xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@macio_944 Następny mój telefon to będzie coś z Samsunga. Te telefony serio mają bardzo dobre aparaty.
0
@BezglutenowyPedri Ale to każdy czy jak?
1
@kubix05 Kurde sporo już lat jest u nas. Czasami mam wrażenie że to jest nasz wychowanek.
1
@VegetaPolska Kozacko. DBZ topka.
0
@VegetaPolska No tomu tomu.
1
@Sulimo Koniec pewnej ery.
0
@Barclonismo Uub może być już nastolatkiem więc może do walki z Freezerem by się załapał ale nie wiem jak oni mogliby go pokonać.
0
Rusza manga Dragon Ball Super po roku przerwy
@VegetaPolska @Joint21
4
@PatrychoO piękne to już z 2-3 tygodnie są
0
@Czajka90 Beka z takich lasek, tfu.
0
Ten Wołownia to naprawdę łeb jest.
https://vm.tiktok.com/ZNde8He1K/
0
Piękne czasy kwarantanny
0
Miałem sen że Nico z swoim bratem do nas przyszli.
3
Gdyby decydowała Zielona Góra to by była pierwsza tura he he he
0
@PizzerMan Czekanko ma meczyk w słoneczną pogodę a u Ciebie jak tam?
1
Barca jutro wiesz co robić!
Brawo Betisik, pięknie.
0
@Trojanek23 strefadb ale może znajdziesz za darmo gdzieś.
0
@tadzik447 Wcześniej też oglądałem. Teraz pytanie czy Daima jest kanonem i czy w następnych fazach sag będzie poruszany ten temat (po Super Hero).
13
Dziś mija rok od śmierci człowieka legendy i stwórcy najlepszego anime i mangi w dziejach ludzkości, dziękuje Akira Toriyama za fajne dzieciństwo i za kontynuację Dragon Balla aż do dzisiaj.
1
Dobrze że ja przez tyle lat WD-40 ogródek podlewałem przynajmniej broń nie zardzewiała i się przyda.
6
@stone80 Ciężko walczyć za ojczyzne mając na uwadze kto siedzi w tej polityce i to że oni zawinął dupe gdzieś a my będziemy walczyć żeby później jakieś wynalazki rządziły Polską.
2
@Sau_Ron Bardzo fajnie będzie też wygrać z RSSS.
1
@Encore Napewno nie.
2
@Encore Za co mamy walczyć i za kogo?
1
@budel17 Wardęga ładnie Panią adwokat wyjaśnił.
0
@Herato Dziewczyny spod Konina trzeba pytać
1
@Kgorecki2500 Został umieszczony na jakiejś liście pewnego forum gdzie są zapisywani ludzie szkodzący Ukrainie. Na tej stronie czci się Banderę. Polska oczywiście zero reakcji.
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Centrum_%E2%80%9EMyrotwore%C4%87%E2%80%9D
0
@BorzyKrzys Wolę swoje Disco Polo od słuchania tego typu muzyki.
1
@wojopancer Z sezonu gdzie 2:8 od Bayernu dostaliśmy. 15/16 i chyba 12/13.
0
Około tygodnia jeszcze do Dnia Kobiet a już jakieś powiadomienia przychodzą z jakimiś zniżkami i reklamami. W Dniu Mężczyzny z tym się nie spotkałem. Trochę przykre.