2

Soplica wiśniowa top.

0

Messenger to jest największe gówno jakie mogło powstać, wpisuje dobrze hasło a tutaj dalej mnie przekierowuje na maila żeby kod wpisać któy nie działa.

1

@Vegeta88 A gdyby to było teraz to by pół osiedla nie spało, sam mam łzy w oczach jak przypominam sobie o tym meczu

4

@Vegeta88 Jak Roberto trafił na 6-1 to mnie mama nie potrafiła uspokoić xD dobre czasy

0

@Dankho94isback To mnie poprawiłeś i to najważniejsze.

0

@Dankho94isback To dlaczego mi zarzucasz brak języka Polskiego? Za dużo Ukraińców masz wokół siebie czy jak? Ja napisałem swoje a Ty mogłeś inaczej odpowiedzieć. Różnice nie zawsze prowadzą do kłótni tylko do pewnych refleksji i dyskusji.

1

@Dankho94isback Napisałeś przecież że cieszysz się z tego że jego czas przeminął. Zastanawiam się po co ta Twoja ofensywa jeżeli chodzi o Język Polski.

0

@Dankho94isback Mimo wszystko to były najlepsze lata w piłce nożnej. Dwójka dominujących ludzi w piłce nożnej ale i tak trzeba umniejszyć Crisowi. Ja nie jestem jego jakimś zwolennikiem ale to były najlepsze lata w piłce które oglądałem od 2010 roku odkąd zacząłem kibicować Barcelonie. Każdy ma swoje zdanie ale Ronaldo jest jaki jest ale oni obydwaj są i będą najlepszymi w swoim rodzaju.

1

@Dankho94isback Felix, Palmer, Caicedo, Reeca James, Cucurella

1

@fart Laporta ma problem z liczeniem kalorii więc samo sobie odpowiedz na trzecie pytanie.

0

@FcPortoFan1999 Oby też sobie ligi nie przesrali przez to.

0

@FcPortoFan1999 Taaa mi się nie chciało nawet. Szwagier mówił jak w Białym był to widział w cholerę policji xd.

1

@adamek20151 Jeden z członków duetu który dominował przez wiele lat. Niby śmieszki ale każdy dalej chciałby oglądać jego rywalizację z Messim w La Liga.

7

@BTW Laporta weź wyloguj

0

@FcPortoFan1999 To i tak dobrze, dzięki Porto.

0

Jeżeli Jaga przegra to trafia do tej konferencji?

0

xdddd jeszcze chcą Christensena sprzedać. Brak słów.

0

@13th Oczywiście że jest xd

3

@July_6_BcN + antykomarowego.

0

@Matt_i1992 Duńczyk byłby dobry do sprzedania tylko wtedy gdyby Araujo nie miał kontuzji a poza tym myśle że Urugwajczyk w sezonie 25/26 będzie grał w innym klubie niż Barcelona.

1

Jeżeli przyjdzie Chiesa to będzie nasz człowiek i trzeba go będzie wspierać jak najmocniej. Mijemy nadzieję że kontuzje w tym sezonie naszych będą omijać szerokim łukiem.

Tylko co z Nico na przykład za rok? Będzie jeszcze szansa na jego transfer czy może ktoś pokaże się inny w lidze lepszy od niego?

0

@Cvzx Była banicja.

0

@CZAJUN_119 Wtedy gdy przychodził Turan i Vidal chyba.

2

@fcbarcafan19 @MesQueUnClub_87 Kurde na tym Movido to spory wybór xD

3

Tyle sklepów, ubrań na nich a sobie coś wybrać fajnego jest naprawdę ciężko a ceny kosmiczne czasami. Gdzie się ogólnie ubieracie? U mnie jest to Zalando, Urban City i coś się jeszcze by znalazło.

1

@DLFCB Dla takiego kogoś zrobić betonowe buty, będzie zaszczycony.

3

@Who_you_mam 35 baniek i do widzenia.

3

@Aragorn33 To już wolę Jacka Muranskiego.

1

@Pedri16Future Ostatnio gromi na yt filmami.

0

@HypeR Ohh Sydney :3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?