xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W drugiej połowie pedał z gazu, schodzi Pedri i nie ma kto dyrygować w polu, Fermin na skrzydle to nieporozumienie.
0
Nie wiedziałem że film "Gdzie jest Nemo?" będzie tak mi przypominać o naszym Rekinie.
4
Ktoś kiedyś chciał Balde sprzedawać xD
15
Diego nie ściągaj Galana!
0
Ale my mamy kozacki pressing.
0
Hahaha co oni grają xD Barca jest nieśmiertelna.
0
Puyol na remis!
0
Cisnąć te kotlety mielone!
0
Boże jedyny Ferran naprawdę? Gość nie ma psychy do takich okazji.
1
@GeneralXavi Pytanie jak sobie Ferran poradzi, bo jeżeli będzie klapa to zmiana w 60-70 minucie.
0
@ViscaelBarca2007 Wygryzł go 17 latek i prawie dziadek.
2
@Hosh No ja robiłem w 2016 w okolicach Białego i też około 1200-1400. A teraz prawie 4k xD?
0
@Bilon87 Po lewej stronie Wisły będą grać a po prawej będą bitwy.
0
@MessiForeverTheBest Czym?
0
Mam rozkmine małą:
Dlaczego Polska nie posiada bądź nie może mieć u siebie bomb atomowych jako "straszak"?
0
@blakkudium Fatiego i tak nie będzie
30
@PIWOSZ89 Dobra rozkmina o 2:28 xD
0
@okiemtypera_lucaxx95 A no tak nie widziałem tego sooory przysięgam.
4
@okiemtypera_lucaxx95 Jeżeli nie jesteś z ekipy Barcelony to chociaż nas tutaj nie prowokuj bo jak kiedyś zaprowadzisz samochód do @Luciano99 to Ci @Kessie naszczy do baku i tyle będzie z jeżdżenia passatem z kręconym 700k przebiegiem, którym jeździłeś po fajki i benzyne na Białoruś.
My tutaj wierzymy w tryplet.
0
@BorzyKrzys Dlaczego w Europie nie ma tornad?
1
@Munio To był nasz talizman.
0
@NeroTFP1 A i tak zawistne polaczki będą uważać Lewego za słabego piłkarza bo w reprezentacji nie strzela
0
@FcPortoFan1999 Czeski kubek.
8
Tomasz Hajto wczoraj został szczęśliwym tatą Zuzi. Gratulacje dla niego.
Z tej okazji warto podać zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98: Reinke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner i jeszcze Ballack.
0
@Pedri16Future Właśnie niedawno sobie o tym myślałem żeby ustawić go z raz na prawym skrzydle. Jak Roberto grał w ataku to i Balde by mógł a umie przejść przeciwnika.
0
@BezglutenowyPedri Prawdziwy mężczyzna powinien pachnieć papierosami i wódką.
0
W lato miłoby było gdyby fajne oferty wpadły za Fatiego, De Jonga, Christensena, Pene. Moglibyśmy wtedy coś ugrać na rynku bez żadnego kombinowania.
3
@Kamiloza91 Ich mogliby ogolić z 5:0 na Anfield.
1
@BulaKG Albo jakieś zdjęcia lasek AI i piszący do niej spermiarze i jacyś starzy goście zazwyczaj. Jak dobrze że usunąłem dawno fb.
0
Dawać te Atletico już...