xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Monegros Na podstawie Mangi. Kilka rozdziałów jest. Napewno bym jeszcze zrobił turniej z pozostałymi wszechświatami co nie brały udziału w turnieju. I bym rozciągał tak jak Zetke. Dużo odcinków;p
1
Szkoda że nie jestem jakimś miliarderem. Sam bym zapłacił za zrobienie anime Dragon Ball i kontynuację Superki. Nigdy mi się to nie znudzi.
1
XDDD i tego Twitch nie banuje hahha
https://www.twitch.tv/faith?sr=a
0
@Popitek12 Długa broda dwie korzyści...
1
@jacobFCB Tak tylko czasami trzeba uważać żeby żony/dziewczyny nie postrzelić przypadkiem.
1
@Kazragore Ludziom odechce się żyć serio, na Unia (Niemcy) zgnoją i zniechęca ludzi do życia. Masakra co może być za kilka lat. Te wszystkie osoby które chcą tego mam nadzieję że kiedyś spotka kara.
0
@nwchades Kolejna osoba mi go poleca stąd. Dzięki ;p
@Faro Też dzięki!
0
Zapytam jeszcze raz bo więcej osób niż z rana :D
Który byście wybrali?:D
https://www.x-kom.pl/p/612636-monitor-led-27-lg-27gn800p-b.html
https://www.x-kom.pl/p/1152490-monitor-led-27-msi-g272qpf.html
https://www.x-kom.pl/p/1154637-monitor-led-27-lg-ultragear-27gr75q-b.html
https://www.x-kom.pl/p/747481-monitor-led-27-aoc-q27g2s-gaming.html
0
@Transu96 Mistrzu mam specjalny uchwyt do lapka który będę mocować do biurka więc o to się nie martw.
0
@Safrani W jakim sensie że kiepsko?:D
0
@Safrani Doświadczeń z monitorami nie mam żadnych więc muszę polegać na opiniach ludzi. O tym że mogą przyjść różne mimo twoich samych modeli też słyszałem. Wybór padł na LG, dzięki za odpowiedzi!
0
@Safrani No do gier. Też myślę że trzeci najlepszy będzie z tych.
0
Który byście wybrali?:D
https://www.x-kom.pl/p/612636-monitor-led-27-lg-27gn800p-b.html
https://www.x-kom.pl/p/1152490-monitor-led-27-msi-g272qpf.html
https://www.x-kom.pl/p/1154637-monitor-led-27-lg-ultragear-27gr75q-b.html
0
No i cyk Roberto za Cancelo.
0
@T^L Mam niestety tylko jedno wejście hdmi ;/ Będę potrzebować rozdzielacza. Taniocha ale czy z obrazem będzie cacy? Wolałbym kupić coś droższego i sprawdzonego.
0
@T^L 10 to już za dużo bo miejsca nie styknie. Po prostu jakiś rozdzielacz?
0
Mam pytanie do komputerowców:
Da radę podłączyć telewizor i monitor do laptopa jednocześnie? Chciałbym na telewizorze oglądać na przykład film i mieć obraz rzucony z laptopa na monitor?
0
Ładny przypadek, topowe komentarze z zielonymi herbami na moim profilu mają "8".
0
Jak widzicie nasze szanse z PSG? Czy poważnie są tacy mocni i poukładani? Ja jakoś jestem dobrej myśli.
0
Można powiedzieć że prawie trafiłem :D https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14217194#comment-14217194
0
Moje typy co do losowań:
Barca-PSG
Real-Arsenal
City-Bayern
Borussia-Atleti
1
@draxidox Ale Pana Derehajło to Ty szanuj
0
Nikt inny jak PSG, fajnie by było utrzeć nosa Dembele i Mekambe.
11
Ale że się gość ujawnił xDD
17
To nieźle haha
1
Co się porobiło z Tonym Fergusonem.... https://vm.tiktok.com/ZGeywcLVf/
0
Który byście wybrali monitor?
https://www.x-kom.pl/p/1111807-monitor-led-24-lg-24gn60r-b.html#Specyfikacja
https://www.x-kom.pl/p/609925-monitor-led-24-iiyama-g-master-g2470hsu-red-eagle.html#Specyfikacja
https://www.x-kom.pl/p/1109993-monitor-led-24-gigabyte-g24f-2.html#Specyfikacja
https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-lg-ultragear-24gn60r-b-23-8-1920x1080px-ips-144hz-1-ms-gtg
0
@Gall Tyle monitorów że nawet nie wiadomo co wybrać xd
0
La Komputerowce polecicie jakiś monitor do gier do 600-700 stów?
3
@VegetaPolska