xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
No i elegancko. Super z naszej strony, super zapas na rewanż. Ludzie my po tylu latach jesteśmy jedną nogą w półfinale... Piękne czasy.
0
@Szreko I jak odczucia?
1
Ansu wchodzi xD
0
Bayer już 4:0 dostaje.
0
Ktoś po 8 odcinku Daredevila?
0
Ter Stegen jak ma serio jakieś problemy robić to niech sobie idzie gdzieś indziej. Wojtek aktualnie jest lepszy i wątpię żeby go wygryzł. Nawet niech nie wpadają na jakiś durny pomysł żeby zmieniać bramkarzy na resztę LM bo Mareczek wrócił.
0
Co następne? Mamut? https://x.com/vayavada_Vedin/status/1909278639604077007
0
@Stinger_ Real i u siebie może nie awansować xD
0
Dzisiejszy kurs na Real to jak darmowe pieniądze.
1
Ale gość prawdopodobnie kasę trzepie na durniach xD https://vm.tiktok.com/ZNdNextNe/
0
@Popitek12 Mocne 2/10
2
Prince Polo może i dobre ale ja was zapraszam na Toffifee biała czekolada.
2
@July_6_BcN Dziękuję że pytasz. Jak wstałem to jeszcze coś szumiało ale już jest elegancko :D.
0
Gdybyście dostali/wygrali bańkę Polskich Złotych to starczyłoby wam do końca życia? Rezygnowalibyście z pracy?
#rozkminka
0
@Kamiloza91 Adriano, Pedro, Haha Toure
0
Ale by taki żurek z rana wjechał.
0
@koziar Dlatego nie każdy bohater nosi pelerynę i mam nadzieję że Rafa nie będzie takim samolubem jak z Atleti....
1
@macio_944 Zobacz na kursy chyba że coś się zmieniło. Warto na Real stawiać. Arsenal nie będzie istnieć.
1
@macio_944 Arsenal z Merino na 9 xD
1
@Kengo Zawsze i wszędzie P$G........
1
@Sulimo Nie no dobrze ten Gang wjechał, dzięki.
1
@Sulimo Tak się tu jara tak się tu tańczy ja jestem albańczyk.
0
@koziar A kto Ci kazał pytać?
0
Dobrze że mnie nie podkusiło wykupywać gale Fejmu po ostatnim syfie co zaprezentowali.
1
@July_6_BcN Gorzej z pamięcią :D
1
@Salchent Tazy przegrał?
1
@KobeFR Metin zazdrości...
1
@July_6_BcN Dam znać czy będzie xD
2
@July_6_BcN To najważniejsze, bez spiny i z życzliwością.
1
@July_6_BcN O siemano znowu pozdro essa. Ale mam banie.