xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sinirsey Ostrovit
1
Ale bania. Zdrówka wszystkim!
0
@Gronek Który serwer?
0
@Rewolucja123 Jak można ustalać grafik na 1 stycznia. Rozumiem sport, zobowiązania ale mogliby odpuścić, bo i tak po świętach od razu grali.
0
Gdybyście mieli okazję, chcielibyście posiedzieć z tydzień czasu w stacji kosmicznej i okrążać ziemię i podziwiać jej widoki?
0
@Marian_Pazdzioch Laysy fromage top
3
Ryszard Petru jest jaki jest ale szacun za dzisiaj. Obiecał, poszedł, fajnie się zachowywał i to na plus.
3
Jedzie ktoś może za tydzień na sylwka do Zduniaka i ma miejsce w autokarze? Interesuje mnie wyjazd z Białegostoku. Oczywiście dorzucę się na wache i mogę ewentualnie kierować jakby kierowca chciał dziabnąć.
0
@PizzerMan Dobrze, siłownia zaliczona wcześniej. Popadało śniegu przez 15 minut i starczy na ten rok xD a u Ciebie Szefie?
0
Około dwa miesiące temu kupowałem omege z Aliness 90 tabletek za około 54 złotych a teraz za tą cene z tej firmy można kupić jedynie 60 tabletek. Co jest z nimi?
0
Czasami się zastanawiam czy Footroll nie jest jakimś kibicem Realu pod przykrywką, że jest za Barcą.
1
@PizzerMan Za oknem deszcz. Ogólnie wporządku a u Ciebie?
0
@Bzyczekk Messiego etap się skończył w 2021.
0
@HypeR Fajna wiadomość xd. Ale czy teraz to ma sens jak będzie Doomsday? Kurde serio Dynastia Kangow mogła być kozacka...
1
@HypeR Widziałeś scenariusz do Avengers: Kang Dynasty? Aż szkoda że to nie wyjdzie. Byłoby tam bardzo grubo.
https://x.com/Exiledscoop3r/status/1868854738047189307
0
Trailer do Supermana Jamesa Gunna w ten czwartek. Słabo mnie DCU interesuje ale warto będzie pójść do kina bo Gunn to fachowiec.
0
Czy strona taka jak receptra express jest legitna? Albo ktoś korzystał z L4 online?
0
@tadzik447 A nie dla jego?
1
Sędziowanie w LaLiga leży i kwiczy a każdy błąd popełniany przez sędziów powinien być rozliczany nie ważne czy to Real, Barca czy inne kluby ale patrząc na to jak Ci "kibice" śmiali się z nas że wspominaliśmy okradanie nas z goli czy karnych to dobre są takie mecze dla nich i wylanie kubła zimnej wody i przypomnienie o tym że im też to może się przydarzyć. Ale wiadome liga Negreiry i to dla nas zawsze sędziowie pomagają.
0
Mieć takich prawdziwych przyjaciół to skarb
0
@inViNcibl3 Philips Dual Basket Air Fryer - zdrowe, szybkie i wszechstronne gotowanie, pojemność 9 l, ekran dotykowy, konstrukcja z 2 szufladami (NA350/00) https://amzn.eu/d/0RKOu8l ta?
11
@gaucho104 Lepiej czy gorzej. Napewno byłoby warto zaryzykować i dać komuś władze zamiast wybierać między POPiS. Gdyby Konfederacja podpadła w czasie swoich rządów to wątpię że później miałaby poparcie. Różne są o nich zdania ale dlaczego nie?
0
Wcześniej pytałem ale mało było odpowiedzi.
Polecicie jakiegoś air fryera do 500-600?
1
Piękny wieczór, piękna środa, ważne zwycięstwo. Kto by się spodziewał że Barca będzie druga w nowym formacie Ligi Mistrzów!
Uwaga City jest 22 a PSG 25 a następny mecz mają między sobą.
0
@barteq Kapitan Ameryka albo Hydra Cap. Teraz jest multiwersum więc może być Kapitan z innej rzeczywistości.
0
Kiedy ten 2026 rok....
0
Ma ktoś internet z Multimedii i działa mu masakrycznie? Ostatnie 2-3 dni to tragedia.
0
@Criss18Barca A za Xaviego łapali tak na spalonym? Widocznie narazie tak musi być. Dajcie trochę im czasu, bo nie jesteśmy w jakiejś tragicznej sytuacji w lidze ani lidze mistrzów. Swoje wygrywaliśmy i swoje musimy zremisować i przegrać.
5
@Criss18Barca Ale jak łapali Real i reszte na spalone to kozacki duet.
0
@budel17 My też.