xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Fajnie będzie jak Jaga obroni mistrza.
0
@MesQueUnClub96 Schalke szkoda.
4
Oni do bramki z piłką chcą wejść czy jak? Fermin zamiast walić z Czuba czy coś w bramkę to podaje na prawo
1
@Bernard777 Posiwiał już?
1
Amorim zbawca wielkiego United xD
2
@tadzik447 Pomusz
0
@tadzik447 Jestem hetero
0
Znowu na tym bado 33+ milfy
0
@Criss18Barca @July_6_BcN No właśnie
2
Trener film z Jacksonem to jest jeden z lepszych filmów który uczy dyscypliny.
1
@VegetaPolska Dobra seria naprawde.
1
@Barclonismo Goku to pewnie nawet nie wie co to jest piwo :D
1
@Barclonismo Bulma mocny argument, też bym odpuścił Gomie xD
4
Egoizm jest wtedy gdy ktoś się masturbuje i nie myśli o kimś.
1
@VegetaPolska @Joint21 Dzisiejszy odcinek zapowiada się równie dobry jak sprzed tygodnia.
0
@bartekvisca Lille/BVB
2
Jaga - Cercle, Legia - Molde
5
Przecież gdyby biali mieli taką drabinkę a my wymagającego przeciwnika to byłaby gadka, że lepiej trzeba było grać i zakwalifikować się do 1/8.
0
@Mitch_Atleta No i wygrana 3:0 14/15
0
@FcPortoFan1999 Przed losowaniem ale jest git już :D
0
Mam nadzieję że Flick pozbędzie się sraczki w piłkarzach Barcelony i będzie dobrze. Kozackie losowanie ale nikogo nie można lekceważyć.
3
Hahahaha mamy to!
4
Jest trochę stresik.
0
Na jakim kanale losowanie?
27
Hahaha nawalonym siedzieć xD po co on tam w ogóle przyszedł w takim stanie. Cyrk i komedia. Ciekawe co Konfa na to.
https://x.com/JakubKubunio/status/1892699755991408876
0
@July_6_BcN Ty to wariatka jesteś ogółem i dziękuję za swojq wypowiedź.
0
@FcPortoFan1999 Trzymaj się tam, w następnym roku będzie lepiej a teraz możesz spokojnie kibicować Barcy czyli przyszłemu zwycięzcy Ligi Mistrzów.
0
@Konradowskyy To popatrz co się teraz dzieje. USA sobie flirtuje z Ruskimi xd a jeszcze ma dojść do spotkania Trumpa z Putinem. Jeszcze trochę to większość wschodu będzie ruska.
0
@Konradowskyy Może i pod wybory ale nie chciałbym żeby Polacy ginęli na cudzej wojnie. Sprzęt tak, ludzie nie.
0
@Konradowskyy