xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Yamala nawet Triple H wstawia na X.
0
@July_6_BcN Jest pijana no i buja się po klubach ło jo jo jo jesteś taka hot temperaturaaa Dzordzo fajw! Automatyyyyy wtorek i sobota.
0
@July_6_BcN Dla mnie wyglądasz idealnie wejdę wyjdę przyjdę pójdę
0
Wiecie co ja wam powiem?
Ja wam wójta nie wybierałem!
0
@barcafan1789 Przed nowym rokiem kupowałem xl to masakra xD wcześniej kupowałem L złotą i trochę ciasnowata ale nie jest źle a myślałem że xl nie będzie aż tak duża to się przeliczyłem hahah. Czekam na wyjazdówki na nowy sezon ale najpierw na jakiś oficjalny pokaz bo fajnie będzie mieć koszulkę Barcy z logiem Kobiego.
0
@PatrychoO Dlaczego ostatnia?
1
Którą przeglądarkę internetową polecacie?
25
Chłopie czemu Ty nie masz mniej lat... Gość jest w czołówce ulubionych zawodników.
0
@FioletoweOczy Gmaila mam
1
@Ptasior Już widzę jego ból dupy jak taki Rafa wygrywa Złotą Piłkę.
1
Jak komuś nie działa La Rambla na mobilnej to odinstalujcie Chroma i na nowo zainstalujcie. U mnie podziałało.
0
@Blorka Odinstaluj chroma i zainstaluj
4
Działa wam La Rambla w wersji mobilnej? Bo mi ciągle przeskakuje na główną stronę...
0
@Terroriser Ajj
0
Do ludzi śledzących PSG. Czy są lepsi od nas na ten moment?
1
@Lola120 Nie liczę godzin i lat
0
@kaamil1910 Tu bardziej chodzi o jego przeszłość, Barca pewnie wizerunkowo nie chciała podpasc
2
@HypeR Może być ale nie odpuszczę dopóki nie zmienię się w Super Saiyanina.
5
Dzisiaj nie ważne skąd pochodzimy, ważne że jesteśmy zgodzi z pewnymi sprawcami i się szanujmy nawzajem. Mam nadzieję że szanowny Pan Charles będzie zadowolony z nas jako kibiców i samego klubu Barcy bo jesteśmy najlepszą ekipą w historii piłki nożnej.
0
@Rewolucja123 Wszędzie szukają z doświadczeniem ale gdzie tego doświadczenia złapać jak są właśnie tacy starzy co to nie oni a później gadają że młodzi nic nie umieją a jak przyjdzie to albo gonią go żeby sprzątał albo tylko coś podawał zamiast wziąć i uczyć od razu konkretnych rzeczy. W Polsce tak samo jest jak piszesz. Brak słów.
1
@Who_you_mam Hahahahha Gang Albanii oj piękne
0
@Rewolucja123 Najgorzej to zacząć bo trochę trzeba żeby się zaaklimatyzować do otoczenia i roboty. Sam mam obawy że mogę sobie gdzieś indziej nie poradzić ale trzeba będzie spróbować bo już te wyjazdy męczą i ludzie dookoła z którymi się mieszka na co dzień. Przez to też stałem się strasznym samolubem.
0
@Kozinho. Całą noc nad tym myślałem.
9
Dla prawdziwych dam, dla prawdziwych kobiet
A nie dla tych sz*at, co stoją za rogiem
Tą piosenką was pozdrawiamy
Z wielkim poważaniem - Gang z Albanii
Kochamy was dziewczyny i piszemy dla was numer
Jak miłosny list, gorący pocałunek
Stawiamy wam tu pomnik w postaci kawałka
Prezent na dzień kobiet - nasza szczera gadka
0
@LambiPL Właśnie o to chodzi robota, praca i nic poza tym bo się nie ma ochoty.
@Mixtape Dlatego właśnie myślę nad zmianą ale to jeszcze muszę serio powiedzieć dość i już.
3
@Adran360 Ciekawe czy kanoniczna i czy Goku kiedyś w Super odpali ssj4 tako żeby to jakoś potwierdzić że ma tą transformację.
4
@Jakchcesz A myślisz żeby przeczytać najpierw "Ludzie bezdomni"?
@macio_944 Szczerze to nie wiem czy mam jakąś swoją wymarzoną pracę ale już głęboko się zastanawiam nad zmianą bo jestem już 6 lat w jednej firmie gdzie wyjeżdżam za granicę. Wiadome pieniądze to nie wszystko ale jak ma się troszkę więcej to nie ma paniki że nie starczy do 10...
@mmaciass Samemu robić to też frajda a jeszcze większa satysfakcja:D
3
Tak się narobi człowiek w tej robocie przez 9-10 godzin że przychodzi 20 godzina i już się w łóżku leży ze zmęczenia. Co to będzie za 10-15 lat? Czy życie polega ciągle na pracy? Czy serio trzeba być bogatym żeby nie martwić się o to czy zadzwoni mi budzik żeby wstać do pracy? Starczy nam życia żeby się chociaż trochę spełnić?
7
@VegetaPolska Dobry wariat a tatuażysta kawał dobrej roboty.
1
@VegetaPolska Tatuaż?