xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co powiecie na temat nowych nieoficjalnych oczywiście strojów Barcy? Szczerze mi leży bardziej czarna wyjazdowa, ta domowa osobiście szału jakoś nie robi. Może zmienię zdanie jak zobaczę oficjalną koszulkę na kimś.
2
@RoberDzik Oby Jaga.
3
Piękny jest stadion Bayernu od środka. 25 euro i kozackie przeżycie. Oczywiście wszystko przygotowane już pod Real w LM.
1
Pozdro z Allianz Areny, za niecałą godzinkę zwiedzanie stadionu.
1
@barcelonaLM Po co wchodzić w taki związek? Nie rozumiem
1
Hahaha i waleczka załatwiona, to było tylko kwestią czasu
0
@Bocheno1 Chce żeby on żył
0
@Bocheno1 Granie w Tibie do 1 w nocy tylko.
0
Wierzycie w lądowanie na Księżycu?
8
@DonMatteo901 Wiadome, że zabili.
0
Ale pięknie, strona mi się naprawiła i teraz można elegancko przeglądać forum.
0
Będzie śmiesznie jak Flick przejmie jakiś klub co będzie w LM i trafi na nas i nas zleje.
7
@Arden "Najlepszy prawy obrońca świata" xd
3
@abram3k Nic dziwnego że Pique poszedł do młodszej. Ciekawe czy przez tyle lat też była hala Madrid.
5
@bari_94 Zostawienie Xaviego a nie wzięcie Flicka który może wprowadziłby coś nowego będzie wielką kompromitacją. Ale po co trener z jajami, ktoś z piłkarzyków jeszcze się obrazi.
0
Znowu jakieś kontrowersje w meczu?
1
@HypeR Jutro zwiastun Deadpool & Wolverine.
0
@HypeR Ale coś o Armor Wars nic nie słychać:/ ogólnie mało plotek coś o marvelu ostatnio na tt.
0
@chavez Ale trzeba sobie jakoś progresować i mieć plan.
0
Są jacyś początkujący/zaawansowani biegacze na tej stronie?
Chciałbym zacząć biegać na świeżym powietrzu czasami z możliwością na siłowni, lecz nie wiem jak do tego dokładnie się zabrać. Mielibyście jakiś ciekawy poradnik do tego i oczywiście sprawdzony?
1
Ale Emma Roberts jest śliczna:o
0
Osobiście od pewnego czasu psg jest wyżej od Realu w kwestii nielubianych klubów. Szczerze w finale wolałbym żeby wygrali Królewscy z historią niż układy w UEFA i kasa z Kataru. W Realu są dwa problemy, piłkarze którzy prowokują i część kibiców typu przystojniak KG co był w kanale sportowym. Mimo wszystko mam nadzieję na rewanż w przyszłości i dalej boli ta zasrana porażka wczoraj mimo że nie oglądałem meczu. I ten bezczelny uśmiech Dzbanbele.
8
Zagrać taki kozacki mecz na wyjeździe i wszystko spieprzyć w rewanżu i to u siebie widząc jaką motywację mieli sami kibice. Jestem smutny i zarazem wściekły. Jedna z najlepszych okazji na półfinał ostatniego czasu... Teraz mecz z Realem, który będzie gryźć trawę w Manchesterze i nie zdziwię się jak przejdą.
0
@HypeR Kozacko, dla mnie również najlepszy. Mam duże nadzieje w tym filmie. Nawet większe niż w Deadpoolu w tym roku.
0
Czas na rzeź!! Do boju wielka Barcelono!!
1
@Kidd I taka odpowiedź mi się podoba. Dzięki ;)
0
@pt9 A co ja Bawarczyk i mam jakiś ból dupy? Tylko zapytałem czemu tak było.
0
Mam takie pytanko, dlaczego Bayer nie został jakoś ukarany za wejście kibiców przed gwizdkiem? Można tak czy po prostu już przymknęli oko bo i tak było 5:0?
36
100 % racji
0
Jak się z gry nie trafia to trzeba z karnego, śmieszny klubik