0

@Xxxbarca4ever W lidze mistrzów zdarzają się niespodzianki ze słabszymi rywalami więc Crveny bym nie lekceważył.

0

@Fake69 Żeby sobie taki Torre zagrał w środku pola, Olmo cały bądź większość meczu, Kounde odpoczął więcej.

0

Duma z rana z tego co się wczoraj stało. A za tydzień mam nadzieję na mądre rotacje.

4

Araujo niech się martwi o pozycję w wyjściowych składzie xd

0

Pięknie widać tak cieszącego się naszego trenera. Jeden człowiek a tyle daje radości.

5

Pomyśleć że mało brakowało a taki Inigo Martinez nie byłby zarejestrowany. Aktualnie topowy obrońca świata.

4

@Nhyz I te środkowe palce xD

0

@4drian0 No tak samo nikt nie spodziewał się aż tak wysokiej wygranej Barcy xD

0

Dobra gdzie te płaczki co pisały że czemu Wojtek nie gra tylko słaby Pena?

0

Czekać na płacz Kamila G. xDD

1

Ancelotti palcem to możesz grozić swoim a nie dla wielkiego Flicka. Piękny tydzień Culesi. MAMY TO!

1

@TheRobertos Działa.

0

Ile razy oglądałem mecze to dopiero teraz zobaczyłem jak wygląda Pan Adam Marchliński xD

0

Czy naprawdę jest aż tak ciężko znaleźć jakieś ciekawe słuchawki douszne do biegania i ogólnego użytkowania?

0

@barcelonaLM Aż musiałem zobaczyć haha. Ciekawe kiedy wejdzie nowa aktualizacja notatnika.

1

@tomek8756 Ciekawe jak będzie wyglądać jako MILF :D

0

@Danny Gaucho Za Venoma to szacun, nawet za samą więź między nim a Eddim. Fajnie pokazane.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Danny Gaucho Sony coś dobrze zrobiło samo od siebie?

0

Ciekawe ile w tym prawdy

1

@Wasacz_ A nie o 23 około?

0

@PizzerMan Dobrze!

0

@PizzerMan Podbijam.

2

Dzisiaj zapowiadali że w niedzielę rano w większości domów i bloków hydraulicy oraz wiele spółdzielni mieszkaniowych będą mieć "kupę" roboty po sobotnim El Clasico spowodowane porażką gorszej części Madrytu. Wstawaj zes*ałeś się.

1

@Comentateiro Korki dla hetero woźny rozdaje.

0

Chciałbym meczu w LM z P$G w takiej formie.

0

Elegancko Aubrey Plaza wygląda jako Śmierć w 7 odcinku xD #HotOver40.
@HypeR @Kgorecki2500

0

@Who_you_mam Po pierwsze widzę zazwyczaj auta a po drugie przestań we mnie celować.

0

@Kengo Z dupy nitka na dole płachta?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?