xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Filipem Nad tym się zastanawiam. Też ma lepsze zapięcie niż pozostałe. https://allegro.pl/oferta/smartband-smartwatch-opaska-huawei-band-9-czarny-15431070187
2
@Who_you_mam Mają. Ale widząc dół tabeli to może być ciekawie xD.
0
Już raz pytałem jakiś czas temu ale dostałem jedna propozycję.
Jaki smartwatch/smartband jesteście w stanie polecić? Mam garmina ale szkoda mi go zakładać do pracy przy budowie a fajnie widzieć na koniec dnia mniej więcej ilość kroków i inne parametry.
Cena to max 200 złotych, żebym później nie żałować że się szybko zniszczył :D.
3
@Ostatnikrwawygang Jeżeli czytała z kartki to jak można się przejęzyczyć czytając tekst i to w takim momencie? Poza tym przecież powinna się od razu poprawić. Dziwne że nikt nie zareagował.
1
@Ostatnikrwawygang A czy minister nie czytała wtedy z kartki?
0
@HypeR Coś się zaczyna dziać ;d
0
@Who_you_mam Może nie będzie takiej presji w Totkach to sobie poradzi.
3
@Who_you_mam Powinien u nas latać na lewej stronie od 2013 roku.
4
Neymar w Santosie.
0
@GigiAmoroso Aż przypomniał mi się puchar w 2012 roku i wtedy fajny klimat był, bo było czuć jeszcze Mistrzowa Świata z RPA. Jak dobrze kojarzę to leciało na Eurosporcie.
0
@MatBac1991 Ciekawa opcja.
0
Zluzujcie. Może i śmieszna klauzula ale jeżeli już taka jest to wiadome że Araujo nie zamierza kontynuować u nas kariery a niektóre klubu stać żeby wpłacić taką kasę. Jeżeli chce to niech idzie ale żeby nie było obniżania klauzuli odstępnego, bo wtedy będzie śmiech na sali. Dlatego fajnie byłoby zaklepać sobie Taką, bo na 100% jak kluby się dowiedzą o 65 milionach to za miesiąc dwa zaczną się plotki o jego odejściu.
0
@HypeR
0
@HypeR Coś czytałem że Doktora Strange ma nie być w Doomsday.
0
Spora część twittera zalana tym że sędziowie pomagają Barcelonie, sporo memów arbitrów i sytuacji spornych w naszych meczach.
1
@Rifek Blik od Mentzena zawsze spoko.
14
Jest taka pewna maść, która i tak by nie pomogła
0
Nasz zawodnik https://x.com/FayeMikka/status/1881833754471403764
4
@PuszkinFan Prsotest Benfiki w sprawe rejestracji Olmo i Pau
1
Dobra kontrowersyjna 5 bramka czy nie?
1
Ciekawe gdzie się narzekający schowali xD
2
@MesQueUnClub96 Polecam walnąć setkę
0
Boston Celtica gromi GSW 125-85. Ładny wynik. Idą po drugie mistrzostwo z rzędu!
0
@Kgorecki2500 To co UE zaraz zrobi cyk fuch i też wywali projekt do kosza bo USA tak zrobiło?
2
Mam nadzieję że jutro w Lizbonie pokażemy klasę i zrewanżujemy się za ostatnie spotkania z nimi. Liczę na jakieś 0:4.
0
Hahaha dobry jest wariat https://vm.tiktok.com/ZNeEN3uFU/
0
@Roobo Ktoś by mu to pokazał to by się biedny czerwony zrobił i oburzył xD i taka osoba będzie głową państwa. Niezależny Warszawiak.
0
@norbi77 Panamę chcą z powodu Kanału Panamskiego? Poza tym ciekawe jak oni ją przejmują...
2
@Lionel_Messi10 Jest szansa. Ciekawe co z Ronaldo.
0
@Nazio_87 Może być i band. Aby spełniało pewne funkcje;D