0

Ale laska dobrą techniawe daje xD https://www.twitch.tv/eliciamartin

1

@HypeR Wspólna historia a później wjeżdżają do Secret Wars woo

0

@Faro Masy nabrał może.

1

Jedna z największych satysfakcji jak Goku wpieprzył dla Jirena, łezka wtedy poleciała a kibicowałem wtedy mocniej niż reprezezentacji Polski w piłce nożnej. Tylko ten dubbing Angielski xd.


1

@Popitek12 Reed Richards

0

@Faro U mnie dwa z Tuskiem i Morawieckim jak kibicują podczas igrzysk.

3

@Luciano99 Ale ludzie to są dzbany przecież wiadome że krócej będzie muzyka dudnić od 22 do 7/8 rano niż od tej 7/8 do 22. Weź mu powiedz jak jeszcze przyjdzie że możesz dłużej puszczać. A jak będzie skakać to weź głodnego @Kessie puść na niego to mu jaja urwie tylko starego po szczypior wyślij do sklepu "dla smaku".

1

@norbi77 Nie piętnaście znaków

0

@lntrowertyk Za pół darmo czemu nie.

2

Curry mistrz, USA jaki comeback :o

0

@A4ron 15-8 w jednej kwarcie?xd

0

Ciekawe czy sytacja w Wielkiej Brytanii otworzy oczom osobom, które chcą przyjmować imigrantów. Czy może 1 na 10 okaże się złym zabije Polską rodzinę ale 9 zostanie uratowanych.

0

Kto według was jest najlepszym siatkarzem aktualnie na świecie?

Czy według was Kurek jest i będzie lepszym siatkarzem od Mariusza Wlazłego jeżeli chodzi o historię Polski jeżeli chodzi o siatkarzy?

Można do tego grona też zaliczyć Leona czy jednak za krótko u nas gra?

1

@HypeR Ale ten fanart jest kozacki, dla mnie mogłoby tak zostać ale lepiej że nas widzów zaskczyli wyglądem Dooma.

0

@ranger3120 Bruce Willis

1

@Kgorecki2500 Dobra jednak nie to od jakiegoś fana było xD

1

RDj jako Viktor Von Doom. To jest chyba zbroja Iron Mana więc będzie to jakiś wariant Starka. https://x.com/MyTimeToShineH/status/1821267707280630067

@HypeR @Kgorecki2500

0

I co Francja była jakoś faworyzowana w meczu?

0

@Maker0 Jak wygramy to będzie można wcześniej zacząć świętowanie.

0

Ale mam bekę z tych polityków co nagrywają siebie jak naszym kibicują i świętują xD jeden lepszy od drugiego. Tusk wstawił coś to i Morawiecki coś musiał.

0

Jest kurrrr!! Pięknie Panowie jedziemy z nimi!!!

0

Nie no Amerykanie kozacko grają...

1

@Kazragore Daj, daj, daj, daj.

0

Nie dziwię się że remisują mając Supermana w drużynie.

0

Temperatura ra ra ra ra

Polacy po upragniony finał!

1

@Danny Gaucho I to w workach

0

@Gaucho A co my Niemcy jesteśmy że mieliśmy płakać?

1

@sen Rozumiem lampke ale całe?xD Może się z tego zrobić problem bo za jakiś czas będą dwie butelki albo będzie popijać już z nudów a to najgorsze.

0

@pt9 Marcin Paruwa

0

Zastanawiam się czasami czemu nie zainteresowałem się Marvelem w 2008 roku. Aktualnie oglądam Zimowego Żołnierza na słuchawkach i są mega efekty a co gdyby to było w kinie. Top3 jeżeli chodzi o filmy ten franszyzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?