0

@Vitoo Opiszesz scenę po napisach na pw?

1

@KamQiX Też tak myślę, ale jak walił kulą od swojej prawej strony to może i takie sińce się zrobiły. Chyba że strzelił sobie w łeb a ktoś przyszedł poznał go i dostał w czapę jeszcze. Ale kto wie. Poza tym kto by mu mógł.

0

@tbas Beka to jest jedynie z tego że gość się ukrywał przez 3 lata a potem gdyby nigdy nic strzela sobie w łeb. Druga sprawa to jest problem gdzie gościa nikt nie mógł namierzyć a był taki spam o nim.

4

Czego to ludzie nie wymyślą xD

0

@VegetaPolska Jakbyś coś walił to też byś rozpiął xd

0

Fajnie jak tej Nico przyjdzie, w końcu będziemy mieli dobrych skrzydłowych którzy będą mogli być jeszcze lepsi (albo i gorsi). Ale co z Olmo?

0

To jak to jest z tym Jackiem Jaworkiem? 3 lata gościa szukali a raptem go znaleźli i to w takim stanie? Zabił go ktoś czy o co chodzi?

0

@FcPortoFan1999 Narazie nie mam planów chyba że zwolnią ale przykro dla siebie samego że tak to wszystko się potoczyło;/

0

Kiedyś to były czasy, dziewczyn w koło, imprez tak samo a teraz człowiek wyjechał za granicę i został sam jak palec. Swojej okazji nie wykorzystałem, prawdopodobnie teraz byłbym w szczęśliwym związku.

1

@Chucky Young Karol

34

Dzisiaj rano niespodziane
Znów Alina włącza pranie
Pralka brzęczy, ona jęczy
Wszystko dźwięczy, to mnie męczy
Przez podwórze trzeszczy w rurze
Brzęk totalny, niebanalny
W krąg wydziela się hołota
Sąsiad Kurski wlazł na kota

4

@Jakchcesz Pamiętam jak wóz zaprowadziłem na warsztat do nich. @Kessie ledwo chodził i się przewracał i miał zawieszone wiadro na głowie a @Luciano99 i tak go zje**ł że za mało wypił, bo połowę narozlewał. Ale uratowałem dniówkę dla @Kessie bo samogonka z Puszczy leżała w bagażniku to myślę bierz walnij na dobicie bo mi zbieżności dobrze w kołach nie ustawisz.

1

@Nazio_87 Iwona Wieczorek wyrasta na wielkiego faworyta.

0

@FabianekMrozek Pani Ewa jak zawsze top. Ale no tak ktoś komuś dobrze dogaduje i ma "jaja" to już jest powiązany z ruskimi xD.

2

@Popitek12 To słaba szkoła. U nas w sklepikach procentowe sprzedawali.

0

Szczerze to te nowe stroje jakiegoś wielkiego szału nie robią. Poczekam na oficjalne wyjazdówki. Jeszcze te wielki spotifaj.

1

@VegetaPolska Oho, kozackie Byku. Pozdro i czekać na koniec ;D.

1

@Sulimo Rusztowanie? A po co Szwagier ja Ci to sam zrobię za 0.7

0

A wzięłem bo nie mam co z pieniędzmi robić

1

Anglii jedynie kibicują Ci co siedzą na zasiłku tam i chodzą w podróbach Nike. Dzisiaj tylko Hiszpania.

4

Dzisiaj Hiszpania sięga po mistrza Europy i nic mnie nie obchodzi.

0

Leci ktoś do Dubaju?

0

Paris Jackson ślubuję Ci wierność

23

Komentarz usunięty

0

@Cvzx Ale piękna jest

0

@michal26 Miejmy nadzieję że jednak tak ;)

0

Michael Jackson ładna zostawił spuściznę w postaci Paris Jackson, piękna dziewczyna. Przyciągający wyraz twarzy.

0

@Szreko Wielka szkoda ale dobrze że zaraz będzie Thunderbolt i film też będzie skupiony na Buckym głównie.

2

@misterio @VegetaPolska Szkoda że nie nasze DB xd

0

@Szreko A już oficjalne że się nie pojawi? Bo jak tak to szkoda, Bucky to kozak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?