xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@D.Villa Jak zacznie się sezon i będzie nam dobrze iść to szybciutko usłyszysz.
0
Oni specjalnie chcą przegrać?
0
Elektra jak była i dalej jest seksowna w Deadpoolu.
0
@clyde Mam nadzieję że nie znikniesz na zawsze. Masz moje błogosławieństo, pozdro i trzymaj sie. W razie w wiesz gdzie pisać.
0
@Rewolucja123 Jest ale niezarejestrowany
0
@Guess Niby źle brzmi ale Fermina fajnie się na igrzyskach ogląda?
1
@ShawnC Nie no Inigo musi zostać.
0
@Stinger_ Taaa :D
@FcPortoFan1999 Whisky narazie nie wchodzi w grę:D ale zdrówko Twoje bo mego szkoda xD
0
@FcPortoFan1999 To za kogo zdrowie pijemy?:D
0
@FcPortoFan1999 A co dzisiaj urodzinki masz?
0
@MesQueUnClub96 Francja za czasów Parkera była mocna ale ze teraz z Niemcami przegrywają? Szok. Według mnie 2/3 repka na OI po USA.
0
@Kengo Madonna lepsza xD
1
@barcelonaLM Dua ma lepsze stopy
1
@JohnA Czasami sobie pojeżdże elektrykiem jak w sklepie stoi tylko trzeba z 2 zyle wrzucić.
2
@Arden Dobre stopy tylko żeby czasami paznokcie malowała
0
@blakkudium David Silva
1
@Lola120 W siatkę jak nie teraz to nie wiem kiedy.
1
@ObiwanKenobi Bo mu tak Chat podpowiedział.
0
@Zieliniak Albo kobieta która czuje się meszczyznom niech idzie do męskiego judo.
1
W głębi duszy mam nadzieję że to jakiś troll
0
@Kgorecki2500 A jadłeś żurek?
0
@MessiForeverTheBest No tak lepiej wygrywać co roku Rolanda Garossa niż chociaż raz mieć złoty medal Igrzysk Olimpijskich.
0
@Herato Thiago Alcantara?
0
@Kidd Ale teraz przyszło Euro, zagrał dobre zawody i już lecą z ofertami.
0
Olmo chyba chcą tylko z tego względu że miał przebłyski na Euro. Ciekawe czy to nie kolejny przypadek Jamesa Rodrigueza.
2
Jak można mieć pieniądze na Olmo a nie mieć na Nico?? Oni widzieli nasze lewe skrzydło? Ten Deco jest śmieszny naprawdę.
2
Jak nastawienia przed meczem z City?
0
@NeroTFP1 I prawdę napisała xd gdyby nie miała takich osiągnięć sportowych to by po niej jechali od góry do dołu.
0
Tydzień nie minął a Deadpool & Wolverine zarobił ponad 400 milionów euro. Pęknie miliard szybciutko.
3
@kubix05 Członek legendarnego MVP. Co za piękne czasy.