1

@BulaKG Czytałem że gdzieś zapukała do domu do znajomych wycieńczona.

0

@tomek8756 XDDDD

3

Gundogan był jednym z tych piłkarzy kilka lat temu, którego widziałem w koszulce Barcelony ale my obraliśmy inny kierunek a on sam trafił do City. Po kilku latach przychodzi gość z wielkim doświadczeniem z drużyny aktualnie top3 na świecie a my zamiast się cieszyć jego grą i dalej podziwiać jego dobrą grę jak w poprzednim sezonie to wypychamy go z klubu. Im dalej w las ja mocno się zastanawiam czy Laporta od brzucha nie dostaje jakichś halucynacji. Mocno wierzyłem w Joana ale kurde ileż można...

0

@Sccaner Spokojnie mam budzik na 5:10 a jeszcze spać się nie wybieram bo się przestawiłem na wolnym :D

14

Dwu tygodniowy urlop zleciał jak pstryknięcie palcem. Nie tak dawno był początek roku a zaraz będziemy jeść przy wigilijnym stole i świętować Sylwester. Czas leci jak szalony po tych 18 urodzinach a zwłaszcza jak zacząłem pracować. Mam już 26 lat i bliżej mi do 30 niż dalej. Trzeba korzystać z każdego dnia bo człowiek się nie zdąży obrócić a będzie się oglądać za garniturem na własny pogrzeb.

2

Nie no jazda z Gundoganem jest. Przecież jak go wypchną z klubu to żonka całego Instagrama zaspamuje.

1

Dricus jaką karierę w UFC robi, kolejna wygrana i obrona pasa. Soldić się chowa.

0

Ale bym się cofnął do 2010 i obejrzał wielką Barcelone..

1

@Worny Kounde 15

1

@TheNekro94 Przecież to się w głowie nie mieści żeby dla nich kasy nie było xD

0

Kupował ktoś z was coś na RetroClub?

4

@ranger3120 5 milionów

1

@Kgorecki2500 Jeszcze w moich goglach...

0

Pablo Torre i Casado zarejestrowani. Torre jednak zostaje w klubie bo nie słychać aby odchodził?

0

@JimMorrisonFCB Wiadome z kiedy to?

6

Co jest xD

0

0

@Kgorecki2500 Za późno wariacie xD

4

Już ze 3 godziny po filmie Deadpool & Wolverine a bym drugi raz go obejrzał.

0

@HypeR Coś na podobie Infinity War, fajnie.

1

Deadpool & Wolverine odchaczone.
Mogę napisać tylko tyle że Ryan i Hugh to dwaj genialni aktorzy. Mocny film, zabawny i z momentami smutku. Może bardziej bym się ekscytował gdybym nie widział wcześniej spoilerów ale i tak jest kozacko. Fajnie było słyszeć wplatywanie historii z MCU.

Mam nadzieję że Deadpool trafi jednak do Avengers tak jak chciał a w raz z nim Wolverine i nawet Laura. Piękna historia i zaje**ste cameo różnych postaci.
@HypeR @Kgorecki2500

0

Czyli jednak to prawda :o https://vm.tiktok.com/ZGecQSHFs/

15

Czy wie ktoś skąd on ma dostawcę internetu? Chciałbym tam się przyjąć i wyłączyć mu internet

0

Titanic odpalony, dawno nie oglądałem bo zazwyczaj gdy kiedyś leciał w tv na Polsacie to się włączało.

0

Świat w płomieniach na Netflix dobry film, ostatnio Gambit z D&W oraz Elektro z Spideramana w rolach głównych.

1

@zodiak_10 "W ten weekend Ty stawiasz flache"

7

@blakkudium Trafi do nich i zagra mecze życia przeciwko nam xD

1

@barcelonaLM Boston Celtic, Lakers no i Spurs

0

@FCB24 A kogo wzięli do siebie?;o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?