xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HypeR Ryan sam wyraził chęć grania w MCU więc będzie rozpier.....
1
@Kgorecki2500 Jestem mega fanem Kapitana jak i Winter Soldiera i film ma mieć właśnie taki charakter.
1
@Kgorecki2500 Mam duże nadzieje że nowy Kapitan Ameryka też tak siądzie.
1
@Kgorecki2500 No właśnie widze że fotke na Deadpoola zmieniłeś xD. Na nowym nie byłem ale się wybieram w tym tygodniu jakoś. Bardziej jestem ciekaw RdJ jako Dooma.
0
@blakkudium W której formacji są od nas lepsi? Mi się wydaje że tylko bramka z całym szacunkiem do Stegena.
0
@cchesterr43 Nie jestem sadystą
0
@kodi77 Przecież nikt znaczący od nas nie odszedł ;o
0
Jeżeli w nadchodzącym sezonie Pedriego dalej będą męczyć kontuzje to byście byli skłonni go sprzedać?
0
@Arden Skąd miałby jedzenie i picie?
0
Miał ktoś może z was do czynienia z sklepem Snipes? Warto coś u nich zamawiać?
0
Przecież to o 5 mniej niż kupno klasycznego lewego skrzydłowego xd
2
Stonoga niby wyszedł na durnia po dzisiejszym filmie od Stanowskiego ale to Szalony Reporter miał mokre sny hahah. Takich trzech jak ich dwóch nie ma ani jednego.
0
@karolup Jak wrócimy do 1/1 w kwestii transferów albo po podpisaniu nowego kontaktu z Nike.
0
@KrychaFCB Jak zostanie ich nowym Aguero to czemu nie.
0
Naprawdę nie ma kogoś lepszego od Beko?
Nico jak chce to niech zostaje w Athletic ale podobna była sytuacja z Griezmannem gdzie pociąg miał przyjechać tylko raz a wyszło to że w następnym sezonie daliśmy za niego 120 baniek.
Wydaje mi się że dupa będzie z transferów, Pedri wygląda jakby go głodzili a na dodatek chcą piłkarza który nie spędza na boisku więcej niż 2k minut bo jest kontuzjowany.
Znowu będziemy żyli tym, że jacyś młodzi się objawią i pociągną Barce w tym sezonie. Co sezon to nowe nadzieje z których nic nie wychodzi.
0
W środę jeżeli ktoś będzie o 15:55 to i tak jest spóźniony.
0
Dziwię się sąsiadom https://vm.tiktok.com/ZGeveEaqe/ xD
0
@TheNekro94 Pewnie tak tylko czy taka dyspozycja w meczu z Słowenią starczy na Francję/Włochy? Ja serio jestem nastawiony na złoto jak nigdy wcześniej. To musi się udać.
0
Jak na początku dnia kozacki mecz Polska - Słowenia to teraz Stany z Brazylią dają radę. Na kogo nie trafimy trzeba zagrać jeszcze lepszy mecz w ćwierćfinale.
0
@TheNekro94 Mi się wydaje że oni jeszcze lepiej mogliby zagrać bo kadra potężna.
0
@PIWOSZ89 Na tych nie ale ostatnio pognali nas z IO w ćwierćfinale w 2016 roku.
0
Narazie Brazylia słabiutko. Według was lepiej grać z USA?
4
7 na 11 piłkarzy Hiszpanii ma albo miało styczność z Barceloną. Fajnie będzie widzieć młodych od nas z złotem olimpijskim.
1
@ACMaldini3 Paulinho
3
@TankerHunter Wyskocz sobie gdzieś, nie siedź sam i nie myśl o tym.
35
@draxidox Przykry człowiek.
0
Leon co Ty robisz xD mega zawodnik.
0
Oby tak dalej Polacy, kozacki początek!
0
@Lucyfffer Polska ma najlepszych kibiców na świecie.
0
Patrząc na to jak młodzi grają dlaczego nie ma nacisku do odejścia De Jonga? Naprawdę moglibyśmy się go pozbyć za dobrą kwotę i nikt by nie płakał.