xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Soplica wiśniowa top.
0
Messenger to jest największe gówno jakie mogło powstać, wpisuje dobrze hasło a tutaj dalej mnie przekierowuje na maila żeby kod wpisać któy nie działa.
1
@Vegeta88 A gdyby to było teraz to by pół osiedla nie spało, sam mam łzy w oczach jak przypominam sobie o tym meczu
4
@Vegeta88 Jak Roberto trafił na 6-1 to mnie mama nie potrafiła uspokoić xD dobre czasy
0
@Dankho94isback To mnie poprawiłeś i to najważniejsze.
0
@Dankho94isback To dlaczego mi zarzucasz brak języka Polskiego? Za dużo Ukraińców masz wokół siebie czy jak? Ja napisałem swoje a Ty mogłeś inaczej odpowiedzieć. Różnice nie zawsze prowadzą do kłótni tylko do pewnych refleksji i dyskusji.
1
@Dankho94isback Napisałeś przecież że cieszysz się z tego że jego czas przeminął. Zastanawiam się po co ta Twoja ofensywa jeżeli chodzi o Język Polski.
0
@Dankho94isback Mimo wszystko to były najlepsze lata w piłce nożnej. Dwójka dominujących ludzi w piłce nożnej ale i tak trzeba umniejszyć Crisowi. Ja nie jestem jego jakimś zwolennikiem ale to były najlepsze lata w piłce które oglądałem od 2010 roku odkąd zacząłem kibicować Barcelonie. Każdy ma swoje zdanie ale Ronaldo jest jaki jest ale oni obydwaj są i będą najlepszymi w swoim rodzaju.
1
@Dankho94isback Felix, Palmer, Caicedo, Reeca James, Cucurella
1
@fart Laporta ma problem z liczeniem kalorii więc samo sobie odpowiedz na trzecie pytanie.
0
@FcPortoFan1999 Oby też sobie ligi nie przesrali przez to.
0
@FcPortoFan1999 Taaa mi się nie chciało nawet. Szwagier mówił jak w Białym był to widział w cholerę policji xd.
1
@adamek20151 Jeden z członków duetu który dominował przez wiele lat. Niby śmieszki ale każdy dalej chciałby oglądać jego rywalizację z Messim w La Liga.
7
@BTW Laporta weź wyloguj
0
@FcPortoFan1999 To i tak dobrze, dzięki Porto.
0
Jeżeli Jaga przegra to trafia do tej konferencji?
0
xdddd jeszcze chcą Christensena sprzedać. Brak słów.
0
@13th Oczywiście że jest xd
3
@July_6_BcN + antykomarowego.
0
@Matt_i1992 Duńczyk byłby dobry do sprzedania tylko wtedy gdyby Araujo nie miał kontuzji a poza tym myśle że Urugwajczyk w sezonie 25/26 będzie grał w innym klubie niż Barcelona.
1
Jeżeli przyjdzie Chiesa to będzie nasz człowiek i trzeba go będzie wspierać jak najmocniej. Mijemy nadzieję że kontuzje w tym sezonie naszych będą omijać szerokim łukiem.
Tylko co z Nico na przykład za rok? Będzie jeszcze szansa na jego transfer czy może ktoś pokaże się inny w lidze lepszy od niego?
0
@Cvzx Była banicja.
0
@CZAJUN_119 Wtedy gdy przychodził Turan i Vidal chyba.
2
@fcbarcafan19 @MesQueUnClub_87 Kurde na tym Movido to spory wybór xD
3
Tyle sklepów, ubrań na nich a sobie coś wybrać fajnego jest naprawdę ciężko a ceny kosmiczne czasami. Gdzie się ogólnie ubieracie? U mnie jest to Zalando, Urban City i coś się jeszcze by znalazło.
1
@DLFCB Dla takiego kogoś zrobić betonowe buty, będzie zaszczycony.
3
@Who_you_mam 35 baniek i do widzenia.
3
@Aragorn33 To już wolę Jacka Muranskiego.
1
@Pedri16Future Ostatnio gromi na yt filmami.
0
@HypeR Ohh Sydney :3