0

@Monegros Na podstawie Mangi. Kilka rozdziałów jest. Napewno bym jeszcze zrobił turniej z pozostałymi wszechświatami co nie brały udziału w turnieju. I bym rozciągał tak jak Zetke. Dużo odcinków;p

1

Szkoda że nie jestem jakimś miliarderem. Sam bym zapłacił za zrobienie anime Dragon Ball i kontynuację Superki. Nigdy mi się to nie znudzi.

1

XDDD i tego Twitch nie banuje hahha
https://www.twitch.tv/faith?sr=a

0

@Popitek12 Długa broda dwie korzyści...

1

@jacobFCB Tak tylko czasami trzeba uważać żeby żony/dziewczyny nie postrzelić przypadkiem.

1

@Kazragore Ludziom odechce się żyć serio, na Unia (Niemcy) zgnoją i zniechęca ludzi do życia. Masakra co może być za kilka lat. Te wszystkie osoby które chcą tego mam nadzieję że kiedyś spotka kara.

0

@nwchades Kolejna osoba mi go poleca stąd. Dzięki ;p
@Faro Też dzięki!

0

@Transu96 Mistrzu mam specjalny uchwyt do lapka który będę mocować do biurka więc o to się nie martw.

0

@Safrani W jakim sensie że kiepsko?:D

0

@Safrani Doświadczeń z monitorami nie mam żadnych więc muszę polegać na opiniach ludzi. O tym że mogą przyjść różne mimo twoich samych modeli też słyszałem. Wybór padł na LG, dzięki za odpowiedzi!

0

@Safrani No do gier. Też myślę że trzeci najlepszy będzie z tych.

0

No i cyk Roberto za Cancelo.

0

@T^L Mam niestety tylko jedno wejście hdmi ;/ Będę potrzebować rozdzielacza. Taniocha ale czy z obrazem będzie cacy? Wolałbym kupić coś droższego i sprawdzonego.

0

@T^L 10 to już za dużo bo miejsca nie styknie. Po prostu jakiś rozdzielacz?

0

Mam pytanie do komputerowców:
Da radę podłączyć telewizor i monitor do laptopa jednocześnie? Chciałbym na telewizorze oglądać na przykład film i mieć obraz rzucony z laptopa na monitor?

0

Ładny przypadek, topowe komentarze z zielonymi herbami na moim profilu mają "8".

0

Jak widzicie nasze szanse z PSG? Czy poważnie są tacy mocni i poukładani? Ja jakoś jestem dobrej myśli.

0

0

Moje typy co do losowań:
Barca-PSG
Real-Arsenal
City-Bayern
Borussia-Atleti

1

@draxidox Ale Pana Derehajło to Ty szanuj

0

Nikt inny jak PSG, fajnie by było utrzeć nosa Dembele i Mekambe.

11

Ale że się gość ujawnił xDD


17

To nieźle haha


1

Co się porobiło z Tonym Fergusonem.... https://vm.tiktok.com/ZGeywcLVf/

0

@Gall Tyle monitorów że nawet nie wiadomo co wybrać xd

0

La Komputerowce polecicie jakiś monitor do gier do 600-700 stów?

3

@VegetaPolska

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?