xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HypeR Ciekawa postać? Kim on w ogóle jest? Tak w skrócie.
27
@Pnog37 Najlepszy środkowy napastnik Barcelony w historii.
0
@maroon To że wariat to akurat słyszałem ale o Miliku jakoś wyleciało z głowy. Przypomnisz?
0
@Majczel97 A co mu z Napoli nie po drodze czy jak?
0
Co Osimhen miał w głowie idąc na wypożyczenie do Turcji?
0
@Lucyfffer Wolę ściągnąć bo za granicą będę i wolę mieć na penku
0
Jest jakaś dobra stronka z której można ściągać muzykę z YT? Chodzi mi długości po 30-40 minut.
3
Nie wiem jak wy ale osobiście poszedłbym na rok do szkoły, teraz się te fajne czasy docenia.
0
Sędzia nie daje grać w piłkę!1!!1
1
Przecież to karny dla Realu xd kiedyś to na luzie byłoby gwizdane.
1
Real odpalony to teraz trzymać kciuki za Betis.
0
@Eto'o9 R10 Też mi on chodził po głowie :D
1
Patrzy się na ten Juventus i przypominają się mecze oglądane w NSport, wtedy nawet mieli jakąś passe w lidze bez porażki. Grający Marchisio i reszta.
5
@Luciano99 Trzymam mocno kciuki, już widzę jak za parenaście lat uczysz Luciana Juniora fachu na warsztacie.
0
Fani i praktykujący jeżeli chodzi o motoryzację.
Co byście polecili jeżeli chodzi o SUV'a do 15-20k? Chodzi mi o mało awaryjne auto, najlepiej z hakiem. Widze dość często Hyundai Tucson, który mi się podoba nawet i KIA Sportage.
Pytam orientacyjnie, na przyszłość.
0
Ale trzeba mieć zryty beret
1
@Toretto No tak, lepiej widzieć takie podania niż klepanie bez sensu i gadanie o DNA.
2
Nie pamiętam czy było tak za Xaviego ale podoba mi się to że piłkarze starają się podawać na linie obrońców i wtedy nasi wychodzą na pozycję. Naprawdę tego mi brakowało bo mamy szybkich piłkarzy. Aż szkoda że nie było mnie w domu i nie mogłem obejrzeć meczu.
0
@Marian_Pazdzioch Chciałbym mieć takiego sąsiada, dla zdrowotności oczywiście.
0
Taazyyy
1
@Adran360 Na Tobie zawsze można polegać, pozdro.
1
@Adran360 Dziękuje za miano takie mam nadzieję że dostane medal.
4
Karolinka Owczarz jak dostaniesz out z KSW to masz in do mnie na masaż stóp.
3
KSW out Karolinka, rzucaj ten sport i wpadaj do mnie na onlyfansa.
0
@matirix20 Karolina przegrała w werdykcie ale stopy ma kozak
6
Marta szacun ale Karolina ma lepsze stopy.
8
Karolina Owczarz mogłaby dać stopy pomasować po każdej walce.
0
@matirix20 Nudny Gimper przeleży Koreańca.
0
@FabianekMrozek Ale Wardęge już z tego nikt nie rozlicza bo stał się szeryfem internetu xd
1
@partymaker Uwaga uwaga no weź się podziel mała