xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale laska dobrą techniawe daje xD https://www.twitch.tv/eliciamartin
1
@HypeR Wspólna historia a później wjeżdżają do Secret Wars woo
0
@Faro Masy nabrał może.
1
Jedna z największych satysfakcji jak Goku wpieprzył dla Jirena, łezka wtedy poleciała a kibicowałem wtedy mocniej niż reprezezentacji Polski w piłce nożnej. Tylko ten dubbing Angielski xd.
1
@Popitek12 Reed Richards
0
@Faro U mnie dwa z Tuskiem i Morawieckim jak kibicują podczas igrzysk.
3
@Luciano99 Ale ludzie to są dzbany przecież wiadome że krócej będzie muzyka dudnić od 22 do 7/8 rano niż od tej 7/8 do 22. Weź mu powiedz jak jeszcze przyjdzie że możesz dłużej puszczać. A jak będzie skakać to weź głodnego @Kessie puść na niego to mu jaja urwie tylko starego po szczypior wyślij do sklepu "dla smaku".
1
@norbi77 Nie piętnaście znaków
0
@lntrowertyk Za pół darmo czemu nie.
2
Curry mistrz, USA jaki comeback :o
0
@A4ron 15-8 w jednej kwarcie?xd
0
Ciekawe czy sytacja w Wielkiej Brytanii otworzy oczom osobom, które chcą przyjmować imigrantów. Czy może 1 na 10 okaże się złym zabije Polską rodzinę ale 9 zostanie uratowanych.
0
Kto według was jest najlepszym siatkarzem aktualnie na świecie?
Czy według was Kurek jest i będzie lepszym siatkarzem od Mariusza Wlazłego jeżeli chodzi o historię Polski jeżeli chodzi o siatkarzy?
Można do tego grona też zaliczyć Leona czy jednak za krótko u nas gra?
1
@HypeR Ale ten fanart jest kozacki, dla mnie mogłoby tak zostać ale lepiej że nas widzów zaskczyli wyglądem Dooma.
0
@ranger3120 Bruce Willis
1
@Kgorecki2500 Dobra jednak nie to od jakiegoś fana było xD
1
RDj jako Viktor Von Doom. To jest chyba zbroja Iron Mana więc będzie to jakiś wariant Starka. https://x.com/MyTimeToShineH/status/1821267707280630067
@HypeR @Kgorecki2500
0
I co Francja była jakoś faworyzowana w meczu?
0
@Maker0 Jak wygramy to będzie można wcześniej zacząć świętowanie.
0
Ale mam bekę z tych polityków co nagrywają siebie jak naszym kibicują i świętują xD jeden lepszy od drugiego. Tusk wstawił coś to i Morawiecki coś musiał.
0
Jest kurrrr!! Pięknie Panowie jedziemy z nimi!!!
0
Nie no Amerykanie kozacko grają...
1
@Kazragore Daj, daj, daj, daj.
0
Nie dziwię się że remisują mając Supermana w drużynie.
0
Temperatura ra ra ra ra
Polacy po upragniony finał!
1
@Danny Gaucho I to w workach
0
@Gaucho A co my Niemcy jesteśmy że mieliśmy płakać?
1
@sen Rozumiem lampke ale całe?xD Może się z tego zrobić problem bo za jakiś czas będą dwie butelki albo będzie popijać już z nudów a to najgorsze.
0
@pt9 Marcin Paruwa
0
Zastanawiam się czasami czemu nie zainteresowałem się Marvelem w 2008 roku. Aktualnie oglądam Zimowego Żołnierza na słuchawkach i są mega efekty a co gdyby to było w kinie. Top3 jeżeli chodzi o filmy ten franszyzy.