xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do fanów WWE. Dlaczego Heyman przejął Romana Reignsa?
23
@Pawlak1992 Mentzen
1
Piękne losowanie dla Realu, oby City dało radę.
0
@Luciano99 A Yamal ile osiągnął żeby do Messiego go porównywać? Pena jakoś tam broni, nie przesadzajmy już.
1
@Kgorecki2500 A poowcy pisali że Czaskoskowski pierwszy ma 100k podpisów xD
2
@NorbiTBOB Valdes-Pena, Alba-Balde
10
@ViscaelBarca2007 Pamiętam jego i Messiego na KMŚ ze statuetkami. Później telenowela i debiut w Gdańsku. Fajne czasy. On już w tym 13/14 się wyróżniał a w 14/15 to już całkiem. Gość przyszedł z Brazylii i w ciągu 1-2 lat stał się jednym z topowym LS. Do teraz mnie boli te 222mln i żadna maść nie pomoże.
0
@Unikatowy A coś możesz polecić?
0
@Joe_Pesci Przecież skorupkę dobrze się obiera.
0
Używa ktoś z was BlendyGo 3? Naprawdę jest taki dobry?
0
@GigiAmoroso No wiem ale czy w federacji są jakieś badania na to.
0
@BezglutenowyPedri Mogą trafić na Celtic albo City w losowaniu
1
@GigiAmoroso Ciekawe czy można brać doping do takiego podnoszenia?
0
@Culer9002 Ale babol xD
1
@D10SLEO Boli ich sukces Pepa.
3
@Luciano99 W kontrakcie starego krata piwa na mecz zamiast zgrzewki wody.
0
@Pitinho Tego od perfum?
0
@CLS63AMG Pamiętam jak dośrodkowania Rafy nie dolatywały do pierwszego słupka.
4
Ale kozacka pogoda, piękne słońce za oknem.
0
@zadafcb Tylko oni będą między sobą jeszcze losowani i dwie ekipy stąd awansują do 1/8 by następnie było losowanie kto dla Barcy?
1
@VamoSBarca88 A daj spokój....
2
@NeroTFP1 W 2029 Apophis leci w naszym kierunku
0
@Messibestplayerintheworld Luks decyzja.
0
Dzisiaj oby bez kontuzji, z rotacjami ale i fajną grą naszych. Miło będzie zobaczyć Barce tak wysoko na końcu fazy grupowej po tylu latach błazenady.
0
@Criss18Barca Ogólnie co to za faza przyszła na tą czekoladę?
0
Może to głupie może nie ale od pewnego czasu zastanawiam się jak w ciągu 200-300 lat USA poszło tak do przodu i jest jednym z największych mocarstw na świecie? Czy już w tamtych czasach Ameryką rządziły tak mądre głowy że do tego doprowadziły? Nawet technologia, udziały w wojnach przecież już wtedy była to potęga.
1
@Eklerek To ta osoba która szybciej przeskoczysz niż obejdziesz dookoła.
1
@daniel32778 Powiem Ci że jakiś czas temu miałem okazję gadać z takim gościem.
Trochę po 40 i powiedział w październiku tamtego roku, że Lewy u Niemca strzela a jak wiemy jest w jakiś czas w Barcelonie.
@July_6_BcN Dzięki pozdro.
3
To jest problem ogólnie polskich szkół że są łamane prawa dziecka. Na przykład: prawo do odpoczynku, zadawanie na weekend, sprawdziany na poniedziałEeEEEeeek i zadawanie tak dużo żebyśmy nie mieli czasu na odpoczynek.
2
@daniel32778 Ale i tak dla pewnej ilości osób Lewy nic w reprezentacji nie gra a w klubach dobrze gra xD.