0

Ma ktoś może sprawdzony fotoradar do jazdy po Niemczech? Najlepiej darmowy.

0

Są 5 zmian w drużynach to może niech wprowadzą zmiany sędziów bo to jest jedna wielka tragedia. Ban na sędziowanie meczów.

0

@etobzyk Już mam mapę zasadniczą z starostwa, dało się ogarnąć online ale mam 1:1000 A4 i nie wiem czy będzie ta trzykrotność frontu się zgadzać dla nich. W sumie dużo widząc budynków bo to wieś i tylko przy drodze stoją. Mapę chce właśnie do uzyskania zgody na przyłącza żeby powoli sobie warunki zabudowy ogarniać bo 3 miesiące się czeka ;/. Bo do warunków zabudowy mapa projektowa nie jest konieczna i mogę sam sobie mniej więcej umieścić budynek na mapie zasadniczej?

0

@Kgorecki2500 niskie a dalej kawaler...

0

Co by nie mówić o Speedzie, gość zrobił ostatnio jeden z najlepszych contentów na YT.

0

@etobzyk Jaki jest najbardziej odpowiedni format mapy? Mam aktualnie 1;1000 i a4. Działka na wsi.

0

Masz moje słowo essa

0

@TR3YWAY Och i ach

0

Ogarnia ktoś mapy zasadnicze do warunków zabudowy?

0

@Popitek12 Oczywiście.

0

@ArterkHD Nie ale sam mam bluzę za 60 euro już z 4 lata i się trzyma elegancko.

0

Jest ktoś stąd co się zna na warunkach zabudowy i mógłbym się coś zapytać? Chodzi mi o umieszczenie budynku i ewentualnie szamba na działce w przypadku braku kanalizacji względem tego jak są pobudowani sąsiedzi (niektóre to stare budynki).

6

@LionelM95 Lampa wiesz

1

Przydałoby się takie och i ach!

1

@malicinho Przecież ja kiedyś miałem dyktando i napisałem murzyn z małej to mi poprawiła babka na Murzyn.

11

Kiedyś pamiętam jak określenie "Murzyn" w szkole było normalnym określeniem a teraz widzę jakieś bunty co do tego.

1

@maroon Niee na mObywatel ogarniasz. Ja się zalogowałem za pomocą konta w banku i jest cacy.

0

@MesQueUnClub_87 Tak wiem tylko narazie nie będe. Ale obym nie zapomniał.

0

Zastrzegał sobie ktoś numer PESEL? Ja sobie zastrzege po tym jak pełnomocnik kupi za mnie nieruchomość bo jeszcze komedia wyjdzie. Może warto być w pewnym stopniu zabezpieczony.

0

Ale jaja dla Dzordzo od tych automatów we wtorek babka aferę zrobiła xD https://vm.tiktok.com/ZGeppJ81Q/

6

@Arden We wtorek? We wtorek to automaty, muszą być automaty Jackpot.

0

Korona jednak fajną opcje wprowadziła takie jak ebudownictwo albo mobywatel. Nie trzeba chodzić po urzędach.

0

Jeżeli daje pełnomocnictwo komuś z rodziny na zakup działki bo nie będzie mnie wtedy to ja jestem wpisany w księge wieczystą? Jak to wygląda bo na tym internecie to szkoda gadać...

0

Jeżeli jest działka i sprzedający poszedł do pośrednika ale dogadałem się z sprzedającym osobiście to pośrednik bierze jakąś kase? Oczywiście później sami wszystko załatwiamy?

0

Po co tak strzelać....

1

Piękne hahh


7

Zastanawiam się co mają w głowie wielcy obrońcy emigrantów, którzy tak bezczelnie próbują przekroczyć naszą Polską granicę. W głowie mi się nie mieści jak czasami słucham jacy oni są pokrzywdzeni. Większość użytkowników stąd nawet jechało po Konfie a to oni nie chcą wysoko kulturowych przybyszów z Bliskiego Wschodu i mówią o tym zdecydowanie i otwarcie co powinno się z takimi osobami robić. Pomyślcie że mieszkacie sobie w fajnej i bezpiecznej Polsce, ktoś sobie niszczy Twoją posesję a Ty nic nie możesz z tym zrobić bo ktoś sobie ubzdurał, że są pokrzywdzeni. To szybko się nie skończy i będzie jeszcze gorzej. Daj palca to rękę utną.

0

@VegetaPolska Mi jakoś ten dubbing nie przeszkadza. Napewno lepszy niż ten który jest w Superce w niektórych odcinkach. Cholera ja nadal mam nadzieję że zrobią anime.

1

"Opuścił nas wyjątkowo mężny wojownik. Zwał się Vegeta. W historii zapisze się jako ktoś wyjątkowo odważny... Lecz jego bliscy nigdy się nie dowiedzą jak mocno ich kochał..."

1

@Tabaluga37 Z tego co widzę jeszcze trzeba zgłaszać zakup do urzędów. Dziękuję za wyjaśnienie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?