0

@LionelM95 Niedawno jadłem na śniadanie 3-4 a później na kolację do jedzenia potrafiłem jeszcze 5 dorzucić.

0

@Kengo Pep Guardiola, chyba Aitana też niedawno sławna

0

Stówka na Real poszła, nie ważne kto wygra czy będzie remis. Będę zadowolony.

0

@HypeR Ja bym go widział jako Sentrego jednak ;p

0

Roque na skrzydle xD Człowieku opamiętaj się, ciężko Ci Lewego posadzić?

0

@HypeR Aaa dobra xd

0

@HypeR Zapomniałeś o Agatha: Darkhold Diares

26

Skazani na Shawshank, top.

5

@Emhyr Po Kononowiczu?

0

Dopóki nie zobacze oficjalki Mekambe w Realu to nawet jakoś się nie denerwuje. Ale jak przyjdzie Mambeppe to wtedy można rozmyślać jak będzię wyglądać prawdopodobna ale nie pewna dominacja w lidze i lidze mistrzów.

0

@MESSIah16 To ona chyba tak śmiesznie na początku tańczyła w sejmie xD dziwne ruchy

1

@JobuTupaki Jeżeli w Twojej ocenie Strażnicy Galaktyki 3 jest najlepszym filmem to szacun ale dla mnie to był gorszy film od 2 odsłony a najlepszy w MCU Wojna bez granic/Koniec gry.

0

@Popitek12 Dwutygodniowa kwarantanna i walenie %%. Dziwny czas ale jakoś tak śmiesznie było.

7

Komentarz usunięty

7

Wszedłem na twitter tego Krzysia Misia Śmieszka i nie znalazłem tam nic o rolnikach (mam wadę wzroku) ale już o tęczy i LGBT kilka wzmianek jest. Czy to, że w Grecji zaakceptowano związki tej samej płci jest ważniejsze od dobra Polski w której się jest posłem? Ja wiem, że każdy ma swoje upodobania i cele przy korycie ale gdzie jest wspólna walka o dobro Polski?

1

@macio_944 Później się trochę zdziwiłem jak gość był w trójce mocno podobny do Heath Ledgera a patrzyłem po wikipedii to nawet jakoś ze sobą nie byli powiązani. No mi się ta fabuła podobała bo później właśnie ten Dent mnie zaskoczył. Sztosy kabanosy takie filmy.

2

Nie dziwię się że Oppenheimer (nie oglądałem) miał taki dobry wydźwięk. Teraz oglądam Mrocznego Rycerza na Netflix i druga część z Jokerem który zmarł w tym samym roku co wyszedł film jest dobry i klimatyczny. Na początku jakoś nie chciałem tego oglądać ale teraz nie żałuję. Fajnie spędzone kilka godzin. Taki ktoś jak Nolan powinien ogarnąć Thora 5 w takim klimacie a nie jakieś kawały i śmieszki.

0

@kaamil1910 Pewnie tak ale nie w tych okolicznościach.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Pamiętam jak oni z Basel przegrali a poźniej było złomowanie i chyba 6-1 w dwumeczu xD

0

@marcin62 Tak fajnie tańczą, że może któraś poszłaby na wesele?

1

@agaFCB Gość pewnie jadł 4 posiłek odkąd wstał a Ty mu przeszkodziłaś, ajj niedobra.

0

@SeWo77 Szklanke mąki?

11

Jak będę premierem to będzie Benzyna i po 4 złote, obiecuje wam to. Głosujcie na mnie!

4

@agaFCB Pewnie kawke popijał albo jadł pączusia to z pretensjami. Lekarz powinien być z powołania.

0

@HypeR Wznowienie

0

@HypeR Film ma być w roku 1963 więc Franklin powinien być w czasie "MCU", bo nawet MsMarvel już szuka ludzi do młodych Avengers.

0

@HypeR Skąd info o Wonder Manie?

0

Rok później po wydaniu Deadpool & Wolverine w kinach pojawi się Fantastyczna Czwórka. Fajny prezent z okazji walentynek.



1

@Popitek12 Lepiej z przyjacielem, meczyk przynajmniej obejrzysz a dziewczyna będzie dźwęgać.

21

@MESSIah16 Do spodu z każdą osobą która zdradza partnera. Prawda i tak wyjdzie na jaw więc to kwestia czasu, że "mu nie wybaczy".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?