0

Nieciekawie to wygląda, bo na ostatnie 5 meczów w lidze 2 porażki, 2 remisy i jedne zwycięstwo. Sporo potraciliśmy punktów ale sezon na tym meczu się nie kończy. Teraz ciężki wyjazd do Dortmundu.

0

Oni jeszcze pretensje mają o żółtą xDDDD

0

@LeoMessiiBarcaPepa Od dzisiaj szukamy Filipa.

0

Poleci ktoś air fryera? Granice to 500-600 polskich złotych.

0

Jeżeli ma do nas przyjść Tah to Christensen odchodzi? Czy jednak Inigo? A może puszczą Araujo?

0

@misterio Ja czekam na jakieś lepsze zdjęcie czarnej dziury. Poza tym Andromedę da się zobaczyć gołym okiem na niebie?

3

@Kgorecki2500 Ziemniaki, makaron, ryż, kasza.

1

@lucas/catalan Hot milfik.

0

@NeroTFP1 Kurde a tak ładnie ich zgnietliśmy na naszym drugim obiekcie treningowym...

0

To co Realem będzie miał tego lidera jak zrówna się meczami z Barceloną czy nie?

0

Jak to możliwe że wczoraj były dwie paczki z inpostu do paczkomatu i jedna przyszła a druga nie. Jak to możliwe że nawet nie wsadził dwóch naraz w skrzynkę? Ogólnie i tak wspieram InPost, bo to jeden z najlepszych pomysłów w Polsce.

1

@NeroTFP1 Mądry Polak po szkodzie. Ciekawe czy ktoś im kasę za zniszczone samochody zwróci bo jak nie to xd. Szkoda ludzi.

0

@patrix211 Z UFC ;o

0

Oficjalnie: Karolina Kowalkiewicz z onlyfansem!

0

@Munio Wardęga fryz

0

@Herato Merino?

0

@Transu96 Szkoda że nie ma szponów zamiast 3 do pż.

0

@FCB_dimiC Mi to też wisi ale z czystej ciekawości chciałbym poznać powód.

0

Miał ktoś może problem z daniem subskrypcji na tik toku? Klikam obserwuj i bez reakcji.

0

A następny mecz City gra z Liverpoolem. Grubo.

2

@barcanawieki WandaVision, Loki

0

0

@Gh0st Tam prawdopodobnie będzie chodziło o syna Franklina i nie wiadomo czy będą zmuszeni pokonać Galactusa. To nie będzie taki sam film jak w 2008, że Serfer uratuje świat xd.

0

@AlexDark00 Wiadome nie od dziś. Galactus też obsadzony.

0

@gumaz Piwka tak ale nie polecam.

0

@Transu96 Też kiedyś się nad tym zastanawiałem. Tak samo bronie które są dla woja automatycznie są dla sury gdzie i ta klasa postaci ma swoje bronie. Ale to GF xd.

0

@SelloutCrowd Mieszkać nie mieszkam ale jestem aktualnie na zachodzie Niemiec.

2

@agaFCB 15 z rana, pozdrawiam.

1

Nie słuchałem jakoś nigdy takich gatunków muzyki jak Linkin Park ale przewija się na tik toku ta laska nowa wokalistka i serio fajnie brzmi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?