0

@Ghostface Heteroseksualny singiel - 26.

0

@tomek8756 Szkoda że z prawej jej nie poprawił od razu xD.

6

@IronSanHybrid Nienawidzę jak nawale jedzenia i mi z talerza coś cieknie.

0

@kamar24 @Maciek069 Dzięki Panowie.

2

@messi33 To że świąt i Sylwka z rodziną napewno nie spędzi.

0

@agaFCB Wesele się robi bo taka tradycja. Ale zawsze można wziąć cywilny a później samemu zbierać na kościelny.

0

@HypeR Echo oglądałem a nawet nie pamiętam co się tam działo za bardzo xD. Agatha ciekawi mnie bardziej. Mam nadzieję że końcówka jakoś rozwali mi głowe i będzie jakaś fajna scena po napisach.

Ps. I ciekawe co z tą Śmiercią, czy będzie jakaś gadka o Thanosie i takie tam.

0

Według was najlepsza poczta mailowa? Aktualnie mam wp ale warto zmieniać na coś innego?

6

@FcPortoFan1999 Trzeba więcej bramek szczelić.

4

@Katalończyk 99 Za dużo na zmywaku w Anglii zarobił.

0

@FcPortoFan1999 Soplica wiśniowa w porcji 200 gram zawsze na propsie.

0

@VegetaPolska Taa ale czasami jest 6 pak kasztelana po 3 złoty za puszkę więc jak tu nie brać.

2

@Marian_Pazdzioch Żubr też słaby ostatnio. Z puszek osobiście polecam kasztelan i Kozla z biedry.

1

@kubix05 Miodowe lata > Kiepscy

0

Jaga Jaga do bramki strzela Jaga Jaga

0

@FCB_dimiC Bo aktualne zgubiłem i mam tylko ładowarkę xD bass się liczy i żeby podczas biegania nie wypadały

0

Może ktoś polecić lepsze słuchawki od JBL TWS Race?

0

@FCB_dimiC Poważnie pytam.

1

Poleci ktoś lepsze słuchawki od JBL TWS Race?

0

Kurde nawet Oydeye czy jak mu tak hymn śpiewa. Widać że miał czas na naukę Polskiego.

2

@Arden To powodzenia xD

0

Dziś mamy

0

@Cule_10 Jak będziesz siedział i tak myślał ciągle to Ci nic nie pomoże. Albo weź sobie coś odpal. Musisz jakoś funkcjonować.

0

@VeB 1899 Widocznie ktoś im piwo trzyma.

0

@Cule_10 Łatwo może nie. Weź sobie go odpal xD

1

@FcPortoFan1999 Wolna? Pomogę zajść kobiecie w ciążę.

0

@Cule_10 Już nocka jest, wyłącz się i idź spać. Wstań jutro na spokojnie i się nie załamuj.

1

@Pedri16Future Aaa dobra obym nie zapomniał xD

2

Tom Holland na Instagramie zmienił opis na "Ogłoszenie jutro!".
Czyżby kolejna część Spidermana?
@HypeR @Szreko @Kgorecki2500 @Pedri16Future @DragonxNF @Sulimo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?