1

@Wasacz_ A nie o 23 około?

0

@PizzerMan Dobrze!

0

@PizzerMan Podbijam.

2

Dzisiaj zapowiadali że w niedzielę rano w większości domów i bloków hydraulicy oraz wiele spółdzielni mieszkaniowych będą mieć "kupę" roboty po sobotnim El Clasico spowodowane porażką gorszej części Madrytu. Wstawaj zes*ałeś się.

1

@Comentateiro Korki dla hetero woźny rozdaje.

0

Chciałbym meczu w LM z P$G w takiej formie.

0

Elegancko Aubrey Plaza wygląda jako Śmierć w 7 odcinku xD #HotOver40.
@HypeR @Kgorecki2500

0

@Who_you_mam Po pierwsze widzę zazwyczaj auta a po drugie przestań we mnie celować.

0

@Kengo Z dupy nitka na dole płachta?

4

@Uukasz_93 No tak ale dalej jest biedna Ukraina a czasami w Niemczech laweta z kozackimi samochodami oczywiście na blachach banderowskich.

68

Wojciech klasa.

0

Vini jednak dostał tą nagrodę gracza kolejki?xD

0

@Axoon Albo zacząć od 23 około.

3

@reloaded Dembele? A kto to?

2

Coś pięknego naprawdę. Ale trzeba czekać na końcowy gwiazdek.

0

Jak coś dajcie znać przez które okno będziecie plazmę wyrzucać minimum 50 cali jak coś nam nie wyjdzie.

0

@Nazio_87 A niech zagra na zero nawet. Oby dzisiaj wygrana. Reszta się nie liczy.

0

Ktoś tutaj czegoś nie rozumie. Inaki dostał szansę, jeżeli teraz spieprzy to nawet w Pucharze Króla nie zagra. Dajmy mu szansę a Wojtek i tak w sobotę zagra. Mecz się nie zaczął a już narzekanie na Pene, o którym było wiadome kilka dni że zagra.

0

@VegetaPolska xdd pewnie miał dobrego rywala do walki to wolał się nie ośmieszać jak z Szpilką. Z całym szacunkiem do jego osoby ale czasami te jego decyzje co do walk są śmieszne.

1

@HypeR Ciekawe czy w Venomie będą jakieś ciekawe sceny po napisach nawiązujące do Spidermana.

0

Czeka ktoś na Venoma 3?

0

Ktoś ma obawy przed meczem z Bayernem? Kurde mieliśmy tyle fajnych meczów ale brakuje jakiejś solidnej wygranej z gigantem.

4

@Sulimo Słabego Nuneza kupili za 85 baniek a chcą dać 50 za aktualnie jednego z najlepszych prawych obrońców świata xD. Sio.

1

@esem91 No ten Frucik ma coś z banią xD On, Cesarz Narcyz, taki Seba jeszcze powinni zostać skreśleni z listy obecności na świecie za scam i właśnie te ogłupianie ludzi.

2

@ali3gator Przecież oni co dopiero wrócili, pewnie któryś z nich wejdzie i tak w drugiej połowie..

0

@siuuu Prawda Szeryfie.

1

@siuuu Xdddd dobre

0

Jakie JBL'y do biegania?

11

Dobrze że El Clasico jest o normalnej porze... W sensie sobotę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?