xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 To jeżeli byłbym politykiem to starałbym się od początku ważyć słowa.
0
Donoszenie na swój kraj jest złe i nieodpowiednie ale osobiście gdybym usłyszał że ktoś najpierw na mnie nagabywał a teraz chce jakiejkolwiek rozmowy i się przymila to bym takiej osobie podziękował i kazał odejść w trybie natychmiastowym.
1
@Sysia11 Zawsze staram się kibicować Polskim ekipom w europejskich pucharach, nie ważne skąd są. Niech nabijają nam punkty i osiągają sukcesy.
0
@Sysia11 Jaga Jaga do bramki strzela Jaga Jaga Jaga Jagaaaaa klub Białostocki Jaga Jagaaaaaaaaaaa
0
@Szklaner Futryna nawet nie dała rady xD
0
@paquito88 https://www.r-gol.com/koszulka-nike-fc-barcelona-24-25-domowa-stadium,p-195647
5
Co jest hahah. Hydraulikaaaaa!
https://x.com/KoneserUnii/status/1854507829803032900
0
Wypłacał ktoś może z was pięniądze z PPK w ostatnim czasie?
0
Kiedyś kilka lat temu sam myślałem, że Lewy bardziej się oddaje grze w klubie Niemieckim niż w Polskich barwach. Więcej strzela, jest znaczącą postacią na topie. Z biegiem czasu zrozumiałem że gra w piłkę nożną to gra 11 ludzi a nie 1 osoby i zaangażowania potrzeba z każdej formacji.
Teraz nieraz słyszę od starszych ludzi, że Lewy tylko u innych umie grać a w reprezentacji nie i aż mnie czasami skręca. Najlepsze jest to że te osoby nie oglądają meczów tylko sugerują się tym, że nie strzelił. Nie mają pojęcia o formacjach w wyjściowej jedenastce i o tym że Lewy nie będzie od lini bramkowej biegł przez całe boisko do bramki przeciwnika aby strzelić gola (chyba że w grze z jakimiś 8 latkami).
Ludzie zwalają winę na niego za wszystko co jest złe w grze kadry nie doceniąjąc tego że Polska ma gracza historycznego w świecie futbolu i trzeba to docenić.
Raz jednemu gościowi starszemu tłumaczyłem dlaczego Lewy gra tak w kadrze a tam w klubie to i tak dalej swoje teksty że Lewy w Polsce by nie strzelił tylu bramek xDD.
Jeszcze zabawniejsza sytuacja była gdy Szczęsny trafił do Barcy to koleś kilka lat młodszy ode mnie powiedział, że przekupili go to przyszedł. Szczerze zagotowało mnie wtedy.
Czy jest jeszcze ratunek dla pewnych osób niemających zielonego pojęcia o piłce?
1
@Who_you_mam Też takiego średniaka bym nie powoływał.
4
@DLFCB Pani pytająca już pogoniona i nie będzie pytanek zadawać.
2
@Szklaner Tak to jest jak się wyżej s** niż d*pe ma.
1
Jeżeli ktoś nie widział powtórki gola Moraty z Realem to polecam. Na początku gwizdy a później piękna cisza.
https://vm.tiktok.com/ZNecbdcYD/
32
Ale to jest gość...
1
@Rust_Cohle Takie bilety były drogie że woleli przed stadionem oglądać xD
1
@Iniesta8i Czekają na obronę mistrza a później wielcy fani wyjdą i będą fetować po Białymstoku. Na Jage nie jeżdże ale mieć taki zespół w takiej dyspozycji i lachę kłaść na tak ważne mecze w europejskiej piłce to skandal.
0
@Azazel_Pazuzu Pomoc w reprze będzie taki Pedri, Gavi i Cassado i łysy ma w to wyje....
0
Mocny jest
0
@mariosss20 Kibice fajnie że nic nie odstawili
2
- Barca znowu gromi
- jesteśmy w top8 a nawet top6
- P$G/Real w czapę
- Raphinha najlepszym Brazylijczykiem na świecie nadal
- Niestety G. Martin odstaje poziomem
- Kounde pousuwaj te wpisy na tt z tym że jesteś środkowym obrońcą bo mi się śmiać chce skoro jesteś topką światową na boku obrony (nie napiszę PO, bo jeszcze Tusk tutaj konto założy)
- jeszcze trochę i skończy się parasol ochronny dla Peny
1
On gumę żuje żeby się odstresować czy jak?:D
0
Pena xD co on zrobił przy tym strzale...
0
@paquito88 Na Nike, może Zalando sprawdź.
0
Zamknąć mecz w pierwszej połowie a później eldorado.
0
@FcPortoFan1999 Dołączy do Lewicy.
0
@Faro Za PiS'u tego nie było.
0
@RC28 Jedz pół pomidorowej.
0
@mkord Niczego nie można wykluczyć.
7
@VegetaPolska Gdyby Kamala wygrała to by Tomasz Lis nie robił teraz krzywych akcji.
Przede wszystkim Biedroń byłby zadowolony a tak musi korek mocniej zakręcić.
Osobiście mam nadzieję jeżeli wygrał Trump to tak jak zapowiadał, koniec wojny u banderowców i skupienie się na budowaniu Polskiej znaczącej siły militarnej.
1
@Bolton Może uda się kiedyś pojechać do Lwowa i podziwiać Polskie flagi wraz z żyjącymi tam tylko Polakami. No i Podkarpacie byłoby większym województwem ( ͡° ͜ʖ ͡°).