

@aldewir A dlaczego Coros a nie na przykład właśnie Garmin? Dzięki za tą odpowiedź ;p.

0

@Szreko Może dlatego że pierwszy raz oglądałem wtedy xd ale tak jak piszę dla mnie jakoś najgorsze nie były. Tylko jakieś ogólnie dziwne w porównianiu do Marvela.

4

@TR3YWAY @VegetaPolska Mówiłem pij te bipałery z biedry to Ci odwagi doda i już są rezultaty.

1

@Kessie Tylko durnie i niemądrzy ludzie piją przed jak i w trakcie.

0

@Szreko Grubo się zapowiada, chyba zaczne i DCEU oglądać z większą ciekawością niz ostatnie JL. Alee Superman i Superman 2 z Batmanem takie złe nie było do końca ;d

0

@Szreko A ona będzie już w nowym Supermanie od Gunn'a?

0

@derlysy1979 A jakie perfumy dorwałeś?

0

@derlysy1979 Co sobote się myć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?