xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BulaKG Czytałem że gdzieś zapukała do domu do znajomych wycieńczona.
0
@tomek8756 XDDDD
3
Gundogan był jednym z tych piłkarzy kilka lat temu, którego widziałem w koszulce Barcelony ale my obraliśmy inny kierunek a on sam trafił do City. Po kilku latach przychodzi gość z wielkim doświadczeniem z drużyny aktualnie top3 na świecie a my zamiast się cieszyć jego grą i dalej podziwiać jego dobrą grę jak w poprzednim sezonie to wypychamy go z klubu. Im dalej w las ja mocno się zastanawiam czy Laporta od brzucha nie dostaje jakichś halucynacji. Mocno wierzyłem w Joana ale kurde ileż można...
0
@Sccaner Spokojnie mam budzik na 5:10 a jeszcze spać się nie wybieram bo się przestawiłem na wolnym :D
14
Dwu tygodniowy urlop zleciał jak pstryknięcie palcem. Nie tak dawno był początek roku a zaraz będziemy jeść przy wigilijnym stole i świętować Sylwester. Czas leci jak szalony po tych 18 urodzinach a zwłaszcza jak zacząłem pracować. Mam już 26 lat i bliżej mi do 30 niż dalej. Trzeba korzystać z każdego dnia bo człowiek się nie zdąży obrócić a będzie się oglądać za garniturem na własny pogrzeb.
2
Nie no jazda z Gundoganem jest. Przecież jak go wypchną z klubu to żonka całego Instagrama zaspamuje.
1
Dricus jaką karierę w UFC robi, kolejna wygrana i obrona pasa. Soldić się chowa.
0
Ale bym się cofnął do 2010 i obejrzał wielką Barcelone..
1
@Worny Kounde 15
1
@TheNekro94 Przecież to się w głowie nie mieści żeby dla nich kasy nie było xD
0
Kupował ktoś z was coś na RetroClub?
4
@ranger3120 5 milionów
1
@Kgorecki2500 Jeszcze w moich goglach...
0
Pablo Torre i Casado zarejestrowani. Torre jednak zostaje w klubie bo nie słychać aby odchodził?
0
@JimMorrisonFCB Wiadome z kiedy to?
6
Co jest xD
0
@Messibestplayerintheworld x kurde d
0
@Kgorecki2500 Za późno wariacie xD
4
Już ze 3 godziny po filmie Deadpool & Wolverine a bym drugi raz go obejrzał.
0
@HypeR Coś na podobie Infinity War, fajnie.
1
Deadpool & Wolverine odchaczone.
Mogę napisać tylko tyle że Ryan i Hugh to dwaj genialni aktorzy. Mocny film, zabawny i z momentami smutku. Może bardziej bym się ekscytował gdybym nie widział wcześniej spoilerów ale i tak jest kozacko. Fajnie było słyszeć wplatywanie historii z MCU.
Mam nadzieję że Deadpool trafi jednak do Avengers tak jak chciał a w raz z nim Wolverine i nawet Laura. Piękna historia i zaje**ste cameo różnych postaci.
@HypeR @Kgorecki2500
0
Czyli jednak to prawda :o https://vm.tiktok.com/ZGecQSHFs/
15
Czy wie ktoś skąd on ma dostawcę internetu? Chciałbym tam się przyjąć i wyłączyć mu internet
0
Titanic odpalony, dawno nie oglądałem bo zazwyczaj gdy kiedyś leciał w tv na Polsacie to się włączało.
0
Świat w płomieniach na Netflix dobry film, ostatnio Gambit z D&W oraz Elektro z Spideramana w rolach głównych.
1
@zodiak_10 "W ten weekend Ty stawiasz flache"
7
@blakkudium Trafi do nich i zagra mecze życia przeciwko nam xD
0
@Kgorecki2500 https://static.wikia.nocookie.net/miodowelata/images/3/3b/Kurski.jpg/revision/latest?cb=20171101125122&path-prefix=pl Ludzie mówią że to jeden z dowódców.
1
@barcelonaLM Boston Celtic, Lakers no i Spurs
0
@FCB24 A kogo wzięli do siebie?;o