6

No i elegancko. Super z naszej strony, super zapas na rewanż. Ludzie my po tylu latach jesteśmy jedną nogą w półfinale... Piękne czasy.

0

@Szreko I jak odczucia?

1

Ansu wchodzi xD

0

Bayer już 4:0 dostaje.

0

Ktoś po 8 odcinku Daredevila?

0

Ter Stegen jak ma serio jakieś problemy robić to niech sobie idzie gdzieś indziej. Wojtek aktualnie jest lepszy i wątpię żeby go wygryzł. Nawet niech nie wpadają na jakiś durny pomysł żeby zmieniać bramkarzy na resztę LM bo Mareczek wrócił.

0

0

@Stinger_ Real i u siebie może nie awansować xD

0

Dzisiejszy kurs na Real to jak darmowe pieniądze.

1

Ale gość prawdopodobnie kasę trzepie na durniach xD https://vm.tiktok.com/ZNdNextNe/

0

@Popitek12 Mocne 2/10

2

Prince Polo może i dobre ale ja was zapraszam na Toffifee biała czekolada.

2

@July_6_BcN Dziękuję że pytasz. Jak wstałem to jeszcze coś szumiało ale już jest elegancko :D.

0

Gdybyście dostali/wygrali bańkę Polskich Złotych to starczyłoby wam do końca życia? Rezygnowalibyście z pracy?
#rozkminka

0

@Kamiloza91 Adriano, Pedro, Haha Toure

0

Ale by taki żurek z rana wjechał.

0

@koziar Dlatego nie każdy bohater nosi pelerynę i mam nadzieję że Rafa nie będzie takim samolubem jak z Atleti....

1

@macio_944 Zobacz na kursy chyba że coś się zmieniło. Warto na Real stawiać. Arsenal nie będzie istnieć.

1

@macio_944 Arsenal z Merino na 9 xD

1

@Kengo Zawsze i wszędzie P$G........

1

@Sulimo Nie no dobrze ten Gang wjechał, dzięki.

1

@Sulimo Tak się tu jara tak się tu tańczy ja jestem albańczyk.

0

@koziar A kto Ci kazał pytać?

0

Dobrze że mnie nie podkusiło wykupywać gale Fejmu po ostatnim syfie co zaprezentowali.

1

@July_6_BcN Gorzej z pamięcią :D

1

@Salchent Tazy przegrał?

1

@KobeFR Metin zazdrości...

1

@July_6_BcN Dam znać czy będzie xD

2

@July_6_BcN To najważniejsze, bez spiny i z życzliwością.

1

@July_6_BcN O siemano znowu pozdro essa. Ale mam banie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?