0

Do fanów WWE. Dlaczego Heyman przejął Romana Reignsa?

23

@Pawlak1992 Mentzen

1

Piękne losowanie dla Realu, oby City dało radę.

0

@Luciano99 A Yamal ile osiągnął żeby do Messiego go porównywać? Pena jakoś tam broni, nie przesadzajmy już.

1

@Kgorecki2500 A poowcy pisali że Czaskoskowski pierwszy ma 100k podpisów xD

2

@NorbiTBOB Valdes-Pena, Alba-Balde

10

@ViscaelBarca2007 Pamiętam jego i Messiego na KMŚ ze statuetkami. Później telenowela i debiut w Gdańsku. Fajne czasy. On już w tym 13/14 się wyróżniał a w 14/15 to już całkiem. Gość przyszedł z Brazylii i w ciągu 1-2 lat stał się jednym z topowym LS. Do teraz mnie boli te 222mln i żadna maść nie pomoże.

0

@Unikatowy A coś możesz polecić?

0

@Joe_Pesci Przecież skorupkę dobrze się obiera.

0

Używa ktoś z was BlendyGo 3? Naprawdę jest taki dobry?

0

@GigiAmoroso No wiem ale czy w federacji są jakieś badania na to.

0

@BezglutenowyPedri Mogą trafić na Celtic albo City w losowaniu

1

@GigiAmoroso Ciekawe czy można brać doping do takiego podnoszenia?

0

@Culer9002 Ale babol xD

1

@D10SLEO Boli ich sukces Pepa.

3

@Luciano99 W kontrakcie starego krata piwa na mecz zamiast zgrzewki wody.

0

@Pitinho Tego od perfum?

0

@CLS63AMG Pamiętam jak dośrodkowania Rafy nie dolatywały do pierwszego słupka.

4

Ale kozacka pogoda, piękne słońce za oknem.

0

@zadafcb Tylko oni będą między sobą jeszcze losowani i dwie ekipy stąd awansują do 1/8 by następnie było losowanie kto dla Barcy?

1

@VamoSBarca88 A daj spokój....

2

@NeroTFP1 W 2029 Apophis leci w naszym kierunku

0

0

Dzisiaj oby bez kontuzji, z rotacjami ale i fajną grą naszych. Miło będzie zobaczyć Barce tak wysoko na końcu fazy grupowej po tylu latach błazenady.

0

@Criss18Barca Ogólnie co to za faza przyszła na tą czekoladę?

0

Może to głupie może nie ale od pewnego czasu zastanawiam się jak w ciągu 200-300 lat USA poszło tak do przodu i jest jednym z największych mocarstw na świecie? Czy już w tamtych czasach Ameryką rządziły tak mądre głowy że do tego doprowadziły? Nawet technologia, udziały w wojnach przecież już wtedy była to potęga.

1

@Eklerek To ta osoba która szybciej przeskoczysz niż obejdziesz dookoła.

1

@daniel32778 Powiem Ci że jakiś czas temu miałem okazję gadać z takim gościem.
Trochę po 40 i powiedział w październiku tamtego roku, że Lewy u Niemca strzela a jak wiemy jest w jakiś czas w Barcelonie.

@July_6_BcN Dzięki pozdro.

3

To jest problem ogólnie polskich szkół że są łamane prawa dziecka. Na przykład: prawo do odpoczynku, zadawanie na weekend, sprawdziany na poniedziałEeEEEeeek i zadawanie tak dużo żebyśmy nie mieli czasu na odpoczynek.

2

@daniel32778 Ale i tak dla pewnej ilości osób Lewy nic w reprezentacji nie gra a w klubach dobrze gra xD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?