xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Przychodzi Bellingham do lekarza a lekarz:
- Fuck off
0
@Criss18Barca Taki mecz gwiazd mógłby być w 2012 roku na przykład. Paka z La Ligi nie do pokonania.
0
@esem91 Barcelona miała już grać w swojej lidze katalońskiej, nawet w Ligue 1.
0
@La Pulgaa Nie zdziwię się. Mogą być męczarnie.
3
@Borneo Nawet tak nie myśl.
11
@Kondziubarca Ciekawe jakie to będzie odzwierciedlenie dla Mentzena oficjalnie.
0
Macie obawy przed dzisiejszym meczem? Cała czołówka się potknęła i mamy okazję wskoczyć na pierwsze miejsce ale coś mi tu śmierdzi i będą mega męczarnie.
0
Dlaczego dopiero jutro gramy?
1
Tak śnieg spadł ze czasami się zastanawiam czy to święta czy jednak luty.
0
@tadzik447 kurde starsze trochę
0
@tadzik447 chyba że ja stary jestem
0
@tadzik447 Ponad 40
1
Kurde na tym bado same stare baby.
0
@krycha2201 Mandaryna
0
Większość x zawalona nową formą pewnego Saiyanina xd
1
@July_6_BcN Siema pozdro
1
@okiemtypera_lucaxx95 Chciała stawiać kolację?
0
@tadzik447 Ciekawe czy Danka się skusi na te mieszkanie piętro wyżej od Krawczyków.
0
@Kinginiesta No kurde szkoda Sw@dy ale cóż;d
0
@AlexDark00 Npc xD
0
@Arden dla Aitany normalnie mógłbym nogi masować.
1
@Barclonismo Dużo racji.
@VegetaPolska Zostały dwa odcinki, więc zostawią to tak jak jest a wyjaśniać pewnie będą w wywiadach po serii.
1
@VegetaPolska Widziałem. Mi wcześniej komentarz usunęli. Kozak wygląda. Czekam na odcinek. Aż szkoda że prawdopodobnie nie zobaczymy go w takiej okazałości jak jest dorosły:D
0
@Joint21 Adacho na odcinku tłumaczył. Mogło być tak że gdy Goku nie dawał rady w ssj3 to organizm w akcie obrony gdy był już na wyczerpaniu dał znak żeby ten ogon urósł. Dla Gohana Piccolo też obciął przed walką z Vegeta a później jednak mu odrosł.
0
@Joint21 Twitter, już oficjalnie. Będziesz pewnie w szoku.
0
Komentarz usunięty
2
@BorzyKrzys Kojarzę że ten orzech jest mocno słodki. Pijesz z mlekiem?
0
@HypeR Gdzie Ty oglądałeś film przed premierą w Polsce?
0
@HypeR Mówią że przez te dokrętki film aż tak dobrze nie wyszedł. Dziwię się że sami się cisnęli z filmem a nie był tak mocno dopracowany.
1
@NeroTFP1 Już go klub znalazł:D