0

@Tabaluga37 Czyli to nie jest jakieś skomplikowane jak tak czytam. A jeżeli chodzi o płatność to pewnie w banku bym musiał ogarnąć to żeby taki przelew zrobić? No i jakby to się ogarnęło w dzień to już działka jest moja czy muszę na coś czekać jeszcze?

0

@Tabaluga37 Gotówka, okej dzięki będę czekać.

0

Kupował może ktoś stąd niedawno działke po budowe domu? Mógłby ktoś wyjaśnić na chłopski rozum jak wygląda procedura kupna? Od a do z. Jak to wygląda z notariuszem i opłatą.

0

Nico to się chyba sam pcha do Barcelony a oni jakieś Ormo albo Taza chcą. Deco ma jakieś taśmy na Laporte czy o co chodzi? Nie wierzę też że Flick sam chce piłkarza z Lipska, do tego starszego i słabszego.

24

@messi564 Sernik z rodzynkami to g*wno a nie sernik.

1

@TaleOfUs W następnym sezonie powtórka.

4

Trzeba być naprawdę przygłupem żeby na fladze Polski dać reklamę "Foto higiena". Tak poza tym te nazwy miast skąd się jest jest takie wieśniackie.

0

@koksik2700 Dla mnie Mekambe od kosztował 70 milionów euro.

0

Czy ktoś też tak ma jak ogląda na przykład Scaloniego reakcje jak Argentyna wygrywa finał z Francją to i tak w to nie wierzy? Już trochę minęło i dalej jakoś tak ciężko uwierzyć że Argentyna zdobyła wtedy mistrzostwo świata.

3

@FcPortoFan1999 Dawaj na ring zaraz Cię zniszczę

0

@Criss18Barca Komentarz.

0

@Encore Wstaje rano i widzę 3:0, nie ma innej opcji.

0

Jeżeli idzie się na mecz Euro to jest jakiś sklep kibicowski danej reprezentacji czy trzeba samemu się zaopatrzyć?

1

@Who_you_mam Schowaj tego gnata bo bez niego straszysz xd

0

Kupował ktoś tutaj bilety na ticombo?

0

@TR3YWAY Patrzę że na ticombo są.

0

Ma ktoś sprawdzoną stronkę do kupna biletu na mecz Polska - Holandia? Nie chce trafić na syf jakiś.

0

@Colon Haha no luźno rozumiem to :D

0

@MadafakinGuy No i gites, oby tak dalej ;)

1

@Stinger_ Tak jak @DanielVeB napisał☺. Też było bardzo ważne, bo w sumie dzięki niemu i oczywiście butom xd się ruszyłem i zacząłem systematycznie biegać. Wcześniej ciężko było mi się jakoś zabrać też przez pracę. Ale najważniejsze są pozytywy ;). Aby do przodu!
@wawrzyn1 To na rekach będę biegać hahaha

4

Wcześniejszy zakup zegarka i zaczęcie biegania to chyba jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Polecam każdemu ruszyć 4 litery.

0

Piękne xD jak w podstawówce https://vm.tiktok.com/ZGeVKejCk/

0

Szkoda, że Toxina nie pokazali w zwiastunie Venom 3 tylko policjanta.

0

@HypeR Znowu dadzą Andy Serkinsa który grał w Czarnej Panterze i Ultronie? Oby nie.

0

KFD czy ostrovit? Bądź inna firma jeżeli chodzi o witaminy dobrej jakości.

0

Xddd co Ci kibice Realu w Londynie robią to ja nie mam pojęcia

21

Dzisiaj barwy tylko żółto-czarne.

5

Jedynym wygranym finałów NBA jest Boston Celtics.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?