0

1

Ale Wenus mocno świeci;o

1

Allen dla Suns wygrał mecz z Utah. Gość trójkę rzucił na 0.9 s przed końcem meczu.

0

Mocno wyrównany mecz w kosza teraz.

0

@VegetaPolska Jakie spięcie?

3

Ja pierdziele a nie tak dawno śmigał u nas na prawej obronie a teraz takie cyrki z Montoyą


0

@Szklaner Ostatnio myślałem i szkoda że C17 nie dostał upgrade na właśnie Super C17 podczas turnieju ale to by pewnie było za dużo tych nowych transformacji. GT do obejrzenia raz i zapomnieć. Dziwnie się to oglądało ale to zawsze coś nowego dla oka.

2

@tomek8756 Ale to musi być upokorzenie dla dziewczyny. Matka też patrzę normalna xD.

2

@Luciano99 I to też jest prawda.

2

@Sulimo Dla mnie smutny obrazek. Tak jak wczoraj pisałem, Valencii szkoda jako klubu że tak upadł. Ten klub na to nie zasługuje.

1

Ale w sumie Carlo dobrze gada. Nie patrząc na Real w naszych meczach też są popełniane błędy i nie ma żadnych konsekwencji. Pamiętam pierwszy mecz z Getafe w lidze jak sędzia biegł uśmiechnięty z varu żeby pokazać że nie ma 11 (dobrze tego nie pamiętam). Wtedy Rafa dostał czerwo. Dużo jest tych sytuacji i sędziowie nie ważne dla kogo sędziują nie powinni mieć parasolu ochronnego.

0

@michal26 Oni piątkę od Arsenalu dostali.

0

@AmigoBlancos A tak na serio. Jak oceniasz ostatnie działania Realu i sytuację kadrową na nadchodzące mecze? Przecież Real mógłby w kogoś zainwestować w zimowym okienku ale Celotti chyba liczy na cud?

9

Prawie tydzień czekać na losowanie? xd co oni kulki specjalne szykują żeby Real na Sociedad wpadł?

0

@Misugi14 .......

1

Szefie oby Pedri na drugą połowę nie wyszedł.

6

Szkoda mi tej Valencii jak nikogo innego jeżeli chodzi o Hiszpanie.

0

@wyrek Odpaliłem. A będą reklamy co chwilę?

0

@dge21 Gdzieś można obejrzeć?

0

@HypeR Coooooo ostro.

0

Działa wam Canal+ i mecz Barcy?

2

@HypeR Nic do Dafne nie mam (fajna jest xD) ale mi Wolverina powinien grać facet.
Ciekawe jak ten Reboot będzie wyglądać w praktyce po SW.

0

@July_6_BcN Ja z chleba jadłem.

1

@Sulimo Możesz oznaczać:D

1

@Sulimo Będziesz informować o tym nadal jak coś?

1

@wojopancer Jak do piersi z kurczaka to tłuczone, jak jakieś mięso tłustsze to całe.

2

@jacobFCB Real Madryt śmieje się z "Trudnych Spraw"

0

@sergio5 Bez sensu.

0

W końcu ludzie dostali to czego chcieli przed meczami z Bayernem i Realem. Szczęsny numerem jeden.

Nie zdziwię się jak od nowego sezonu będzie bronić z Ter Stegenem w poszczególnych rozgrywkach a Pena pójdzie sobie do jakiegoś średniaka i świat o nim zapomni.

0

@Aragorn33 Przecież jeszcze kariery nie skończył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?