xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VegetaPolska Szkoda że Super Hero nie ma z lektorem i w grafice takiej jak Broly.
1
Dla tych co nie wiedzą na Canal + można Dragon Balla oglądać. Fajnie jak ktoś nie chce płacić na strefiedb.
1
@HypeR Ostro ;o
1
Najlepsza scena Sagi Buu https://vm.tiktok.com/ZNecrMRLG/
0
Casado oby Ci się to utrzymało to i DM nie będziemy musieli szukać.
0
@snupson A no xDDDD
3
Zaczynamy
0
@heniusss Dobra po prostu mnie to śmieszy jakoś :D
1
@barteq De Jong xd
5
Od nas Raphinha za łokcia z Getafe w pierwszej kolejce oprócz czerwa i 2 czy tam 3 meczów zawieszenia nie dostał? Czym się różni faul z łokcia a kolanem w jaja bez piłki? Chodzenie w korkach po nogach przeciwnika i udawanie że się nie chciało? Ale no tak Panie Gumożujco z Włoch, o sędziach nie będziemy rozmawiać.
I żeby nie było, piłkarzom z Alaves też się żółte kartki należały.
0
@AmigoBlancos I co źle czy dobrze?
7
Ale on ma przywileje, masakra. U nas już by leciały żółte kartki.
6
Jeszcze jeden Panowie XDDD
5
John Terry za kolano w Sancheza bez piłki dostał czerwo ale chyba fax doszedł z Madrytu na czas to Brazylijski Shih zu dostał tylko żółtko.
5
xDDD toż to czerwo jest
3
Dobry humor u Bobbiego Charltona na ławce Realu.
4
Max do soboty Wojtek będzie w Barcelonie. Za dużo się dzieje.
0
@kuz Poka sowę mi
0
Nic jej nie dało przefarbowanie włosów
0
@Szreko Będzie lipa jak go uśmiercą w tym filmie, przydałby się taki koks na kolejną część Avengers.
0
@Szreko No ja to się jaram Thunderbolts z powodu właśnie Sebastiana Stana i ciekawi mnie Sentry mocno.
2
@Kapitan hawk Myślałem że to fejk xD
0
@HypeR Taaa :D ciekawie się zapowiada. Ciekawi mnie ten atak Buckiego na samochód.
2
Ale że Marvel wypuści trailer teraz do Thunderbolt to bym się nie spodziewał
@HypeR @Kgorecki2500 @DragonxNF @Szreko @Sulimo
0
@GeneralXavi Wydaje mi się że z gęby dupy nie będzie robić i nie podpisze już z nikim kontraktu nawet jak się Barca zgłosi. Ale jakby zmienił zdanie to miło.
1
Ten Pablo Torre jak jeszcze się doszlifuje i będzie grać to może być dobry piłkarz. Ma to coś.
0
Dobra dawać te Getafe już.
0
Bez mydła, ależ piękna gra. Dawno tak się nie cieszyłem z meczu.
0
To zaczynamy jednostronne spotkanie.
0
A ta nadal gwiazdorzy xD