1

@VegetaPolska Szkoda że Super Hero nie ma z lektorem i w grafice takiej jak Broly.

1

Dla tych co nie wiedzą na Canal + można Dragon Balla oglądać. Fajnie jak ktoś nie chce płacić na strefiedb.

1

@HypeR Ostro ;o

1

Najlepsza scena Sagi Buu https://vm.tiktok.com/ZNecrMRLG/

0

Casado oby Ci się to utrzymało to i DM nie będziemy musieli szukać.

0

@snupson A no xDDDD

3

Zaczynamy


0

@heniusss Dobra po prostu mnie to śmieszy jakoś :D

1

@barteq De Jong xd

5

Od nas Raphinha za łokcia z Getafe w pierwszej kolejce oprócz czerwa i 2 czy tam 3 meczów zawieszenia nie dostał? Czym się różni faul z łokcia a kolanem w jaja bez piłki? Chodzenie w korkach po nogach przeciwnika i udawanie że się nie chciało? Ale no tak Panie Gumożujco z Włoch, o sędziach nie będziemy rozmawiać.

I żeby nie było, piłkarzom z Alaves też się żółte kartki należały.

0

@AmigoBlancos I co źle czy dobrze?

7

Ale on ma przywileje, masakra. U nas już by leciały żółte kartki.

6

Jeszcze jeden Panowie XDDD

5

John Terry za kolano w Sancheza bez piłki dostał czerwo ale chyba fax doszedł z Madrytu na czas to Brazylijski Shih zu dostał tylko żółtko.

5

xDDD toż to czerwo jest

3

Dobry humor u Bobbiego Charltona na ławce Realu.

4

Max do soboty Wojtek będzie w Barcelonie. Za dużo się dzieje.

0

@kuz Poka sowę mi

0

Nic jej nie dało przefarbowanie włosów


0

@Szreko Będzie lipa jak go uśmiercą w tym filmie, przydałby się taki koks na kolejną część Avengers.

0

@Szreko No ja to się jaram Thunderbolts z powodu właśnie Sebastiana Stana i ciekawi mnie Sentry mocno.

2

@Kapitan hawk Myślałem że to fejk xD

0

@HypeR Taaa :D ciekawie się zapowiada. Ciekawi mnie ten atak Buckiego na samochód.

2

Ale że Marvel wypuści trailer teraz do Thunderbolt to bym się nie spodziewał


@HypeR @Kgorecki2500 @DragonxNF @Szreko @Sulimo

0

@GeneralXavi Wydaje mi się że z gęby dupy nie będzie robić i nie podpisze już z nikim kontraktu nawet jak się Barca zgłosi. Ale jakby zmienił zdanie to miło.

1

Ten Pablo Torre jak jeszcze się doszlifuje i będzie grać to może być dobry piłkarz. Ma to coś.

0

Dobra dawać te Getafe już.

0

Bez mydła, ależ piękna gra. Dawno tak się nie cieszyłem z meczu.

0

To zaczynamy jednostronne spotkanie.

0

A ta nadal gwiazdorzy xD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?