xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HypeR Mówią że przez te dokrętki film aż tak dobrze nie wyszedł. Dziwię się że sami się cisnęli z filmem a nie był tak mocno dopracowany.
1
@NeroTFP1 Już go klub znalazł:D
0
@mekston Mieszane do niego uczucia. Ale kurde chciałbym go zobaczyć w formie u nas po lewej stronie
1
Nie no ale że ktoś 40 urodziny zrobi dla Ronaldo w Polsce to xD Ciekawe jaka by była jego reakcja na to.
0
@PatrychoO Wypadałoby samemu iść i obejrzeć i ocenić.
0
@VegetaPolska Jaki Kris?
1
@VegetaPolska Kozak tatuaże.
0
@HypeR Chodzą słuchy że Doomsday rusza w maju w Anglii.
0
@Mitch_Atleta Miał być gwiazdą na Mundialu w 2014.
1
Nie zaczął się dzień a już latają spoilery z nowego Kapitana Ameryki..
0
Ciężko dwumecz się szykuje. Jeszcze w lidze mistrzów możemy trafić na dość dobrze grające PSG. Obyśmy to jakoś ogarnęli, bo może być tak że gramy super a w jednym miesiącu możemy dostać mocnego strzała w policzek.
Mam jakieś dziwne wrażenie też, że w tym roku możemy grać z Realem w finale Pucharu Króla i jeszcze coś w LM (nie liczę ligi). Tylko czy zawsze będziemy górą?
0
City śmiech na sali xD Real gratuluje awansu.
1
@MesQueUnClub96 Trenerem.
2
Te City cienkie jest. Real coś w końcu wciśnie.
0
@wojopancer Nie po prostu ktoś darzył go zaufaniem a ten sobie odszedł a na dodatek świętował gola przeciwko klubowi w którym był aż 6 lat. Do tego ten uśmieszek z ławki. Tfu na niego. Nie ma co żałować.
5
@wojopancer Śniła mi się wolna Polska.
0
@SzczenaWojtula Jakie jest top3 faworytów?
1
@wojopancer Sprawdź pierwszy komentarz xd
3
@Hosh Przecież Ben Affleck jako zięć przejął interes a Bruce zginął ratując świat wcześniej. Batman w 2032 roku poświęci swoje życie aby uratować naszą planetę. Tylko szkoda Liv Tyler.... A może się zakrecic wokół niej już teraz?
0
@July_6_BcN Nie jest charakterne.
0
@Destroyer_of_Worlds No ciekawe jak pokonają tak mocnego Sentrego. Nawet ekipą nie będą mieli szans. Chyba że przez Void jakiejś autodestrukcji dokona żeby nie robić ludziom krzywdy ale też chętnie bym go dalej zobaczył jak walczy z Doomem i w SW.
0
Znowu postać pokazują od tyłu xd
1
@Douglas Dlatego niech Laporta sobie pluje w brodę kupując Olmo.
1
Podczas #SuperBowl będzie trailer Thunderbolts*. Ciekawe czy pokażą Sentrego i jestem ciekaw jak rozwiną tą postać czy po prostu uśmiercą w tym filmie.
1
@VegetaPolska No już końcówka. Gomah jak Jiren wygląda xD. Jeszcze wcześniej podróbka oddziału Ginju czy jak to tam się nazywało. Trochę zabrakło oryginalności. Napewno będzie fuzja bo bez powodu nie była pokazana saszetka z tymi robakami. Ogólnie przyjemna seria ale jak oni wytłumaczą fuzje Kibito i Shina.
1
@VegetaPolska Oglądasz Daime?
1
@Munio To gratuluje iq:D
0
@Munio No tak bo kupno ppv gali ff to test na iq xD
0
@FcPortoFan1999 Dzięki.
1
Ostatnie ppv Fame. Masakra co oni zrobili na tej gali. Podwójne standardy. Tfu.