2

Ale by se człowiek czarne orki pobił na Dolinie w Metku bez żadnej presji że musi być najlepszy w pvp...

2

@krol211 Jak piszesz nazwę tego klubu to P$G jedynie, tfu na nich.

2

@July_6_BcN Dziękuje też pozdrawiam essa.

1

@July_6_BcN Siema pozdrowisz?

0

Jak ktoś potrzebuje dobrej nutki klubowej to pw, nikt nie pożałuje. Ale biba.

1

Raphinha Ty się chłopie zastanów...

1

@Szczygiel06 W lola moge.

1

@Who_you_mam Ty mi też polewaj człowieku.

0

@lambard Eh te brazylijskie korzenie...

1

Uwaga @Who_you_mam polewa z okazji liczącej się Barcelony w kwietniu tylko nie zwracajcie uwagi na pistolet bo się zadławicie przez przypadek.

1

@Who_you_mam Polewaj bo ja nie lubie.

0

@krol211 Przecież od początku nikt nawet nie myślał że będziemy tak grać xD

0

Nie wiem jak u was ale jak widzę gębę pewnego gościa który jest kibicem Białych to się nóż w kieszeni otwiera. Ja rozumiem kontent na denerwowaniu nas ale jestem ciekaw czy kiedyś mu to nie wyjdzie bokiem.

0

@Konus69 Nie bo będę zazdrosny.

2

Maja? Dla mnie hot.

2

Bardzo fajny skład. Postarać się szybko zamknąć mecz i rotować na spokojnie. Po wygraną!

1

@MichalZZZ No ja mam nadzieję na potrójną koronę. Gramy najlepszy futbol aktualnie i oby to się nie spieprzyło na mecie.

1

@MichalZZZ Boje się być pewnym siebie ale serio wierzę w to mocno.

1

Mógłbym każdą środę spędzać oglądając jeden odcinek Daredevila. Kolejny kozacki odcinek i szkoda że trzeba czekać tydzień na następny no i niestesty na 2 ostatnie, bo drugi sezon w 2026 roku.

0

@Yoshi94 Czyli dupa.

0

Ktoś ogarnia te plany ogólne co mają wejść w 2026? Jeżeli mam warunki zabudowy ale nie mam narazie zamiaru się budować to mi to przepadnie jak wejdzie plan ogólny czy mnie warunki będą jakoś chronić?

1

@Zoker Wiedziałem że będzie taki komentarz ale akurat źle trafiłeś.

4

Zawsze w pracy średnio jedna osoba nie umie jeść i wydaje dziwne odgłosy.

0

@HypeR

hmm

0

Sezon temu Girona byłaby groźna wobec nas ale teraz w takiej formie z Flickiem na czele to jedynie mogą coś pokrzyczeć ale wynik jednostronny na naszą korzyść będzie pewny.

6

Dani odwalił ale kiedy w końcu baby będą ponosić konsekwencje za takie oskarżenia... Przecież to jest niepojęte i to może każdemu się przydarzyć i to faceci będą musieli udowadniać swoją niewinność a nie kobiety pokazywać dowody. #PiekłoMężczyzn staje się faktem coraz mocniejszym.

0

@tbas Cooooo xD ale szanuje Twoje zdanie. Polecam kontynuować.

1

6 odcinek Daredevila i naprawdę genialnie się to ogląda. Topka.

0

@HypeR Aż dziwne że nie ma Hollanda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?