xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
FAME 22 na Narodowym. Jestem ciekawy czy wynikiem przegonią ostatnie KSW na tym obiekcie.
1
@Iniesta997 Albo Schreiber.
4
@tomek8756 Chciałbym żeby mi podeptała twarz swoimi stopami.
2
@fart Boston na mistrza.
0
Posiada ktoś może Garmina Forerunner 255 i biega z tym trenerem Garmin Coach? Szukam czegoś ciekawego do biegania aby poprawić kondycję przy czym trochę zrzucić tłuszczu. Dzisiaj biegałem 2 marsz. 5 biegu i tam kilka minut marszu takiego szybszego ale nie wiem czy to jest to. Polecicie jakiś trafny trening w którym będę mógł progresować? Zaznaczę że dopiero zaczynam bieganie bo chce ruszyć tyłek i takie bieganie po godzinie może być ciężkie.
1
@Stinger_ Mam około 50 km do Białego i właśnie słyszałem że nasi wrócili ze stadionu to głośno było.
1
Jaga Jaga Jaga Jagiellonia!!
2
Morda mi się cieszy jak widzę Flicka w Barcelonie.
0
@jakub1906 Dopiero teraz profilowe zobaczyłem xdddddd
10
@Xwowrak Zaorać Unię.
1
@jakub1906 To nie jest problem teraźniejszych czasów, po prostu Zendaya wybrała taką aktorkę do roli Julii.
27
@MichuZ44 Gdyby nie on większość nie wiedziałaby co się dzieje w Barcelonie, zamiast doceniać jego wysiłek do tego co robi to są jakieś wbijane szpile.
50
@Safrani Wolałbym zaryzykować z Flickiem niż znowu czytać głupie artykuły z Xavim.
0
Temat wiele razy powielany ale serio jak się tak patrzy na żonę Lewego jak tak się gibie w tańcu i ociera o kogoś to jest kompletna żenada i brak szacunku do męża. Może Lewemu to odpowiada ale i tak mu współczuję.
0
@VegetaPolska Na dworze D*pa może xd
0
Ludzi którzy mlaszczą, siorbią, ciamkają i inne tego typu rzeczy powinni zamykać.
0
@VegetaPolska Mi się wydaje że po walce z Piccolo w DB zmądrzał i zaczął walczyć o życie rodziny i przyjaciół. Ale tak jak piszesz, jak był mały to się nie cackał i przeciwnikami.
1
@Kgorecki2500 No tak lepiej o LGBT gadać
0
@mordini123 O to fajnie, gdzie mogę dorwać Polsat? Nie chce Niemieckiego komentarzu :/
0
Wiadome już na jakiej stacji będzie finał LM? Ogólnie jestem w Niemczech i chciałbym obejrzeć na spokojnie gdzieś na necie oprócz restreama. Jakby ktoś coś wiedział to prosiłbym o informacje, pozdro.
1
@vangoor A dla ludzi coś dobrego zrobią?
0
@bartekvisca Na stare lata sobie zarobi.
7
@jacobFCB Parapapapa oooo aaaa
0
@HypeR Moon Knight mógłby się pojawić, wporzo aktor.
0
@Faro Blond włosy
1
@tristan87 Oczywiście że tak.
4
@Safrani I ten jego klub zniszczył nasz 8-2 i wygrał LM xd
0
Deco niech jeszcze weźmie ziomeczka z Portugalii i cacy xddd zamiast Flicka. Komedia.
0
Mimo tego syfu w klubie dobrze że jednak Xavi nie będzie trenerem w następnym sezonie. Piłkarz legendarny, narazie marny trener.
0
@NeroTFP1 Dobrze przynajmniej nie będzie stypiarzy.