0

FAME 22 na Narodowym. Jestem ciekawy czy wynikiem przegonią ostatnie KSW na tym obiekcie.

1

@Iniesta997 Albo Schreiber.

4

@tomek8756 Chciałbym żeby mi podeptała twarz swoimi stopami.

2

@fart Boston na mistrza.

0

Posiada ktoś może Garmina Forerunner 255 i biega z tym trenerem Garmin Coach? Szukam czegoś ciekawego do biegania aby poprawić kondycję przy czym trochę zrzucić tłuszczu. Dzisiaj biegałem 2 marsz. 5 biegu i tam kilka minut marszu takiego szybszego ale nie wiem czy to jest to. Polecicie jakiś trafny trening w którym będę mógł progresować? Zaznaczę że dopiero zaczynam bieganie bo chce ruszyć tyłek i takie bieganie po godzinie może być ciężkie.

1

@Stinger_ Mam około 50 km do Białego i właśnie słyszałem że nasi wrócili ze stadionu to głośno było.

1

Jaga Jaga Jaga Jagiellonia!!

2

Morda mi się cieszy jak widzę Flicka w Barcelonie.

0

@jakub1906 Dopiero teraz profilowe zobaczyłem xdddddd

10

@Xwowrak Zaorać Unię.

1

@jakub1906 To nie jest problem teraźniejszych czasów, po prostu Zendaya wybrała taką aktorkę do roli Julii.

27

@MichuZ44 Gdyby nie on większość nie wiedziałaby co się dzieje w Barcelonie, zamiast doceniać jego wysiłek do tego co robi to są jakieś wbijane szpile.

50

@Safrani Wolałbym zaryzykować z Flickiem niż znowu czytać głupie artykuły z Xavim.

0

Temat wiele razy powielany ale serio jak się tak patrzy na żonę Lewego jak tak się gibie w tańcu i ociera o kogoś to jest kompletna żenada i brak szacunku do męża. Może Lewemu to odpowiada ale i tak mu współczuję.

0

@VegetaPolska Na dworze D*pa może xd

0

Ludzi którzy mlaszczą, siorbią, ciamkają i inne tego typu rzeczy powinni zamykać.

0

@VegetaPolska Mi się wydaje że po walce z Piccolo w DB zmądrzał i zaczął walczyć o życie rodziny i przyjaciół. Ale tak jak piszesz, jak był mały to się nie cackał i przeciwnikami.

1

@Kgorecki2500 No tak lepiej o LGBT gadać

0

@mordini123 O to fajnie, gdzie mogę dorwać Polsat? Nie chce Niemieckiego komentarzu :/

0

Wiadome już na jakiej stacji będzie finał LM? Ogólnie jestem w Niemczech i chciałbym obejrzeć na spokojnie gdzieś na necie oprócz restreama. Jakby ktoś coś wiedział to prosiłbym o informacje, pozdro.

1

@vangoor A dla ludzi coś dobrego zrobią?

0

@bartekvisca Na stare lata sobie zarobi.

7

@jacobFCB Parapapapa oooo aaaa

0

@HypeR Moon Knight mógłby się pojawić, wporzo aktor.

0

@Faro Blond włosy

1

@tristan87 Oczywiście że tak.

4

@Safrani I ten jego klub zniszczył nasz 8-2 i wygrał LM xd

0

Deco niech jeszcze weźmie ziomeczka z Portugalii i cacy xddd zamiast Flicka. Komedia.

0

Mimo tego syfu w klubie dobrze że jednak Xavi nie będzie trenerem w następnym sezonie. Piłkarz legendarny, narazie marny trener.

0

@NeroTFP1 Dobrze przynajmniej nie będzie stypiarzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?