7

Przychodzi Bellingham do lekarza a lekarz:
- Fuck off

0

@Criss18Barca Taki mecz gwiazd mógłby być w 2012 roku na przykład. Paka z La Ligi nie do pokonania.

0

@esem91 Barcelona miała już grać w swojej lidze katalońskiej, nawet w Ligue 1.

0

@La Pulgaa Nie zdziwię się. Mogą być męczarnie.

3

@Borneo Nawet tak nie myśl.

11

@Kondziubarca Ciekawe jakie to będzie odzwierciedlenie dla Mentzena oficjalnie.

0

Macie obawy przed dzisiejszym meczem? Cała czołówka się potknęła i mamy okazję wskoczyć na pierwsze miejsce ale coś mi tu śmierdzi i będą mega męczarnie.

0

Dlaczego dopiero jutro gramy?

1

Tak śnieg spadł ze czasami się zastanawiam czy to święta czy jednak luty.

0

@tadzik447 kurde starsze trochę

0

@tadzik447 chyba że ja stary jestem

0

@tadzik447 Ponad 40

1

Kurde na tym bado same stare baby.

0

@krycha2201 Mandaryna

0

Większość x zawalona nową formą pewnego Saiyanina xd

1

@July_6_BcN Siema pozdro

1

@okiemtypera_lucaxx95 Chciała stawiać kolację?

0

@tadzik447 Ciekawe czy Danka się skusi na te mieszkanie piętro wyżej od Krawczyków.

0

@Kinginiesta No kurde szkoda Sw@dy ale cóż;d

0

@AlexDark00 Npc xD

0

@Arden dla Aitany normalnie mógłbym nogi masować.

1

@Barclonismo Dużo racji.
@VegetaPolska Zostały dwa odcinki, więc zostawią to tak jak jest a wyjaśniać pewnie będą w wywiadach po serii.

1

@VegetaPolska Widziałem. Mi wcześniej komentarz usunęli. Kozak wygląda. Czekam na odcinek. Aż szkoda że prawdopodobnie nie zobaczymy go w takiej okazałości jak jest dorosły:D

0

@Joint21 Adacho na odcinku tłumaczył. Mogło być tak że gdy Goku nie dawał rady w ssj3 to organizm w akcie obrony gdy był już na wyczerpaniu dał znak żeby ten ogon urósł. Dla Gohana Piccolo też obciął przed walką z Vegeta a później jednak mu odrosł.

0

@Joint21 Twitter, już oficjalnie. Będziesz pewnie w szoku.

0

Komentarz usunięty

2

@BorzyKrzys Kojarzę że ten orzech jest mocno słodki. Pijesz z mlekiem?

0

@HypeR Gdzie Ty oglądałeś film przed premierą w Polsce?

0

@HypeR Mówią że przez te dokrętki film aż tak dobrze nie wyszedł. Dziwię się że sami się cisnęli z filmem a nie był tak mocno dopracowany.

1

@NeroTFP1 Już go klub znalazł:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?