xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kryhaa No oby :D
1
@kryhaa Kozacki początek tygodnia xd.
1
@Luciano99 Jak od Bożenki wracałem
0
Masakra, poszedłem pobiegać na orlik wróciłem i było wszystko fajnie. Drugi dzień biegunka i uczucie zimna nawet leżąc zwinięty jak kłąb pod kołdrą. Do tego ból gardła. Myślałem że już w tym roku nie uda mi się zachorować.
0
@M3SSI Sam wyjazd ogarniałes czy z kimś?
67
Olmo jest tym kim powinien być kiedyś dla nas Coutinho.
0
Może ktoś zna rozwiązanie.
Mam lapka i podłączony monitor do niego obok i jak odpalam gre to mi się pokazuje na lapku a chciałbym grać na monitorze. Już ustawiałem drugi monitor jako główny ale wtedy cały pulpit mi tam przenosi. Co można jeszcze zrobić żeby domyślnie mi odpalało grę na drugim?
2
@TheNekro94 Mi chodzi o gwiazdy Hollywood i różnych artystów rozumiesz? A nie zwykłego Kowalskiego.
0
Dużo gwiazd oddaje głos na Kamale kosztem Trumpa. Jest jakieś dobre wytłumaczenie na to?
2
Co jak co ale ten nowy głos w Google Maps serio jest nie dość że sztuczny to tragiczny xd. Szkoda że Yanosik za granicą nie działa jako GPS.
3
@macio_944 Nawałka jaki był to był
1
@tomek8756 "Mężczyźni mnie nie szanują"
0
@Gronek Dobre do czasu jak zachorujesz i nawet nie ma kto Ci herbaty zaparzyć.
9
@Deviler Trumpek
6
Dobre xD
7
Ten Zelensky za dużo już plecie tym jęzorem na temat Polski. Dlaczego ktoś znaczący w Polsce nie odniesie się do tego i nie zatrzyma tej karuzeli żenady? Na początku wojny było mi ich szkoda ale wszystko z czasem się zmienia.
1
@joloskyy Może bliższa rodzina z Chin pochodzi to chciał aby oni w Polsce poczuliby się jak w domu.
1
@Ojciec5tkidzieci Tak samo niektórym może odpalić się CS'a w realnym życiu i zrobić burde w szkole.
3
@Who_you_mam Tylko magazynek załaduj do pełna xD
0
@MesQueUnClub96 Breanne Benson
5
Ja wam wójta nie wybierałem.
0
@Trojanek23 Teściowa się nie liczy.
1
@mekston Reagan Foxx
1
@Sysia11 Za dużo pieniędzy masz?:D
1
O której cała gala i gdzie można oglądać?
5
@Barceloniarz987 Będzie wielkie przemówienie na temat rasizmu, kurs 1.19.
0
Kupował ktoś może z was coś na allegro ze stanu powystawowe? Warto czy lepiej dołożyć sobie do czegoś i mieć nowe?
0
@HypeR Byłeś na Venomie?
1
Donald już atakuje partie Razem bo wyszła od Lewicy xD
0
Ciekawe co z Kagawą :D