1

Po całym dniu goronca fajnie jest wyjść o takiej porze na ławkę przed blok i posiedzieć. Dlaczego nie może być ciągle taka temperaturaaa?

0

Chyba będzie trzeba się przerzucić z biedry na Lidla bo mi wiśniówki nie dostawiają a się skończyła na półkach...

5

@agaFCB Trzymaj się Aga, jesteśmy z Tobą.

0

@Michael24 Okaże się po sezonie :p ale myślę że Bayern, uzupełnili sobie skład elegancko. No i PSG.

0

Adamek biorąc walkę z Kasjuszem tylko się ośmieszył xD

0

@damian16161212 To jakiś fetysz jest

1

Wardęga wypuścił nowy film, bez przypadku że jutro jest największa gala FF.

0

@Arden Sportowiec i taka akcja? A to mówią że freakfighty to patologia.

1

@Radioactive9705 Rodzina Bogdańskich, Iwona Wieczorek

0

Ogólnie jesteście zawodoleni z losowania? Najgoźniejszymi przeciwnikami jak wiadome będzie Bayern i Borussia. Na szczęście z Monachijczykami gramy u siebie co robi większą przewagę i oby to się przełożyło na mecz. Dortmund jednak jest finalistą ubiegłego sezonu w LM więc też może być ciekawie. Tak samo najprawdopodobnie nie obejdzie się bez jakichś wpadek z innymi drużynami. Szkoda tylko że Hansi nie ma wszystkich zawodników do dyspozycji to bym stawiał na luzie 1-8 a tak może być ciężko licząc jeszcze sezon ligowy i granie co 3 dni.

0

@mientusek1407 Kimmich raczej z prawej.

0

@HypeR Już dawno mi mignęła fotka z nim. Potrzebny w ogóle jest ten serial?

1

Bravo Sport: Rodzina pewnego twitterowicza który dawał wywiad na Kanale Sportowym, którego właścicielami byli/są Borek, Smokowski, Pol, Stanowski zarazem jeden z największych fanatyków lepszej części Madrytu, czyli Kamil G. poinformowała że mimo wyłączenia klimatyzacji i włączenia ogrzewania podłogowego wielki kibic i patriota zmarzł dzisiejszej nocy.

3

W Madrycie mieli nagrywać drugą część "Pojutrze" ale tam tak zimno że scenarzyści pochorowali.

0

@AmigoBlancos W tym sezonie będzie dominacja genetyczna w postaci Barcelony, z całym szacunkiem Liga Mistrzów może być na biało ale Hiszpania zawsze będzie bordowo-granatowa.

0

@AmigoBlancos Życia zapewne? Facet w poprzednim sezonie wygraliście LL i LM więc naprawdę nie wiem czego jeszcze oczekujesz xDD Co oni mają pofrunąć w Galaktykę i grać z UFO 5G?

15

Niech sobie mówią Ci kibice Realu że mamy swoje 5 minut ale kończy się nasze 5 a zaczyna 10.

1

Od siebie dodam tylko tyle. Ciesze się że mogę nadal korzystać z upałów mimo że mnie to wkurza ale z drugiej strony cieszę się z tego że poce się ze szczęścia niż marzne (-4) ze strachu.

4

Real Madryt? To jest przeszłość, Flickballer to jest przyszłość.

3

Mam dobry kontakt z księgową Hernandez Hernandez i powiedziała mi że fax z pewną kwotą ma dojsć w okolicach 90 minut i wtedy ma być BOMBAZO na korzyść Realu. Z tego co słyszałem mieli przełożyć jasełka z grudnia i obdarować
Viniego jako męczennika który strzeli gola na 2:1 i zbawi świat przed ociepleniem klimatu i ostatnim pokoleniem.

2

@mekston Upomnienie*

4

U nas karny dopiero będzie jak któremuś się piszczel połamie w 997 miejscach.

3

Gdzie policja, szukać zawodników Realu może w szoku są?

0

Miało być Będziesz Miał Wyniki a wyszło Będziesz Miał Wpadki.

0

Słodka jak landrynka szalona walentynka

0

Barcelona jedna ma problem z tym FFP jeżeli chodzi o wynagrodzenia w lidze? Jak to jest że my nadal mamy z tym problem? JAK!

0

@Michael24 To teraz czas na maraton w znalezieniu kogoś kto będzie ją chciał z wiadrem.

0

@Gaucho Nico xd

0

@VamoSBarca88 Nawet sam Ryan na x wstawiał.

2

@Blantozaur Tej co ma jaja z gumy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?