xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel13sz Prysłem aż xD
1
@Pawel13sz Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie panuje optymizm.
1
@Pawel13sz No i teraz pytanie, Nico woli 10 w Barcelonie czy Athleticu?
0
@MesQueUnClub96 Kto teraz ma największe szanse na mistrza? Dalej Boston?
4
@Pawel13sz Dla niego cała Barcelona leżała.
1
@Worny Ter Stegen - Balde, Inigo, Kounde, Fort - Chistensen, Casado, Olmo - Raphinha, Lewy, Yamal
0
A Gulera już nie wpuści?
0
@Aragorn33 Wypieprzą tego pseudo prezesika czy się boją? A może żonka za mało nakradła podczas siedzenia na tyłku?
0
@kakusus Jakiś przygodowy, może być science fiction. Może być z starych lat.
0
@blakkudium Na papierze potężny skład.
1
@blakkudium Klose można zaliczyć?
0
Mam Prime, Netflix, Disney i naprawdę ciężko coś znaleźć pod oglądanie ciekawego a nie chce mi się katować Johna Wicka, Marvela i innych filmów które oglądałem xx razy. Byście coś polecili ciekawego?
1
@Rhaan Zgoda. Tak samo transfer Lewego w tym wieku, był na niego ogromny hype i pewnie doszło sporo kibiców względem jego. Dziwie się że nie robimy transferów typu Kounde.
0
Czy był kiedyś taki problem z koszulkami co teraz? Będziesz to w głowie się nie mieści, że wyjazdówek nie ma jeszcze nawet w sklepie. Dlaczego też koszulki były produkowane ze starym logo a nie nowym? Przecież wiele osób kupiło z starym a pewnie chciałaby mieć z nowym. U nas naprawdę jakiś burdel się w klubie zrobił...
Da się to jeszcze jakoś uratować czy ciąglę będziemy leżć w jakieś dźwignie i szemrane interesy?
Osobiście mam nadzieję że z nike nie przdłużymy kontraktu i wpadnie coś lepszego od Adidasa za jakiś czas.
2
@Bykunn Teraz Ter Stegena nie bo tłum ludzi go nie lubi za wpadki i wywala z klubu.
Marc jako osoba top1 w klubie.
0
@Cvzx W Stanach będą grać xd
0
@Rust_Cohle https://x.com/thunderbnews/status/1823394305064452457
0
@HypeR @Kgorecki2500 Widzieli trailer Thunderbolts? Bucky kozacko wygląda z tymi długimi włosami no i będzie Sentry.
0
@FCBparasiempre Śląsk kilka lat temu nie był lepszym mistrzem.
3
@Arden @DonCarletto @PatrychoO @Iniesta997 Jednak to był Białorusin https://vm.tiktok.com/ZGec1HkWD/
3
@Faro Zablokowała, bo ludzie z Polski zaczęli jej pisać komentarze żeby stopy pokazała.
0
@Nazio_87 Przecież Nitro mówił sam że ktoś się podszywał pod Boxdela więc nie wiem czemu przygłupy.
7
@Arden Taa i jeszcze nagrywa biedny Ukrainiec.
0
@HypeR A są jakieś plany wobec tego Super Skrulla granej przez Emilie Clarke? Jestem też ciekaw jak będzie wyglądać sprawa z Sentrym.
0
@HypeR Właśnie ciekawy przypadek Capitan Marvel że aż tyle zarobiła. Może wtedy był hype na to że to ona pokona Thanosa?
7
No i jest bańka;)
1
Obejrzałem The Meg i sobie tak odpaliłem Szczęki. Jak myślicie czy gdzieś w wodzie aktualnie znajduje się gdzieś megalodon?
0
Masakra.... Francja za mocna.
0
@HypeR No i trailer do Ironheart
1
@HypeR Ładnie Red Hulk wygląda.
Yelena jest piękna xd.