1

@kryhaa No oby :D

1

@kryhaa Kozacki początek tygodnia xd.

1

@Luciano99 Jak od Bożenki wracałem

0

Masakra, poszedłem pobiegać na orlik wróciłem i było wszystko fajnie. Drugi dzień biegunka i uczucie zimna nawet leżąc zwinięty jak kłąb pod kołdrą. Do tego ból gardła. Myślałem że już w tym roku nie uda mi się zachorować.

0

@M3SSI Sam wyjazd ogarniałes czy z kimś?

67

Olmo jest tym kim powinien być kiedyś dla nas Coutinho.

0

Może ktoś zna rozwiązanie.
Mam lapka i podłączony monitor do niego obok i jak odpalam gre to mi się pokazuje na lapku a chciałbym grać na monitorze. Już ustawiałem drugi monitor jako główny ale wtedy cały pulpit mi tam przenosi. Co można jeszcze zrobić żeby domyślnie mi odpalało grę na drugim?

2

@TheNekro94 Mi chodzi o gwiazdy Hollywood i różnych artystów rozumiesz? A nie zwykłego Kowalskiego.

0

Dużo gwiazd oddaje głos na Kamale kosztem Trumpa. Jest jakieś dobre wytłumaczenie na to?

2

Co jak co ale ten nowy głos w Google Maps serio jest nie dość że sztuczny to tragiczny xd. Szkoda że Yanosik za granicą nie działa jako GPS.

3

@macio_944 Nawałka jaki był to był

1

@tomek8756 "Mężczyźni mnie nie szanują"

0

@Gronek Dobre do czasu jak zachorujesz i nawet nie ma kto Ci herbaty zaparzyć.

9

@Deviler Trumpek

6

Dobre xD

7

Ten Zelensky za dużo już plecie tym jęzorem na temat Polski. Dlaczego ktoś znaczący w Polsce nie odniesie się do tego i nie zatrzyma tej karuzeli żenady? Na początku wojny było mi ich szkoda ale wszystko z czasem się zmienia.

1

@joloskyy Może bliższa rodzina z Chin pochodzi to chciał aby oni w Polsce poczuliby się jak w domu.

1

@Ojciec5tkidzieci Tak samo niektórym może odpalić się CS'a w realnym życiu i zrobić burde w szkole.

3

@Who_you_mam Tylko magazynek załaduj do pełna xD

0

@MesQueUnClub96 Breanne Benson

5

Ja wam wójta nie wybierałem.

0

@Trojanek23 Teściowa się nie liczy.

1

@mekston Reagan Foxx

1

@Sysia11 Za dużo pieniędzy masz?:D

1

O której cała gala i gdzie można oglądać?

5

@Barceloniarz987 Będzie wielkie przemówienie na temat rasizmu, kurs 1.19.

0

Kupował ktoś może z was coś na allegro ze stanu powystawowe? Warto czy lepiej dołożyć sobie do czegoś i mieć nowe?

0

@HypeR Byłeś na Venomie?

1

Donald już atakuje partie Razem bo wyszła od Lewicy xD

0

Ciekawe co z Kagawą :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?