0

Co powiecie na temat nowych nieoficjalnych oczywiście strojów Barcy? Szczerze mi leży bardziej czarna wyjazdowa, ta domowa osobiście szału jakoś nie robi. Może zmienię zdanie jak zobaczę oficjalną koszulkę na kimś.

2

@RoberDzik Oby Jaga.

3

Piękny jest stadion Bayernu od środka. 25 euro i kozackie przeżycie. Oczywiście wszystko przygotowane już pod Real w LM.

1

Pozdro z Allianz Areny, za niecałą godzinkę zwiedzanie stadionu.

1

@barcelonaLM Po co wchodzić w taki związek? Nie rozumiem

1

Hahaha i waleczka załatwiona, to było tylko kwestią czasu

0

@Bocheno1 Chce żeby on żył

0

@Bocheno1 Granie w Tibie do 1 w nocy tylko.

0

Wierzycie w lądowanie na Księżycu?

8

@DonMatteo901 Wiadome, że zabili.

0

Ale pięknie, strona mi się naprawiła i teraz można elegancko przeglądać forum.

0

Będzie śmiesznie jak Flick przejmie jakiś klub co będzie w LM i trafi na nas i nas zleje.

7

@Arden "Najlepszy prawy obrońca świata" xd

3

@abram3k Nic dziwnego że Pique poszedł do młodszej. Ciekawe czy przez tyle lat też była hala Madrid.

5

@bari_94 Zostawienie Xaviego a nie wzięcie Flicka który może wprowadziłby coś nowego będzie wielką kompromitacją. Ale po co trener z jajami, ktoś z piłkarzyków jeszcze się obrazi.

0

Znowu jakieś kontrowersje w meczu?

1

@HypeR Jutro zwiastun Deadpool & Wolverine.

0

@HypeR Ale coś o Armor Wars nic nie słychać:/ ogólnie mało plotek coś o marvelu ostatnio na tt.

0

@chavez Ale trzeba sobie jakoś progresować i mieć plan.

0

Są jacyś początkujący/zaawansowani biegacze na tej stronie?
Chciałbym zacząć biegać na świeżym powietrzu czasami z możliwością na siłowni, lecz nie wiem jak do tego dokładnie się zabrać. Mielibyście jakiś ciekawy poradnik do tego i oczywiście sprawdzony?

1

Ale Emma Roberts jest śliczna:o

0

Osobiście od pewnego czasu psg jest wyżej od Realu w kwestii nielubianych klubów. Szczerze w finale wolałbym żeby wygrali Królewscy z historią niż układy w UEFA i kasa z Kataru. W Realu są dwa problemy, piłkarze którzy prowokują i część kibiców typu przystojniak KG co był w kanale sportowym. Mimo wszystko mam nadzieję na rewanż w przyszłości i dalej boli ta zasrana porażka wczoraj mimo że nie oglądałem meczu. I ten bezczelny uśmiech Dzbanbele.

8

Zagrać taki kozacki mecz na wyjeździe i wszystko spieprzyć w rewanżu i to u siebie widząc jaką motywację mieli sami kibice. Jestem smutny i zarazem wściekły. Jedna z najlepszych okazji na półfinał ostatniego czasu... Teraz mecz z Realem, który będzie gryźć trawę w Manchesterze i nie zdziwię się jak przejdą.

0

@HypeR Kozacko, dla mnie również najlepszy. Mam duże nadzieje w tym filmie. Nawet większe niż w Deadpoolu w tym roku.

0

Czas na rzeź!! Do boju wielka Barcelono!!

1

@Kidd I taka odpowiedź mi się podoba. Dzięki ;)

0

@pt9 A co ja Bawarczyk i mam jakiś ból dupy? Tylko zapytałem czemu tak było.

0

Mam takie pytanko, dlaczego Bayer nie został jakoś ukarany za wejście kibiców przed gwizdkiem? Można tak czy po prostu już przymknęli oko bo i tak było 5:0?

36

100 % racji

0

Jak się z gry nie trafia to trzeba z karnego, śmieszny klubik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?