xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Wasacz_ A nie o 23 około?
0
@PizzerMan Dobrze!
0
@PizzerMan Podbijam.
2
Dzisiaj zapowiadali że w niedzielę rano w większości domów i bloków hydraulicy oraz wiele spółdzielni mieszkaniowych będą mieć "kupę" roboty po sobotnim El Clasico spowodowane porażką gorszej części Madrytu. Wstawaj zes*ałeś się.
1
@Comentateiro Korki dla hetero woźny rozdaje.
0
Chciałbym meczu w LM z P$G w takiej formie.
0
Elegancko Aubrey Plaza wygląda jako Śmierć w 7 odcinku xD #HotOver40.
@HypeR @Kgorecki2500
0
@Who_you_mam Po pierwsze widzę zazwyczaj auta a po drugie przestań we mnie celować.
0
@Kengo Z dupy nitka na dole płachta?
4
@Uukasz_93 No tak ale dalej jest biedna Ukraina a czasami w Niemczech laweta z kozackimi samochodami oczywiście na blachach banderowskich.
68
Wojciech klasa.
0
Vini jednak dostał tą nagrodę gracza kolejki?xD
0
@Axoon Albo zacząć od 23 około.
3
@reloaded Dembele? A kto to?
2
Coś pięknego naprawdę. Ale trzeba czekać na końcowy gwiazdek.
0
Jak coś dajcie znać przez które okno będziecie plazmę wyrzucać minimum 50 cali jak coś nam nie wyjdzie.
0
@Nazio_87 A niech zagra na zero nawet. Oby dzisiaj wygrana. Reszta się nie liczy.
0
Ktoś tutaj czegoś nie rozumie. Inaki dostał szansę, jeżeli teraz spieprzy to nawet w Pucharze Króla nie zagra. Dajmy mu szansę a Wojtek i tak w sobotę zagra. Mecz się nie zaczął a już narzekanie na Pene, o którym było wiadome kilka dni że zagra.
0
@VegetaPolska xdd pewnie miał dobrego rywala do walki to wolał się nie ośmieszać jak z Szpilką. Z całym szacunkiem do jego osoby ale czasami te jego decyzje co do walk są śmieszne.
1
@HypeR Ciekawe czy w Venomie będą jakieś ciekawe sceny po napisach nawiązujące do Spidermana.
0
Czeka ktoś na Venoma 3?
0
Ktoś ma obawy przed meczem z Bayernem? Kurde mieliśmy tyle fajnych meczów ale brakuje jakiejś solidnej wygranej z gigantem.
4
@Sulimo Słabego Nuneza kupili za 85 baniek a chcą dać 50 za aktualnie jednego z najlepszych prawych obrońców świata xD. Sio.
1
@esem91 No ten Frucik ma coś z banią xD On, Cesarz Narcyz, taki Seba jeszcze powinni zostać skreśleni z listy obecności na świecie za scam i właśnie te ogłupianie ludzi.
2
@ali3gator Przecież oni co dopiero wrócili, pewnie któryś z nich wejdzie i tak w drugiej połowie..
0
Posiada ktoś stąd któreś słuchawki z niżej? Bądź ktoś się zna i podpowie które będą najlepsze do sportów? Bieganie, siłownia.
https://www.ceneo.pl/118016125?srsltid=AfmBOopat6jTlpwFTuIYZDaEJZrt-SZsT2slVy--e_LsJW71A0xGBpvn
https://mediamarkt.pl/pl/product/_sluchawki-bezprzewodowe-jbl-tune-235nc-czarny-1484647.html?utm_source=ceneo&utm_medium=psm-product%20feed&utm_term=1484647&cr_pro_id=1484647&ceneo_cid=0cbbcb32-9fc8-d1fa-4655-40e91ae810fd
https://allegro.pl/oferta/sluchawki-bezprzewodowe-dokanalowe-jbl-wave-beam-bluetooth-5-2-czarne-16567338514
https://pl.jbl.com/JBLTFLEXGBLK.html?utm_source=ceneo&utm_medium=referral&ceneo_cid=b6ae3495-66c2-4204-9f02-ab823ae16275
https://allegro.pl/oferta/sluchawki-jbl-bezprzewodowe-douszne-dokanalowe-bluetooth-tune-flex-anc-16659668431
0
@siuuu Prawda Szeryfie.
1
@siuuu Xdddd dobre
0
Jakie JBL'y do biegania?
11
Dobrze że El Clasico jest o normalnej porze... W sensie sobotę.