xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tabaluga37 Czyli to nie jest jakieś skomplikowane jak tak czytam. A jeżeli chodzi o płatność to pewnie w banku bym musiał ogarnąć to żeby taki przelew zrobić? No i jakby to się ogarnęło w dzień to już działka jest moja czy muszę na coś czekać jeszcze?
0
@Tabaluga37 Gotówka, okej dzięki będę czekać.
0
Kupował może ktoś stąd niedawno działke po budowe domu? Mógłby ktoś wyjaśnić na chłopski rozum jak wygląda procedura kupna? Od a do z. Jak to wygląda z notariuszem i opłatą.
0
Nico to się chyba sam pcha do Barcelony a oni jakieś Ormo albo Taza chcą. Deco ma jakieś taśmy na Laporte czy o co chodzi? Nie wierzę też że Flick sam chce piłkarza z Lipska, do tego starszego i słabszego.
24
@messi564 Sernik z rodzynkami to g*wno a nie sernik.
1
@TaleOfUs W następnym sezonie powtórka.
4
Trzeba być naprawdę przygłupem żeby na fladze Polski dać reklamę "Foto higiena". Tak poza tym te nazwy miast skąd się jest jest takie wieśniackie.
0
@koksik2700 Dla mnie Mekambe od kosztował 70 milionów euro.
0
Czy ktoś też tak ma jak ogląda na przykład Scaloniego reakcje jak Argentyna wygrywa finał z Francją to i tak w to nie wierzy? Już trochę minęło i dalej jakoś tak ciężko uwierzyć że Argentyna zdobyła wtedy mistrzostwo świata.
3
@FcPortoFan1999 Dawaj na ring zaraz Cię zniszczę
0
@Criss18Barca Komentarz.
0
@Encore Wstaje rano i widzę 3:0, nie ma innej opcji.
0
Jeżeli idzie się na mecz Euro to jest jakiś sklep kibicowski danej reprezentacji czy trzeba samemu się zaopatrzyć?
1
@Who_you_mam Schowaj tego gnata bo bez niego straszysz xd
0
Kupował ktoś tutaj bilety na ticombo?
0
@TR3YWAY Patrzę że na ticombo są.
0
Ma ktoś sprawdzoną stronkę do kupna biletu na mecz Polska - Holandia? Nie chce trafić na syf jakiś.
0
@Colon Haha no luźno rozumiem to :D
0
@MadafakinGuy No i gites, oby tak dalej ;)
1
@Stinger_ Tak jak @DanielVeB napisał☺. Też było bardzo ważne, bo w sumie dzięki niemu i oczywiście butom xd się ruszyłem i zacząłem systematycznie biegać. Wcześniej ciężko było mi się jakoś zabrać też przez pracę. Ale najważniejsze są pozytywy ;). Aby do przodu!
@wawrzyn1 To na rekach będę biegać hahaha
4
Wcześniejszy zakup zegarka i zaczęcie biegania to chyba jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Polecam każdemu ruszyć 4 litery.
0
@Zoker https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2023-11-30/usa-pozew-zbiorowy-przeciwko-cristiano-ronaldo-pilkarz-oskarzony-o-promocje-gieldy-kryptowalut/ może to
0
Piękne xD jak w podstawówce https://vm.tiktok.com/ZGeVKejCk/
0
Szkoda, że Toxina nie pokazali w zwiastunie Venom 3 tylko policjanta.
0
@HypeR Znowu dadzą Andy Serkinsa który grał w Czarnej Panterze i Ultronie? Oby nie.
0
KFD czy ostrovit? Bądź inna firma jeżeli chodzi o witaminy dobrej jakości.
0
Xddd co Ci kibice Realu w Londynie robią to ja nie mam pojęcia
21
Dzisiaj barwy tylko żółto-czarne.
5
Jedynym wygranym finałów NBA jest Boston Celtics.
0
@kodi77 Przyjść ma ten od Conte jak dobrze kojarzę
https://www.fcbarca.com/117753-kim-jest-julio-tous-ktory-ma-odmienic-przygotowanie-fizyczne-pilkarzy-barcelony.html