3

@Maker0 Autobusów nie lubi a miesięczny pewnie ma wykupiony.

0

@MaziFCB Poczekaj na galę Złotej Piłki.

24

Penalti al favor del Real Madrid! Po Polsku znaczy dobrego poniedziałku i aby do weekendu!

1

@WiernyKibic111 To była zagrywka jego że odchodzi.

7

@Sulimo Jeżeli tak byłaby kupa to musiałby to być stadion Realu bo tam jeszcze toalety w remoncie a tak myślę że to nie była kupa tylko coś innego.

1

Oglądam teraz Wardęge i jest temat tego Diddiego. Już coś wcześniej słyszałem o gościu ale zastanawiam się co trzeba mieć w głowie zarabiając miliony, być popularnym i robić takie krzywe akcje. Napewno jest jeszcze wiele takich osób jak on ale to pewnie wyjdzie kiedyś.

0

Lepsza wygrana Atleti czy remis?

8

@fart Jakoś mnie naszło po wstępie żeby od razu przeczytać końcówkę. Dobrze zrobiłem.

0

@Kondziubarca No tak a jak Pena złapie kontuzje to jakiś 16 będzie grać.

2

@GeneralXavi Po prostu niektórzy myślą że jak Yamal w wieku 17 gra jak pełnoprawny doświadczony zawodnik tak samo Cubarsi to myślą że taki Dominguez od razu będzie grać na wysokim poziomie.

0

@jacobFCB Zapomniałeś o Malcolmie.

4

@norbi77 Ale jak Kounde to faul.

1

Jak coś w sekcji mężczyzn i kobiet mamy liderów jeżeli chodzi o strzelców, którzy są z Barcelony a na dodatek z Polski.

2

Dać szanse Fatiemu kosztem Ferrara bo i tak nic z niego nie będzie.

1

Taki mecz i pierwsza porażka w końcu musiała się zdarzyć, spokojnie i tak nadal jesteśmy liderem.

1

Raz na 12 lat to i Osasuna może wygrać.

2

Hahahahahaha jaki gol jedziemy z nimi!

0

Bez kartki hahahahah dobry jest ten ananas z gwizdkiem.

0

Ferran ładne podanie do przeciwnika hahaa

2

Ale ten sędzia to sierota naprawdę. Nie ma nic na Lewym?xD

3

Najdroższy surstromming jaki City mogła sprzedać do Barcy.

0

Nie oglądałem pierwszej połowy. Kto na plus i kto na minus? Jakieś kontrowersje?

0

@rayan_7 Trzymaj na spokojnie.

0

Ale puste trybuny w meczu Genoa - Juventus.

0

Dobrze że jutro Barca gra bo nie ma nic do oglądania ciekawego.

0

Mały hipcio to ostatnio najlepszy kontent na tik toku.

1

@WiernyKatalonii Natan Marcoń wracaj na wykop.

1

@macio_944 Jeszcze koperek mrożony.

2

@ranger3120 Prowokatą

0

@Ojciec5tkidzieci Enzo gdyby dołożył jedną bramkę to byłoby jasne kto był lepszym piłkarzem. Aktualnie to jest sporo dyskusji na ten temat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?