0

W drugiej połowie pedał z gazu, schodzi Pedri i nie ma kto dyrygować w polu, Fermin na skrzydle to nieporozumienie.

0

Nie wiedziałem że film "Gdzie jest Nemo?" będzie tak mi przypominać o naszym Rekinie.

4

Ktoś kiedyś chciał Balde sprzedawać xD

15

Diego nie ściągaj Galana!

0

Ale my mamy kozacki pressing.

0

Hahaha co oni grają xD Barca jest nieśmiertelna.

0

Puyol na remis!

0

Cisnąć te kotlety mielone!

0

Boże jedyny Ferran naprawdę? Gość nie ma psychy do takich okazji.

1

@GeneralXavi Pytanie jak sobie Ferran poradzi, bo jeżeli będzie klapa to zmiana w 60-70 minucie.

0

@ViscaelBarca2007 Wygryzł go 17 latek i prawie dziadek.

2

@Hosh No ja robiłem w 2016 w okolicach Białego i też około 1200-1400. A teraz prawie 4k xD?

0

@Bilon87 Po lewej stronie Wisły będą grać a po prawej będą bitwy.

0

0

Mam rozkmine małą:
Dlaczego Polska nie posiada bądź nie może mieć u siebie bomb atomowych jako "straszak"?

0

@blakkudium Fatiego i tak nie będzie

30

@PIWOSZ89 Dobra rozkmina o 2:28 xD

0

@okiemtypera_lucaxx95 A no tak nie widziałem tego sooory przysięgam.

4

@okiemtypera_lucaxx95 Jeżeli nie jesteś z ekipy Barcelony to chociaż nas tutaj nie prowokuj bo jak kiedyś zaprowadzisz samochód do @Luciano99 to Ci @Kessie naszczy do baku i tyle będzie z jeżdżenia passatem z kręconym 700k przebiegiem, którym jeździłeś po fajki i benzyne na Białoruś.

My tutaj wierzymy w tryplet.

0

@BorzyKrzys Dlaczego w Europie nie ma tornad?

1

@Munio To był nasz talizman.

0

@NeroTFP1 A i tak zawistne polaczki będą uważać Lewego za słabego piłkarza bo w reprezentacji nie strzela

0

@FcPortoFan1999 Czeski kubek.

8

Tomasz Hajto wczoraj został szczęśliwym tatą Zuzi. Gratulacje dla niego.

Z tej okazji warto podać zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98: Reinke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner i jeszcze Ballack.

0

@Pedri16Future Właśnie niedawno sobie o tym myślałem żeby ustawić go z raz na prawym skrzydle. Jak Roberto grał w ataku to i Balde by mógł a umie przejść przeciwnika.

0

@BezglutenowyPedri Prawdziwy mężczyzna powinien pachnieć papierosami i wódką.

0

W lato miłoby było gdyby fajne oferty wpadły za Fatiego, De Jonga, Christensena, Pene. Moglibyśmy wtedy coś ugrać na rynku bez żadnego kombinowania.

3

@Kamiloza91 Ich mogliby ogolić z 5:0 na Anfield.

1

@BulaKG Albo jakieś zdjęcia lasek AI i piszący do niej spermiarze i jacyś starzy goście zazwyczaj. Jak dobrze że usunąłem dawno fb.

0

Dawać te Atletico już...


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?