0

@HypeR Ciekawa postać? Kim on w ogóle jest? Tak w skrócie.

27

@Pnog37 Najlepszy środkowy napastnik Barcelony w historii.

0

@maroon To że wariat to akurat słyszałem ale o Miliku jakoś wyleciało z głowy. Przypomnisz?

0

@Majczel97 A co mu z Napoli nie po drodze czy jak?

0

Co Osimhen miał w głowie idąc na wypożyczenie do Turcji?

0

@Lucyfffer Wolę ściągnąć bo za granicą będę i wolę mieć na penku

0

Jest jakaś dobra stronka z której można ściągać muzykę z YT? Chodzi mi długości po 30-40 minut.

3

Nie wiem jak wy ale osobiście poszedłbym na rok do szkoły, teraz się te fajne czasy docenia.

0

Sędzia nie daje grać w piłkę!1!!1

1

Przecież to karny dla Realu xd kiedyś to na luzie byłoby gwizdane.

1

Real odpalony to teraz trzymać kciuki za Betis.

0

@Eto'o9 R10 Też mi on chodził po głowie :D

1

Patrzy się na ten Juventus i przypominają się mecze oglądane w NSport, wtedy nawet mieli jakąś passe w lidze bez porażki. Grający Marchisio i reszta.

5

@Luciano99 Trzymam mocno kciuki, już widzę jak za parenaście lat uczysz Luciana Juniora fachu na warsztacie.

0

Fani i praktykujący jeżeli chodzi o motoryzację.
Co byście polecili jeżeli chodzi o SUV'a do 15-20k? Chodzi mi o mało awaryjne auto, najlepiej z hakiem. Widze dość często Hyundai Tucson, który mi się podoba nawet i KIA Sportage.
Pytam orientacyjnie, na przyszłość.

0

Ale trzeba mieć zryty beret


1

@Toretto No tak, lepiej widzieć takie podania niż klepanie bez sensu i gadanie o DNA.

2

Nie pamiętam czy było tak za Xaviego ale podoba mi się to że piłkarze starają się podawać na linie obrońców i wtedy nasi wychodzą na pozycję. Naprawdę tego mi brakowało bo mamy szybkich piłkarzy. Aż szkoda że nie było mnie w domu i nie mogłem obejrzeć meczu.

0

@Marian_Pazdzioch Chciałbym mieć takiego sąsiada, dla zdrowotności oczywiście.

0

Taazyyy

1

@Adran360 Na Tobie zawsze można polegać, pozdro.

1

@Adran360 Dziękuje za miano takie mam nadzieję że dostane medal.

4

Karolinka Owczarz jak dostaniesz out z KSW to masz in do mnie na masaż stóp.

3

KSW out Karolinka, rzucaj ten sport i wpadaj do mnie na onlyfansa.

0

@matirix20 Karolina przegrała w werdykcie ale stopy ma kozak

6

Marta szacun ale Karolina ma lepsze stopy.

8

Karolina Owczarz mogłaby dać stopy pomasować po każdej walce.

0

@matirix20 Nudny Gimper przeleży Koreańca.

0

@FabianekMrozek Ale Wardęge już z tego nikt nie rozlicza bo stał się szeryfem internetu xd

1

@partymaker Uwaga uwaga no weź się podziel mała

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?