0

@Bartula Może źle to ująłem.

3

40 lat Ronaldo. Mało jest piłkarzy w takim wieku w takiej formie, jedynie bramkarze mogą coś ugrać. Nie ważne co każdy myśli, powinniśmy doceniać tak klasowego piłkarza w 21 wieku i żadne wywiady tego nie zmienią.

1

@wojopancer Atmosferę można ciąć maczetą. W pewnej chwili fanboy Ronaldo traci równowagę i traci przytomność.....

0

@HypeR Postarali się :D

0

@HypeR Fajnie, że Galaktusa pokazali. Ben nie wygląda tak źle.

2

@Who_you_mam Fur Deutschland

0

Gdyby nie Barcelona to jakiej drużynie byście kibicowali? Taka rozkminka mnie naszła i u mnie chyba byłby wybór między tymi drużynami Inter, Bayern, Arsenal.

0

@HypeR No dobra oni chcą robić też ten reset do Secret Wars? Jak tak to X-Meni dopiero wyjdą po premierze ostatniego filmu Avengers?

0

@misterio Ale lipa xD

0

@klonix Też właśnie założyłem konto te TFI i nic o wypłacie środków nie mam. Jak coś PKO BP. Dopiero na konto bankowe wszedłem i mogę wycofać środki ale mam coś takiego:
30% kwoty odkupienia jednostek uczestnictwa nabytych ze środków pochodzących z wpłat finansowanych przez pracodawcę. Zostanie ona przekazana na konto wskazane przez ZUS.

należną kwotę podatku dochodowego od osób fizycznych, która zostanie przekazana na rachunek właściwego urzędu skarbowego.

kwotę odkupienia jednostek uczestnictwa, które zostały nabyte na Twoją rzecz z Wpłaty Powitalnej i Dopłat Rocznych. Zostanie ona przekazana na konto wskazane przez ministra właściwego do spraw pracy.

0

@misterio Chciałbym jedynie wypłacić a później niech się od nowa zbiera.

Mam w PKO BP. Są jakieś haczyki co do wypłacenia?

0

@Nazio_87 W jaki sposób?

2

@wojopancer Codziennie rano po kawce i papierosku.

0

Czy można w jakiś sposób wypłacić sobie pieniądze z PPK?

1

@normasubiektywna Galaktus już był widziany na trailerze jakiś czas temu i fajnie wyglądał. Oczywiście był wielki jak to w komiksach. Tylko że Srebrnego Serfera będzie grać kobieta i nie wiadomo jak to będzie dla widza.

1

@Lionel_Messi10 Dlatego liczę na ten klimat z Zimowego Żołnierza, który był kozacki.


1

@Lionel_Messi10 Tej 2015 nawet nie biorę pod uwagę xD dopiero teraz jeżeli chodzi o MCU bardziej się jaram. Myślę że Marvel trochę odbił się od dna jeżeli chodzi o produkcję i nie spieprzą takiego filmu jak Fantastyczna Czwórka. Boje się jedynie o nowego Kapitana Amerykę bo może nie mieć takiego odbioru jak z Evansem.

1

@Lionel_Messi10 Vanessa Kirby da radę;) i nawet nie ma co porównywać przyszłej produkcji do poprzednich bo to będzie przepaść na korzyść nowej.

2

Jutro trailer do nowej Fantastycznej Czwórki.

0

@KrwawiaceoczyVEB Nico tak się rozwinął?

0

Czy po transferze Luki do Lakers to właśnie ta drużyna robi się na jednego z głównych zwycięzców NBA? Poza tym skąd mu przyszedł taki pomysł żeby w połowie sezonu zmieniać klub?

0

Czy w tych czasach mając umowę na czas nieokreślony zdecydowalibyście się na zmianę pracy? Mam rozkmine i nie wiem co robić...

10

@reloaded Asa Akira pozdrawia

0

Szkoda że Stocha nie ma :/ najlepszy skoczek w historii Polski.

0

@tadzik447 Teraz odpaliłem na C+ i jestem w szoku.

0

Skoki w TVN xD masakra

2

@esem91 Szkoda że nie na boso.

0

Oni tego meczu nie wygrają. Klątwa.

0

Madrid Madrid Madrid
¡Hala madrid!
Y nada más
Y nada más
¡Hala madrid!

Jutro Barca musisz. Ale ta godzina 14 to jakaś pechowa:/

0

@Janas11224 Jak można walczyć z jednym okiem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?