0

@MesQueUnClub96 Przeżyć

0

@RomanGroza Dlatego napisałem żeby był przydatniejszy dla drużyny. Też liczę na to żeby wrócił do formy.

1

@PIWOSZ89 Gavi za 100 do PSG? Bym się serio zastanawiał. Chyba że serio będzie bardziej przydatniejszy i gra nie polegała na waleczności a też na jakiejś kreatywności.

0

@VegetaPolska Daleko do Krakowa xD

0

@HypeR Widziałeś że jakaś fotka z komiksu lata gdzie jest uwięziona Scarlett Witch w TVA?


Kurde może jednak wróci ona, fajnie by było.

0

@Matheu12 Kary za trzymanie za koszulkę, 2-3 var dla trenera gdy ma wątpliwości a sędzia ma to gdzieś, zakaz długiego trzymania piłki przez bramkarza (granie na czas)

0

@gumaz Nawet na x Dzastin nic nie napisał o Gamrocie w swoim wpisie a wymienił większość ludzi co powiedzieli nie. Po cichu liczę że Fiziev go mocno znokautuje.

0

UFC ma w dupie Gamrota.

0

Charlton lepsze wykończenie od Ferrana.

0

Nie mogę sobie wyobrazić jak musi ciamkać Carlo żując tą gumę.

1

@HypeR Jak Chris będzie grać Thora to kozacko. On do niego mega pasuje.

1

@barcanawieki @Szreko Dzięki Pany

0

@FCB_dimiC ANC to skrót od Active Noise Cancelling. W Polsce to rozwiązanie nazywa się aktywną redukcją hałasu. Funkcja ma na celu odcięcie użytkownika od wszelkich dźwięków z zewnątrz tak, żeby skupił się maksymalnie na tym, czego chce słuchać a zniwelować niechciane odgłosy otoczenia (czyli hałas).

1

@Szreko Punishera i Jessica Jones myślisz odpuszczać?
@barcanawieki Wcześniej jakoś nie oglądałem tego a wszystko z Marvela obejrzałem, nawet Eternals xD

1

@barcanawieki Czy warto oglądać wcześniejszego Daredevila? A może wszystkie seriale które zostały przyłączone do MCU?

0

@Joe_Barbaro Wardęga w stroju Boobsmana.

0

@gumaz Pewnie nie dostanie i tak xd Fiziev szybciej.

0

0

@Aragorn33 Możesz się martwić też delikatnie bo może być tak że jego grą nie będziesz się cieszyć o xD

0

@626 Przecież oni jeszcze meczu nie rozegrali.

0

@Aragorn33 Ansu Fati mówi Ci to coś? Ja tam się cieszę z Yamala ale czas pokazał czy się ktoś sprawdzał po jakimś czasie czy nie. Wszystko trzeba na spokojnie z myślą o przyszłości. Popatrz na Fatiego, coś tam fajnie grał, dostał kozacki kontrakt, kontuzje a teraz gra jakby pierwszy raz na boisko wchodził.

0

@Aragorn33 Niech ogarną kontrakt najpierw ;p

2

@Aragorn33 Dla mnie to żaden następca, to jest Lamine Yamal i niech prowadzi swoją karierę rozsądnie i żeby jego poziom wzrastał i abyśmy z niego mieli pociechę. Po co mu nakładać jakąś presję związaną z Messim.

2

@Transu96 W lesie przydałoby się kawałek ziemi na własność bo leśniczy pogoni.

1

Co według was jest lepsze i bezpieczniejsze w tych czasach:
Płacenie za wynajem mieszkania czy kupno za kredyt i spłacanie go?

0

@Lewy952468xx Nie ważne kiedy, ważne żeby ktoś wszedł z ławki i zastąpił kluczowych zawodników, bo nie będzie kolorowo jak będą grać po te 90 minut w każdym meczu.

0

@escarabajo Wczoraj akurat się starał i coś robił. Mnie jedynie wkurzało że nie przerzucali akcji na lewo do Rafy gdy wychodził... Naprawdę nie wykorzystują go na tym lewym skrzydle a gdyby był tam jeszcze szybszy Nico to całkiem.....

2

A następny meczyk z Sociedad i weź tu zrób rotację przed ligą mistrzów... Taki Yamal, Kounde, Rafa, Pedri muszą odpocząć i nie wchodzić.

0

W drugiej połowie pedał z gazu, schodzi Pedri i nie ma kto dyrygować w polu, Fermin na skrzydle to nieporozumienie.

0

Nie wiedziałem że film "Gdzie jest Nemo?" będzie tak mi przypominać o naszym Rekinie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?