0

@Pawel13sz Prysłem aż xD

1

@Pawel13sz Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie panuje optymizm.

1

@Pawel13sz No i teraz pytanie, Nico woli 10 w Barcelonie czy Athleticu?

0

@MesQueUnClub96 Kto teraz ma największe szanse na mistrza? Dalej Boston?

4

@Pawel13sz Dla niego cała Barcelona leżała.

1

@Worny Ter Stegen - Balde, Inigo, Kounde, Fort - Chistensen, Casado, Olmo - Raphinha, Lewy, Yamal

0

A Gulera już nie wpuści?

0

@Aragorn33 Wypieprzą tego pseudo prezesika czy się boją? A może żonka za mało nakradła podczas siedzenia na tyłku?

0

@kakusus Jakiś przygodowy, może być science fiction. Może być z starych lat.

0

@blakkudium Na papierze potężny skład.

1

@blakkudium Klose można zaliczyć?

0

Mam Prime, Netflix, Disney i naprawdę ciężko coś znaleźć pod oglądanie ciekawego a nie chce mi się katować Johna Wicka, Marvela i innych filmów które oglądałem xx razy. Byście coś polecili ciekawego?

1

@Rhaan Zgoda. Tak samo transfer Lewego w tym wieku, był na niego ogromny hype i pewnie doszło sporo kibiców względem jego. Dziwie się że nie robimy transferów typu Kounde.

0

Czy był kiedyś taki problem z koszulkami co teraz? Będziesz to w głowie się nie mieści, że wyjazdówek nie ma jeszcze nawet w sklepie. Dlaczego też koszulki były produkowane ze starym logo a nie nowym? Przecież wiele osób kupiło z starym a pewnie chciałaby mieć z nowym. U nas naprawdę jakiś burdel się w klubie zrobił...
Da się to jeszcze jakoś uratować czy ciąglę będziemy leżć w jakieś dźwignie i szemrane interesy?
Osobiście mam nadzieję że z nike nie przdłużymy kontraktu i wpadnie coś lepszego od Adidasa za jakiś czas.

2

@Bykunn Teraz Ter Stegena nie bo tłum ludzi go nie lubi za wpadki i wywala z klubu.
Marc jako osoba top1 w klubie.

0

@Cvzx W Stanach będą grać xd

0

@HypeR @Kgorecki2500 Widzieli trailer Thunderbolts? Bucky kozacko wygląda z tymi długimi włosami no i będzie Sentry.

0

@FCBparasiempre Śląsk kilka lat temu nie był lepszym mistrzem.

3

3

@Faro Zablokowała, bo ludzie z Polski zaczęli jej pisać komentarze żeby stopy pokazała.

0

@Nazio_87 Przecież Nitro mówił sam że ktoś się podszywał pod Boxdela więc nie wiem czemu przygłupy.

7

@Arden Taa i jeszcze nagrywa biedny Ukrainiec.

0

@HypeR A są jakieś plany wobec tego Super Skrulla granej przez Emilie Clarke? Jestem też ciekaw jak będzie wyglądać sprawa z Sentrym.

0

@HypeR Właśnie ciekawy przypadek Capitan Marvel że aż tyle zarobiła. Może wtedy był hype na to że to ona pokona Thanosa?

7

No i jest bańka;)

1

Obejrzałem The Meg i sobie tak odpaliłem Szczęki. Jak myślicie czy gdzieś w wodzie aktualnie znajduje się gdzieś megalodon?

0

Masakra.... Francja za mocna.

0

@HypeR No i trailer do Ironheart

1

@HypeR Ładnie Red Hulk wygląda.

Yelena jest piękna xd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?