xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Commando On nie tylko jego żona bo to ona kimś tam w wojsku jest i pojedzie na front.
0
@wojopancer Tam zwykli sportowcy nawet są.
0
Dobra jestem po seansie nowego Kapitana Ameryki. Film nie jest najgorszy tak jak go oceniają ale są pewne problemy. Przyjemnie się go oglądało mimo wszystko, Anthony daje radę.
1
@hefaj6 podbijamy do gorących
22
@Mitch_Atleta Michu94
0
@Kidd On chętnie by Pedriego wyciągnął xd
8
@SzczenaWojtula Gość już jest 11 lat u nas a będzie jeszcze dłużej. Według mnie tak.
2
@Tomaszekkkkk No u mnie było tak jakby ktoś kołdrą machał. Próbowałem coś krzyknąć ale nic z tego.
2
@kcule14 Niedawno miałem. Dobrze że na brzuchu to żadnej ciemnej postaci nie widziałem.
5
@norbi77 Nie dość że stadion wygląda jak kibel to kibice do du*y.
0
@FcPortoFan1999 Elana od tyłu.
0
@barcelonaLM Kilkanaście milionów ma im wpaść. No to pewnie Pol pójdzie do Stana a Borek? Chyba że oni dalej tam będą?
0
@FcPortoFan1999 Taaa ale śmieszny wywiad, legendarny. Mam nadzieję że u Wojciecha wszystko ok.
0
Ty Gruby weź jakieś paluuszki
0
@FcPortoFan1999 XDDD
1
@FcPortoFan1999 Fejs tu fejs Artur Boruc Fiorentina in de drenk.
0
Co ten Wojciech Pawłowski robi w bramce.
1
@arasz1819 Karne bym obejrzał chętnie.
3
@Munio Atleti/Bayer
4
@Czerwo64 No tak bo De Jong.
0
@Deeespacito Dobrze że było przeterminowane i było -50% na nie....
0
Ale obronił w Juve :o
1
Barcola by nie chciał zmienić Paryża na słoneczną Barcelonę?
4
Dobra to liczyć na to że Real trafi na Atleti.
0
Mbappe łapie formę.
3
Szedłem do sklepu właśnie i jakiś menel powiedział że jak mu kupie piwo to City awansuje więc kupiłem mu krate piwa. A niech ma.
0
@jakub1906 Na zmianę też w sumie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@jakub1906 Brak lewo skrzydłowego
0
@Eklerek Czasami się przewiną fragmenty wywiadów ludzi którzy byli wtedy w Wołyniu. W pale się nie mieści co te .... miały w głowach żeby takie barbarzyństwo robić. Trumpa odkleiło ale dobrze usadził wielkiego komika. Obyśmy tylko nie wysyłali swojego wojska na Ukrainę w żadnym wypadku.