xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poleci ktoś zegarek/opaskę do pracy budowlanej? Mam garmina 255 ale szkoda mi go zniszczyć a pracuje przy różnych robotach tych czystszych jak i trudniejszych. Nie musi być niewiadomo jaki. W granicach 100-200 PLN.
2
@michal26 Dlaczego ludzie głosują na Trzaskowskiego?
0
Są jakieś kody do kupna na barcastore?
0
Serio oni tak ich cisną?
1
@Ruchks Dzięki. Po 10 latach musimy poczuć znowu smak zwycięstwa w LM.
9
Dziś 27 lat na karku, od około 15 lat jedyna sympatia piłkarska to Barcelona. Były te gorsze sezony ale i lepsze. Kawał czasu... Chciałbym w tym sezonie przeżyć zwycięstwo w LM i cieszyć się tak jak podczas remontady z P$G.
1
@EldoradoHaze Darude - Sandstorm
0
@MateS Staram się tak.
0
Renato Moicano zastąpi Armana w walce wieczoru przeciwko Islamowi.
1
Paraliż senny to jest takie g..no, niby już idziesz spać a tu nagle tracisz kontrolę nad ciałem, chcesz krzyknąć i nie możesz.
0
@TR3YWAY Uprawia 1057 stosunków w dobe
1
@Derean Przecież pisali że nie ma wpływu.
1
@Kgorecki2500 Mleczna.
0
Polecacie w coś inwestować żeby kasa nie leżała w banku? Może iść w złoto?
0
@tomek8756 W końcu zawodnik Chelsea.
0
To PSG się wzmacnia, a szkoda myślałem że ten klub upadnie.
0
@FcPortoFan1999 Gratki!
5
Hahaahha @Luciano99 gratki xDD
1
@Kwiatek67 Fajna opcja dla nas ale pewnie od nas by chcieli z 80.
2
@MOLESTA Niech ten De Jong idzie wpiz**
4
70-80 baniek i niech idzie do tego Juventusu.
0
Frenkie ale Ty masz farta xDDD
2
De Jong pakuj manatki naprawdę albo chociaż oddaj opaskę kapitańską.
0
@malicinho 3-4 serie, 2 minuty maksymalnie 3 jak robię siłowo. Jak wolny sprzęt to robię w godzinę 10-15 minut około. Zależy też czy kogoś znajomego nie ma bo wiadome że wtedy się przeciąga.
0
@HypeR Mnie dobija jak widzę projekt "Championa". 5 lasek i gość który jest homo.
2
@MesQueUnClub_87 FBW co drugi dzień.
0
@FCB24 Bilans kaloryczny na -, codzienna aktywność fizyczna (bieganie. spacery co pobudza metabolizm, jak najmniej siedzenia), jak nie ma siłowni i nie chcesz chodzić to zawsze coś sobie znajdziesz na przykład jakiś zestaw ćwiczeń bez sprzętu (różne pompki, używanie gum oporowych, kółko do brzuszków). Robiąc same brzuszki ćwiczysz mięśnie a nie spalasz tłuszcz.
1
Jak niby Trump chce przejąć Grenlandię? I co wszyscy będą stać się patrzeć bo to USA?
2
#LaportaDymissią
0
@Sinirsey Z butelkę wody może więcej czasami.