0

@VamoSBarca88 Nawet sam Ryan na x wstawiał.

2

@Blantozaur Tej co ma jaja z gumy.

1

@HypeR Kurde szkoda, pasowała do tej roli.

0

Witam, dzwonię w sprawie Pumy?

1

@adamek20151 A to nie jest tak że jak paczka jest oddalona w paczkomacie a i tak zajdziesz do innego to i tak możesz odebrać paczkę?

1

@Who_you_mam Jak ja mam Ci odpisywać mając ręce w górze?

2

Z przeprosinami w kierunku Olmo poczekam kilka kolejek bo rok temu Felix też zachwycał a później momentami było jak było.

2

Za Xaviego dostalibyśmy 2:1 a piłkarze graliby jakby prowadzili 0:5. Kosmiczna zmiana drużyny, Flick prowadź!

0

@gadzinakun Chelsea 2011/12, przynajmniej będzie mieć karnet na autobus w gratisie

0

@FcPortoFan1999 Magda show me your feet

1

@AlexDark00 Chłop wygrał, liczę na 100+ polubień xDDD

1

@Hajny Boli mnie głowa i nie mogę spać...

15

@Popitek12 Nie i koniec

0

Kosi ktoś może kosą spalinową i poleci żyłkę? Najlepiej 3mm.

0

Karuzela transferowa ruszyła.

1

@Azi Mężczyźni 60, kobiety 65. Ale byłby ryk xD. Poza tym dlaczego nic nie gada o równouprawnieniu tylko wyciera się społeczeństwem?

0

@PanMietek Na piosenkach dobrze śpiewa, nutki też ma fajne. Nie wiem jak na żywo, musiałbyś zobaczyć na YT. Na wesele chcesz brać?

1

@arasz1819 Rzuć swojego kandydata, lepszego od niego.

0

@Derean Kosztował 75 milionów to gra kupę przez 75 minut proste.

0

@Kapitan9 Kounde

3

Mam nadzieję że będzie dobrym prezydentem, żadne Czaskoskie

0

@Kgorecki2500 Przecież setke do roboty na ranek możesz i na stacji kupić...

5

@blakkudium Panuje optymizm co do Hansiego. Sam go chciałem więc ewentualne wpadki mam nadzieje że będą skutkowały poprawą. Daje mu wolną rękę, FUR DEUTSCHLAND!

0

Puskas gooool, a nie to Bobby jednak. Czekajcie to był brazylijski Endrick!

1

Bobby Charlton na boisku.

3

XDDDDD


1

Mam pytanie do bramkarzy grających na orlikach, który kolor power keeperów wybrać? Chciałbym żeby miały wbudowany czujnik który po kontakcie z piłką będzie odtworzony dźwięk "ALEEEE KLEJĄ".

0

@pawello10 Tak hah.

4

Zupaaa obiaad zupaaa obiaad

45

Kounde to jest potwór i jeden z najlepszych transferów Laporty. Czy nie można robić podobnych?

Jestem w szoku jak Barca sobie pykała wczoraj z Bilbao. Dobry prognostyk i oby tak dalej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?