xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale by se człowiek czarne orki pobił na Dolinie w Metku bez żadnej presji że musi być najlepszy w pvp...
2
@krol211 Jak piszesz nazwę tego klubu to P$G jedynie, tfu na nich.
2
@July_6_BcN Dziękuje też pozdrawiam essa.
1
@July_6_BcN Siema pozdrowisz?
0
Jak ktoś potrzebuje dobrej nutki klubowej to pw, nikt nie pożałuje. Ale biba.
1
Raphinha Ty się chłopie zastanów...
1
@Szczygiel06 W lola moge.
1
@Who_you_mam Ty mi też polewaj człowieku.
0
@lambard Eh te brazylijskie korzenie...
1
Uwaga @Who_you_mam polewa z okazji liczącej się Barcelony w kwietniu tylko nie zwracajcie uwagi na pistolet bo się zadławicie przez przypadek.
1
@Who_you_mam Polewaj bo ja nie lubie.
0
@Pedri16Future https://www.tiktok.com/@karol_tomanski?_t=ZN-8vI28zKe0iE&_r=1
0
@krol211 Przecież od początku nikt nawet nie myślał że będziemy tak grać xD
0
Nie wiem jak u was ale jak widzę gębę pewnego gościa który jest kibicem Białych to się nóż w kieszeni otwiera. Ja rozumiem kontent na denerwowaniu nas ale jestem ciekaw czy kiedyś mu to nie wyjdzie bokiem.
0
@Konus69 Nie bo będę zazdrosny.
2
Maja? Dla mnie hot.
2
Bardzo fajny skład. Postarać się szybko zamknąć mecz i rotować na spokojnie. Po wygraną!
1
@MichalZZZ No ja mam nadzieję na potrójną koronę. Gramy najlepszy futbol aktualnie i oby to się nie spieprzyło na mecie.
1
@MichalZZZ Boje się być pewnym siebie ale serio wierzę w to mocno.
1
Mógłbym każdą środę spędzać oglądając jeden odcinek Daredevila. Kolejny kozacki odcinek i szkoda że trzeba czekać tydzień na następny no i niestesty na 2 ostatnie, bo drugi sezon w 2026 roku.
0
@Yoshi94 Czyli dupa.
0
Ktoś ogarnia te plany ogólne co mają wejść w 2026? Jeżeli mam warunki zabudowy ale nie mam narazie zamiaru się budować to mi to przepadnie jak wejdzie plan ogólny czy mnie warunki będą jakoś chronić?
1
@Zoker Wiedziałem że będzie taki komentarz ale akurat źle trafiłeś.
4
Zawsze w pracy średnio jedna osoba nie umie jeść i wydaje dziwne odgłosy.
0
@HypeR
0
Sezon temu Girona byłaby groźna wobec nas ale teraz w takiej formie z Flickiem na czele to jedynie mogą coś pokrzyczeć ale wynik jednostronny na naszą korzyść będzie pewny.
6
Dani odwalił ale kiedy w końcu baby będą ponosić konsekwencje za takie oskarżenia... Przecież to jest niepojęte i to może każdemu się przydarzyć i to faceci będą musieli udowadniać swoją niewinność a nie kobiety pokazywać dowody. #PiekłoMężczyzn staje się faktem coraz mocniejszym.
0
@tbas Cooooo xD ale szanuje Twoje zdanie. Polecam kontynuować.
1
6 odcinek Daredevila i naprawdę genialnie się to ogląda. Topka.
0
@HypeR Aż dziwne że nie ma Hollanda.