xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czy zdjęcie na którym widać podobną osobę do Cubarsiego jest prawdziwe? Lata po Twitterze.
1
Jestem ciekaw tego Darvicha, wcześniej mówiono o nim że wielki talent.
1
@tomek8756 Dożywotni zakaz prowadzenia autem.
0
@Krzych Słynny Warszawiak.
0
@Michael24 W Thais depo.
0
@Cvzx Coś tam miało być ale też się nie chce czekać :D zamówiłem.
@WiecekFCB Dzięki za kodzik, skorzystałem :D
0
@Cvzx Podbijam.
5
Jeżeli to prawda to x d
Babsko zniszczyła karierę dla gościa oraz fajną postać w MCU i jak się okaże to prawdą to bym na miejscu Marvela i Jonathana złożył pozew.
2
@Lola120 Bardzo rzadko jak coś przysięgam.
0
@BorzyKrzys Podbijam.
0
@Rust_Cohle Nie mam czasu na głupoty.
0
@jacobFCB Będzie fajnie zobaczyć ale znając życie będzie pochmurnie.
2
@Hosh Abyś później nie czekał w kolejce do kibla pozdro.
1
@Sinirsey Podbijam.
1
@Kgorecki2500 Pieczarki zawsze obierane.
0
@BorzyKrzys Szyby w dół w Mercedesach.
2
Nie ma co się martwić o stadion, przecież Barca ma drugi treningowy Santiago Bernabeu.
1
@adi7adi8 Ale nie w Romeo i Julia xD
0
@626 Lakers ma żółte i fioletowe stroje więc dlatego.
7
Zazdrościłem PSG Jordana na koszulkach ale w końcu doczekałem się że będzie u nas nie Jordan ale Kobe. Kozacko to wygląda.
1
@kubix05 Z pieczarkami i podsmażane w jajku i bułce tartej mmmm.
7
@Foton Tramwajem jeździł.
0
@draxidox A ja jaj te stópki.
1
@Pedri16Future Czego się tutaj nie toleruje?
0
@partymaker Podbijam.
0
@Pedri16Future Jakichś dwóch grubasów
7
@Pedri16Future Serio nikt z tym nic nie robi nawet bojówka Legii?xd
0
Z Gambitem napewno wygramy w Sociedad.
1
@paquito88 Aaa dobra :D
0
@MesQueUnClub_87 To jeżeli byłbym politykiem to starałbym się od początku ważyć słowa.