xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barceloniarz987 Na Nico
1
Ale Wenus mocno świeci;o
1
Allen dla Suns wygrał mecz z Utah. Gość trójkę rzucił na 0.9 s przed końcem meczu.
0
Mocno wyrównany mecz w kosza teraz.
0
@VegetaPolska Jakie spięcie?
3
Ja pierdziele a nie tak dawno śmigał u nas na prawej obronie a teraz takie cyrki z Montoyą
0
@Szklaner Ostatnio myślałem i szkoda że C17 nie dostał upgrade na właśnie Super C17 podczas turnieju ale to by pewnie było za dużo tych nowych transformacji. GT do obejrzenia raz i zapomnieć. Dziwnie się to oglądało ale to zawsze coś nowego dla oka.
2
@tomek8756 Ale to musi być upokorzenie dla dziewczyny. Matka też patrzę normalna xD.
2
@Luciano99 I to też jest prawda.
2
@Sulimo Dla mnie smutny obrazek. Tak jak wczoraj pisałem, Valencii szkoda jako klubu że tak upadł. Ten klub na to nie zasługuje.
1
Ale w sumie Carlo dobrze gada. Nie patrząc na Real w naszych meczach też są popełniane błędy i nie ma żadnych konsekwencji. Pamiętam pierwszy mecz z Getafe w lidze jak sędzia biegł uśmiechnięty z varu żeby pokazać że nie ma 11 (dobrze tego nie pamiętam). Wtedy Rafa dostał czerwo. Dużo jest tych sytuacji i sędziowie nie ważne dla kogo sędziują nie powinni mieć parasolu ochronnego.
0
@michal26 Oni piątkę od Arsenalu dostali.
0
@AmigoBlancos A tak na serio. Jak oceniasz ostatnie działania Realu i sytuację kadrową na nadchodzące mecze? Przecież Real mógłby w kogoś zainwestować w zimowym okienku ale Celotti chyba liczy na cud?
9
Prawie tydzień czekać na losowanie? xd co oni kulki specjalne szykują żeby Real na Sociedad wpadł?
0
@Misugi14 .......
1
Szefie oby Pedri na drugą połowę nie wyszedł.
6
Szkoda mi tej Valencii jak nikogo innego jeżeli chodzi o Hiszpanie.
0
@wyrek Odpaliłem. A będą reklamy co chwilę?
0
@dge21 Gdzieś można obejrzeć?
0
@HypeR Coooooo ostro.
0
Działa wam Canal+ i mecz Barcy?
2
@HypeR Nic do Dafne nie mam (fajna jest xD) ale mi Wolverina powinien grać facet.
Ciekawe jak ten Reboot będzie wyglądać w praktyce po SW.
0
@July_6_BcN Ja z chleba jadłem.
1
@Sulimo Możesz oznaczać:D
1
@Sulimo Będziesz informować o tym nadal jak coś?
1
@wojopancer Jak do piersi z kurczaka to tłuczone, jak jakieś mięso tłustsze to całe.
2
@jacobFCB Real Madryt śmieje się z "Trudnych Spraw"
0
@sergio5 Bez sensu.
0
W końcu ludzie dostali to czego chcieli przed meczami z Bayernem i Realem. Szczęsny numerem jeden.
Nie zdziwię się jak od nowego sezonu będzie bronić z Ter Stegenem w poszczególnych rozgrywkach a Pena pójdzie sobie do jakiegoś średniaka i świat o nim zapomni.
0
@Aragorn33 Przecież jeszcze kariery nie skończył.