xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
KSW 100
Pierwsze nazwiska: Khalidov, Pudzianowski i Brysz.
0
@SkN Dawaj na klina
2
@NeroTFP1 InPost to jedna z najlepszych rzeczy w Polsce.
1
- Potrzebny Pani telewizor?
- Nie
- To proszę znosić
0
@messiiiiik Okej dzięki ;p bo mam już wkrętarkę i kątówke z DeWalta i dwie baterie to nawet się nie opłaca brać z Milwaukee.
0
@messiiiiik 760 starczy? U nas z Milwaukee używają ale nie pamiętam jakiej mocy.
0
Ma ktoś doświadczenie z udarami DeWalt? Zastanawiam się nad tym. https://allegro.pl/oferta/dewalt-klucz-udarowy-1-2-18-v-812nm-dcf892n-15211728716
0
Ogólnie wybralibyście tą czy złotą? Druga sprawa czy czekać na większą zniżkę czarnej. https://www.zalando.pl/nike-performance-fcb-artykuly-klubowe-blackclub-gold-n1242d6hm-q11.html
1
@Katalończyk 99 Czuć. Ale od siebie bym poleciał kasztelana w puszce. Czasami w biedrze promka jest.
3
@Bocheno1 Cokolwiek się wydarzy ja nie przestaje marzyć.
0
Bambi mając swój zestaw w McDonald's to zrezygnowała z koncertów i sama je robi czy jak? Co w tym nadzwyczajnego? Może ja swój zestaw budowlańca zrobię to jakaś packę i szpachelke do zestawu wrzucę.
0
@Kgorecki2500 Obowiązkowo.
1
@NeroTFP1 Avengers Infinity War i Endgame.
0
@HypeR Szkoda że nie widać Toxina jako symbiont.
0
@MichuZ44 Ehh biedna madka.
0
@Culer9002 A wierzysz w lądowanie?
0
@HypeR Po Shang-Chi można powiedzieć że dobry i chyba niespodziewany wybór bo jak dobrze pamiętam to był łączony z Dynastią Kangów.
0
Tak na trzeźwo. 23 lata temu doszło do zamachu USA czy to jednak USA wszystko zaplanowało żeby wywołać wojnę na Bliskim Wschodzie? Wierzycie w jakieś bomby w wiezoecach i różnych teoriach spiskowych?
Luźna rozmina.
9
Paulinho zawsze będzie dobrze się wspominać, przyjemny sezon w jego wykonaniu.
1
@MesQueUnClub96 Zygmunt
0
@MESSIah16 Nie od dziś wiadome że Tusk to zdrajca i wszystko sprzeda Niemcom. Na więzienie i jego męki i tak jest za późno bo bliżej mu do śmierci niż godnego życia.
1
@wojopancer Olmo
8
@Lucyfffer Haaland ma grać na nowym Camp Nou w barwach Barcy.
0
@icon3520 Doda jest starsza a wygląda bardziej atrakcyjnie. Wersow kłamie i ma po prostu kompleksy. Druga sprawa jest taka że może to robić dla Friza.
0
@HypeR Ciekawa postać? Kim on w ogóle jest? Tak w skrócie.
27
@Pnog37 Najlepszy środkowy napastnik Barcelony w historii.
0
@maroon To że wariat to akurat słyszałem ale o Miliku jakoś wyleciało z głowy. Przypomnisz?
0
@Majczel97 A co mu z Napoli nie po drodze czy jak?
0
Co Osimhen miał w głowie idąc na wypożyczenie do Turcji?
0
@Lucyfffer Wolę ściągnąć bo za granicą będę i wolę mieć na penku