0

@Sinirsey Ostrovit

1

Ale bania. Zdrówka wszystkim!

0

@Gronek Który serwer?

0

@Rewolucja123 Jak można ustalać grafik na 1 stycznia. Rozumiem sport, zobowiązania ale mogliby odpuścić, bo i tak po świętach od razu grali.

0

Gdybyście mieli okazję, chcielibyście posiedzieć z tydzień czasu w stacji kosmicznej i okrążać ziemię i podziwiać jej widoki?

0

@Marian_Pazdzioch Laysy fromage top

3

Ryszard Petru jest jaki jest ale szacun za dzisiaj. Obiecał, poszedł, fajnie się zachowywał i to na plus.

3

Jedzie ktoś może za tydzień na sylwka do Zduniaka i ma miejsce w autokarze? Interesuje mnie wyjazd z Białegostoku. Oczywiście dorzucę się na wache i mogę ewentualnie kierować jakby kierowca chciał dziabnąć.

0

@PizzerMan Dobrze, siłownia zaliczona wcześniej. Popadało śniegu przez 15 minut i starczy na ten rok xD a u Ciebie Szefie?

0

Około dwa miesiące temu kupowałem omege z Aliness 90 tabletek za około 54 złotych a teraz za tą cene z tej firmy można kupić jedynie 60 tabletek. Co jest z nimi?

0

Czasami się zastanawiam czy Footroll nie jest jakimś kibicem Realu pod przykrywką, że jest za Barcą.

1

@PizzerMan Za oknem deszcz. Ogólnie wporządku a u Ciebie?

0

@Bzyczekk Messiego etap się skończył w 2021.

0

@HypeR Fajna wiadomość xd. Ale czy teraz to ma sens jak będzie Doomsday? Kurde serio Dynastia Kangow mogła być kozacka...

1

@HypeR Widziałeś scenariusz do Avengers: Kang Dynasty? Aż szkoda że to nie wyjdzie. Byłoby tam bardzo grubo.
https://x.com/Exiledscoop3r/status/1868854738047189307

0

Trailer do Supermana Jamesa Gunna w ten czwartek. Słabo mnie DCU interesuje ale warto będzie pójść do kina bo Gunn to fachowiec.

0

Czy strona taka jak receptra express jest legitna? Albo ktoś korzystał z L4 online?

0

@tadzik447 A nie dla jego?

1

Sędziowanie w LaLiga leży i kwiczy a każdy błąd popełniany przez sędziów powinien być rozliczany nie ważne czy to Real, Barca czy inne kluby ale patrząc na to jak Ci "kibice" śmiali się z nas że wspominaliśmy okradanie nas z goli czy karnych to dobre są takie mecze dla nich i wylanie kubła zimnej wody i przypomnienie o tym że im też to może się przydarzyć. Ale wiadome liga Negreiry i to dla nas zawsze sędziowie pomagają.

0

Mieć takich prawdziwych przyjaciół to skarb


0

@inViNcibl3 Philips Dual Basket Air Fryer - zdrowe, szybkie i wszechstronne gotowanie, pojemność 9 l, ekran dotykowy, konstrukcja z 2 szufladami (NA350/00) https://amzn.eu/d/0RKOu8l ta?

11

@gaucho104 Lepiej czy gorzej. Napewno byłoby warto zaryzykować i dać komuś władze zamiast wybierać między POPiS. Gdyby Konfederacja podpadła w czasie swoich rządów to wątpię że później miałaby poparcie. Różne są o nich zdania ale dlaczego nie?

0

Wcześniej pytałem ale mało było odpowiedzi.
Polecicie jakiegoś air fryera do 500-600?

1

Piękny wieczór, piękna środa, ważne zwycięstwo. Kto by się spodziewał że Barca będzie druga w nowym formacie Ligi Mistrzów!
Uwaga City jest 22 a PSG 25 a następny mecz mają między sobą.

0

@barteq Kapitan Ameryka albo Hydra Cap. Teraz jest multiwersum więc może być Kapitan z innej rzeczywistości.

0

Kiedy ten 2026 rok....

0

Ma ktoś internet z Multimedii i działa mu masakrycznie? Ostatnie 2-3 dni to tragedia.

0

@Criss18Barca A za Xaviego łapali tak na spalonym? Widocznie narazie tak musi być. Dajcie trochę im czasu, bo nie jesteśmy w jakiejś tragicznej sytuacji w lidze ani lidze mistrzów. Swoje wygrywaliśmy i swoje musimy zremisować i przegrać.

5

@Criss18Barca Ale jak łapali Real i reszte na spalone to kozacki duet.

0

@budel17 My też.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?