xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nieciekawie to wygląda, bo na ostatnie 5 meczów w lidze 2 porażki, 2 remisy i jedne zwycięstwo. Sporo potraciliśmy punktów ale sezon na tym meczu się nie kończy. Teraz ciężki wyjazd do Dortmundu.
0
Oni jeszcze pretensje mają o żółtą xDDDD
0
@LeoMessiiBarcaPepa Od dzisiaj szukamy Filipa.
0
Poleci ktoś air fryera? Granice to 500-600 polskich złotych.
0
Jeżeli ma do nas przyjść Tah to Christensen odchodzi? Czy jednak Inigo? A może puszczą Araujo?
0
@misterio Ja czekam na jakieś lepsze zdjęcie czarnej dziury. Poza tym Andromedę da się zobaczyć gołym okiem na niebie?
3
@Kgorecki2500 Ziemniaki, makaron, ryż, kasza.
1
@lucas/catalan Hot milfik.
0
@NeroTFP1 Kurde a tak ładnie ich zgnietliśmy na naszym drugim obiekcie treningowym...
0
To co Realem będzie miał tego lidera jak zrówna się meczami z Barceloną czy nie?
0
Jak to możliwe że wczoraj były dwie paczki z inpostu do paczkomatu i jedna przyszła a druga nie. Jak to możliwe że nawet nie wsadził dwóch naraz w skrzynkę? Ogólnie i tak wspieram InPost, bo to jeden z najlepszych pomysłów w Polsce.
1
@NeroTFP1 Mądry Polak po szkodzie. Ciekawe czy ktoś im kasę za zniszczone samochody zwróci bo jak nie to xd. Szkoda ludzi.
0
@patrix211 Z UFC ;o
0
Oficjalnie: Karolina Kowalkiewicz z onlyfansem!
0
@Munio Wardęga fryz
0
@Herato Merino?
0
@Transu96 Szkoda że nie ma szponów zamiast 3 do pż.
0
@FCB_dimiC Mi to też wisi ale z czystej ciekawości chciałbym poznać powód.
0
Miał ktoś może problem z daniem subskrypcji na tik toku? Klikam obserwuj i bez reakcji.
0
A następny mecz City gra z Liverpoolem. Grubo.
2
@barcanawieki WandaVision, Loki
0
@Linghunter88 Xd otyła i gruba https://www.filmweb.pl/person/Julia+Garner-1090250
0
@Gh0st Tam prawdopodobnie będzie chodziło o syna Franklina i nie wiadomo czy będą zmuszeni pokonać Galactusa. To nie będzie taki sam film jak w 2008, że Serfer uratuje świat xd.
0
@AlexDark00 Wiadome nie od dziś. Galactus też obsadzony.
0
@gumaz Piwka tak ale nie polecam.
0
@Transu96 Też kiedyś się nad tym zastanawiałem. Tak samo bronie które są dla woja automatycznie są dla sury gdzie i ta klasa postaci ma swoje bronie. Ale to GF xd.
0
@SelloutCrowd Mieszkać nie mieszkam ale jestem aktualnie na zachodzie Niemiec.
2
@agaFCB 15 z rana, pozdrawiam.
1
Nie słuchałem jakoś nigdy takich gatunków muzyki jak Linkin Park ale przewija się na tik toku ta laska nowa wokalistka i serio fajnie brzmi.
1
@kamiVeB https://x.com/20thalgeciras/status/1860375780104044839