xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Przeżyć
0
@RomanGroza Dlatego napisałem żeby był przydatniejszy dla drużyny. Też liczę na to żeby wrócił do formy.
1
@PIWOSZ89 Gavi za 100 do PSG? Bym się serio zastanawiał. Chyba że serio będzie bardziej przydatniejszy i gra nie polegała na waleczności a też na jakiejś kreatywności.
0
@VegetaPolska Daleko do Krakowa xD
0
@HypeR Widziałeś że jakaś fotka z komiksu lata gdzie jest uwięziona Scarlett Witch w TVA?
Kurde może jednak wróci ona, fajnie by było.
0
@Matheu12 Kary za trzymanie za koszulkę, 2-3 var dla trenera gdy ma wątpliwości a sędzia ma to gdzieś, zakaz długiego trzymania piłki przez bramkarza (granie na czas)
0
@gumaz Nawet na x Dzastin nic nie napisał o Gamrocie w swoim wpisie a wymienił większość ludzi co powiedzieli nie. Po cichu liczę że Fiziev go mocno znokautuje.
0
UFC ma w dupie Gamrota.
0
Charlton lepsze wykończenie od Ferrana.
0
Nie mogę sobie wyobrazić jak musi ciamkać Carlo żując tą gumę.
1
@HypeR Jak Chris będzie grać Thora to kozacko. On do niego mega pasuje.
1
@barcanawieki @Szreko Dzięki Pany
0
@FCB_dimiC ANC to skrót od Active Noise Cancelling. W Polsce to rozwiązanie nazywa się aktywną redukcją hałasu. Funkcja ma na celu odcięcie użytkownika od wszelkich dźwięków z zewnątrz tak, żeby skupił się maksymalnie na tym, czego chce słuchać a zniwelować niechciane odgłosy otoczenia (czyli hałas).
1
@Szreko Punishera i Jessica Jones myślisz odpuszczać?
@barcanawieki Wcześniej jakoś nie oglądałem tego a wszystko z Marvela obejrzałem, nawet Eternals xD
1
@barcanawieki Czy warto oglądać wcześniejszego Daredevila? A może wszystkie seriale które zostały przyłączone do MCU?
0
@Joe_Barbaro Wardęga w stroju Boobsmana.
0
@gumaz Pewnie nie dostanie i tak xd Fiziev szybciej.
0
@Munio fachowiec Mirek https://vm.tiktok.com/ZNdJUtYkR/
0
@Aragorn33 Możesz się martwić też delikatnie bo może być tak że jego grą nie będziesz się cieszyć o xD
0
@626 Przecież oni jeszcze meczu nie rozegrali.
0
@Aragorn33 Ansu Fati mówi Ci to coś? Ja tam się cieszę z Yamala ale czas pokazał czy się ktoś sprawdzał po jakimś czasie czy nie. Wszystko trzeba na spokojnie z myślą o przyszłości. Popatrz na Fatiego, coś tam fajnie grał, dostał kozacki kontrakt, kontuzje a teraz gra jakby pierwszy raz na boisko wchodził.
0
@Aragorn33 Niech ogarną kontrakt najpierw ;p
2
@Aragorn33 Dla mnie to żaden następca, to jest Lamine Yamal i niech prowadzi swoją karierę rozsądnie i żeby jego poziom wzrastał i abyśmy z niego mieli pociechę. Po co mu nakładać jakąś presję związaną z Messim.
2
@Transu96 W lesie przydałoby się kawałek ziemi na własność bo leśniczy pogoni.
1
Co według was jest lepsze i bezpieczniejsze w tych czasach:
Płacenie za wynajem mieszkania czy kupno za kredyt i spłacanie go?
0
@Lewy952468xx Nie ważne kiedy, ważne żeby ktoś wszedł z ławki i zastąpił kluczowych zawodników, bo nie będzie kolorowo jak będą grać po te 90 minut w każdym meczu.
0
@escarabajo Wczoraj akurat się starał i coś robił. Mnie jedynie wkurzało że nie przerzucali akcji na lewo do Rafy gdy wychodził... Naprawdę nie wykorzystują go na tym lewym skrzydle a gdyby był tam jeszcze szybszy Nico to całkiem.....
2
A następny meczyk z Sociedad i weź tu zrób rotację przed ligą mistrzów... Taki Yamal, Kounde, Rafa, Pedri muszą odpocząć i nie wchodzić.
0
W drugiej połowie pedał z gazu, schodzi Pedri i nie ma kto dyrygować w polu, Fermin na skrzydle to nieporozumienie.
0
Nie wiedziałem że film "Gdzie jest Nemo?" będzie tak mi przypominać o naszym Rekinie.