xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Vitoo Opiszesz scenę po napisach na pw?
1
@KamQiX Też tak myślę, ale jak walił kulą od swojej prawej strony to może i takie sińce się zrobiły. Chyba że strzelił sobie w łeb a ktoś przyszedł poznał go i dostał w czapę jeszcze. Ale kto wie. Poza tym kto by mu mógł.
0
@tbas Beka to jest jedynie z tego że gość się ukrywał przez 3 lata a potem gdyby nigdy nic strzela sobie w łeb. Druga sprawa to jest problem gdzie gościa nikt nie mógł namierzyć a był taki spam o nim.
4
0
@VegetaPolska Jakbyś coś walił to też byś rozpiął xd
0
Fajnie jak tej Nico przyjdzie, w końcu będziemy mieli dobrych skrzydłowych którzy będą mogli być jeszcze lepsi (albo i gorsi). Ale co z Olmo?
0
To jak to jest z tym Jackiem Jaworkiem? 3 lata gościa szukali a raptem go znaleźli i to w takim stanie? Zabił go ktoś czy o co chodzi?
0
@FcPortoFan1999 Narazie nie mam planów chyba że zwolnią ale przykro dla siebie samego że tak to wszystko się potoczyło;/
0
Kiedyś to były czasy, dziewczyn w koło, imprez tak samo a teraz człowiek wyjechał za granicę i został sam jak palec. Swojej okazji nie wykorzystałem, prawdopodobnie teraz byłbym w szczęśliwym związku.
1
@Chucky Young Karol
34
Dzisiaj rano niespodziane
Znów Alina włącza pranie
Pralka brzęczy, ona jęczy
Wszystko dźwięczy, to mnie męczy
Przez podwórze trzeszczy w rurze
Brzęk totalny, niebanalny
W krąg wydziela się hołota
Sąsiad Kurski wlazł na kota
4
@Jakchcesz Pamiętam jak wóz zaprowadziłem na warsztat do nich. @Kessie ledwo chodził i się przewracał i miał zawieszone wiadro na głowie a @Luciano99 i tak go zje**ł że za mało wypił, bo połowę narozlewał. Ale uratowałem dniówkę dla @Kessie bo samogonka z Puszczy leżała w bagażniku to myślę bierz walnij na dobicie bo mi zbieżności dobrze w kołach nie ustawisz.
1
@Nazio_87 Iwona Wieczorek wyrasta na wielkiego faworyta.
0
@FabianekMrozek Pani Ewa jak zawsze top. Ale no tak ktoś komuś dobrze dogaduje i ma "jaja" to już jest powiązany z ruskimi xD.
2
@Popitek12 To słaba szkoła. U nas w sklepikach procentowe sprzedawali.
0
Szczerze to te nowe stroje jakiegoś wielkiego szału nie robią. Poczekam na oficjalne wyjazdówki. Jeszcze te wielki spotifaj.
1
@VegetaPolska Oho, kozackie Byku. Pozdro i czekać na koniec ;D.
1
@Sulimo Rusztowanie? A po co Szwagier ja Ci to sam zrobię za 0.7
0
A wzięłem bo nie mam co z pieniędzmi robić
1
Anglii jedynie kibicują Ci co siedzą na zasiłku tam i chodzą w podróbach Nike. Dzisiaj tylko Hiszpania.
4
Dzisiaj Hiszpania sięga po mistrza Europy i nic mnie nie obchodzi.
0
Leci ktoś do Dubaju?
0
Paris Jackson ślubuję Ci wierność
23
Komentarz usunięty
0
@Cvzx Ale piękna jest
0
@michal26 Miejmy nadzieję że jednak tak ;)
0
Michael Jackson ładna zostawił spuściznę w postaci Paris Jackson, piękna dziewczyna. Przyciągający wyraz twarzy.
0
@Szreko Wielka szkoda ale dobrze że zaraz będzie Thunderbolt i film też będzie skupiony na Buckym głównie.
2
@misterio @VegetaPolska Szkoda że nie nasze DB xd
0
@Szreko A już oficjalne że się nie pojawi? Bo jak tak to szkoda, Bucky to kozak.