6

@macio_944 Następny mój telefon to będzie coś z Samsunga. Te telefony serio mają bardzo dobre aparaty.

0

@BezglutenowyPedri Ale to każdy czy jak?

1

@kubix05 Kurde sporo już lat jest u nas. Czasami mam wrażenie że to jest nasz wychowanek.

1

@VegetaPolska Kozacko. DBZ topka.

0

@VegetaPolska No tomu tomu.

1

@Sulimo Koniec pewnej ery.

0

@Barclonismo Uub może być już nastolatkiem więc może do walki z Freezerem by się załapał ale nie wiem jak oni mogliby go pokonać.

0

Rusza manga Dragon Ball Super po roku przerwy


@VegetaPolska @Joint21

4

@PatrychoO piękne to już z 2-3 tygodnie są

0

@Czajka90 Beka z takich lasek, tfu.

0

Ten Wołownia to naprawdę łeb jest.
https://vm.tiktok.com/ZNde8He1K/

0

Piękne czasy kwarantanny


0

Miałem sen że Nico z swoim bratem do nas przyszli.

3

Gdyby decydowała Zielona Góra to by była pierwsza tura he he he

0

@PizzerMan Czekanko ma meczyk w słoneczną pogodę a u Ciebie jak tam?

1

Barca jutro wiesz co robić!

Brawo Betisik, pięknie.

0

@Trojanek23 strefadb ale może znajdziesz za darmo gdzieś.

0

@tadzik447 Wcześniej też oglądałem. Teraz pytanie czy Daima jest kanonem i czy w następnych fazach sag będzie poruszany ten temat (po Super Hero).

13

Dziś mija rok od śmierci człowieka legendy i stwórcy najlepszego anime i mangi w dziejach ludzkości, dziękuje Akira Toriyama za fajne dzieciństwo i za kontynuację Dragon Balla aż do dzisiaj.

1

Dobrze że ja przez tyle lat WD-40 ogródek podlewałem przynajmniej broń nie zardzewiała i się przyda.

6

@stone80 Ciężko walczyć za ojczyzne mając na uwadze kto siedzi w tej polityce i to że oni zawinął dupe gdzieś a my będziemy walczyć żeby później jakieś wynalazki rządziły Polską.

2

@Sau_Ron Bardzo fajnie będzie też wygrać z RSSS.

1

@Encore Napewno nie.

2

@Encore Za co mamy walczyć i za kogo?

1

@budel17 Wardęga ładnie Panią adwokat wyjaśnił.

0

@Herato Dziewczyny spod Konina trzeba pytać

1

@Kgorecki2500 Został umieszczony na jakiejś liście pewnego forum gdzie są zapisywani ludzie szkodzący Ukrainie. Na tej stronie czci się Banderę. Polska oczywiście zero reakcji.
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Centrum_%E2%80%9EMyrotwore%C4%87%E2%80%9D

0

@BorzyKrzys Wolę swoje Disco Polo od słuchania tego typu muzyki.

1

@wojopancer Z sezonu gdzie 2:8 od Bayernu dostaliśmy. 15/16 i chyba 12/13.

0

Około tygodnia jeszcze do Dnia Kobiet a już jakieś powiadomienia przychodzą z jakimiś zniżkami i reklamami. W Dniu Mężczyzny z tym się nie spotkałem. Trochę przykre.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?