xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Xxxbarca4ever W lidze mistrzów zdarzają się niespodzianki ze słabszymi rywalami więc Crveny bym nie lekceważył.
0
@Fake69 Żeby sobie taki Torre zagrał w środku pola, Olmo cały bądź większość meczu, Kounde odpoczął więcej.
3
@D10SLEO https://x.com/Deji_mide/status/1850262371635245398
0
Duma z rana z tego co się wczoraj stało. A za tydzień mam nadzieję na mądre rotacje.
4
Araujo niech się martwi o pozycję w wyjściowych składzie xd
0
Pięknie widać tak cieszącego się naszego trenera. Jeden człowiek a tyle daje radości.
5
Pomyśleć że mało brakowało a taki Inigo Martinez nie byłby zarejestrowany. Aktualnie topowy obrońca świata.
4
@Nhyz I te środkowe palce xD
0
@4drian0 No tak samo nikt nie spodziewał się aż tak wysokiej wygranej Barcy xD
0
Dobra gdzie te płaczki co pisały że czemu Wojtek nie gra tylko słaby Pena?
0
Czekać na płacz Kamila G. xDD
1
Ancelotti palcem to możesz grozić swoim a nie dla wielkiego Flicka. Piękny tydzień Culesi. MAMY TO!
1
@TheRobertos Działa.
0
Ile razy oglądałem mecze to dopiero teraz zobaczyłem jak wygląda Pan Adam Marchliński xD
0
Czy naprawdę jest aż tak ciężko znaleźć jakieś ciekawe słuchawki douszne do biegania i ogólnego użytkowania?
0
@barcelonaLM Aż musiałem zobaczyć haha. Ciekawe kiedy wejdzie nowa aktualizacja notatnika.
1
@tomek8756 Ciekawe jak będzie wyglądać jako MILF :D
0
@Danny Gaucho Za Venoma to szacun, nawet za samą więź między nim a Eddim. Fajnie pokazane.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Danny Gaucho Sony coś dobrze zrobiło samo od siebie?
0
Ciekawe ile w tym prawdy
1
@Wasacz_ A nie o 23 około?
0
@PizzerMan Dobrze!
0
@PizzerMan Podbijam.
2
Dzisiaj zapowiadali że w niedzielę rano w większości domów i bloków hydraulicy oraz wiele spółdzielni mieszkaniowych będą mieć "kupę" roboty po sobotnim El Clasico spowodowane porażką gorszej części Madrytu. Wstawaj zes*ałeś się.
1
@Comentateiro Korki dla hetero woźny rozdaje.
0
Chciałbym meczu w LM z P$G w takiej formie.
0
Elegancko Aubrey Plaza wygląda jako Śmierć w 7 odcinku xD #HotOver40.
@HypeR @Kgorecki2500
0
@Who_you_mam Po pierwsze widzę zazwyczaj auta a po drugie przestań we mnie celować.
0
@Kengo Z dupy nitka na dole płachta?