xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LionelM95 Niedawno jadłem na śniadanie 3-4 a później na kolację do jedzenia potrafiłem jeszcze 5 dorzucić.
0
@Kengo Pep Guardiola, chyba Aitana też niedawno sławna
0
Stówka na Real poszła, nie ważne kto wygra czy będzie remis. Będę zadowolony.
0
@HypeR Ja bym go widział jako Sentrego jednak ;p
0
Roque na skrzydle xD Człowieku opamiętaj się, ciężko Ci Lewego posadzić?
0
@HypeR Aaa dobra xd
0
@HypeR Zapomniałeś o Agatha: Darkhold Diares
26
Skazani na Shawshank, top.
5
@Emhyr Po Kononowiczu?
0
Dopóki nie zobacze oficjalki Mekambe w Realu to nawet jakoś się nie denerwuje. Ale jak przyjdzie Mambeppe to wtedy można rozmyślać jak będzię wyglądać prawdopodobna ale nie pewna dominacja w lidze i lidze mistrzów.
0
@MESSIah16 To ona chyba tak śmiesznie na początku tańczyła w sejmie xD dziwne ruchy
1
@JobuTupaki Jeżeli w Twojej ocenie Strażnicy Galaktyki 3 jest najlepszym filmem to szacun ale dla mnie to był gorszy film od 2 odsłony a najlepszy w MCU Wojna bez granic/Koniec gry.
0
@Popitek12 Dwutygodniowa kwarantanna i walenie %%. Dziwny czas ale jakoś tak śmiesznie było.
7
Komentarz usunięty
7
Wszedłem na twitter tego Krzysia Misia Śmieszka i nie znalazłem tam nic o rolnikach (mam wadę wzroku) ale już o tęczy i LGBT kilka wzmianek jest. Czy to, że w Grecji zaakceptowano związki tej samej płci jest ważniejsze od dobra Polski w której się jest posłem? Ja wiem, że każdy ma swoje upodobania i cele przy korycie ale gdzie jest wspólna walka o dobro Polski?
1
@macio_944 Później się trochę zdziwiłem jak gość był w trójce mocno podobny do Heath Ledgera a patrzyłem po wikipedii to nawet jakoś ze sobą nie byli powiązani. No mi się ta fabuła podobała bo później właśnie ten Dent mnie zaskoczył. Sztosy kabanosy takie filmy.
2
Nie dziwię się że Oppenheimer (nie oglądałem) miał taki dobry wydźwięk. Teraz oglądam Mrocznego Rycerza na Netflix i druga część z Jokerem który zmarł w tym samym roku co wyszedł film jest dobry i klimatyczny. Na początku jakoś nie chciałem tego oglądać ale teraz nie żałuję. Fajnie spędzone kilka godzin. Taki ktoś jak Nolan powinien ogarnąć Thora 5 w takim klimacie a nie jakieś kawały i śmieszki.
0
@kaamil1910 Pewnie tak ale nie w tych okolicznościach.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Pamiętam jak oni z Basel przegrali a poźniej było złomowanie i chyba 6-1 w dwumeczu xD
0
@marcin62 Tak fajnie tańczą, że może któraś poszłaby na wesele?
1
@agaFCB Gość pewnie jadł 4 posiłek odkąd wstał a Ty mu przeszkodziłaś, ajj niedobra.
0
@SeWo77 Szklanke mąki?
11
Jak będę premierem to będzie Benzyna i po 4 złote, obiecuje wam to. Głosujcie na mnie!
4
@agaFCB Pewnie kawke popijał albo jadł pączusia to z pretensjami. Lekarz powinien być z powołania.
0
@HypeR Wznowienie
0
@HypeR Film ma być w roku 1963 więc Franklin powinien być w czasie "MCU", bo nawet MsMarvel już szuka ludzi do młodych Avengers.
0
@HypeR Skąd info o Wonder Manie?
0
Rok później po wydaniu Deadpool & Wolverine w kinach pojawi się Fantastyczna Czwórka. Fajny prezent z okazji walentynek.
1
@Popitek12 Lepiej z przyjacielem, meczyk przynajmniej obejrzysz a dziewczyna będzie dźwęgać.
21
@MESSIah16 Do spodu z każdą osobą która zdradza partnera. Prawda i tak wyjdzie na jaw więc to kwestia czasu, że "mu nie wybaczy".