0

@michal26 Miejmy nadzieję że jednak tak ;)

0

Michael Jackson ładna zostawił spuściznę w postaci Paris Jackson, piękna dziewczyna. Przyciągający wyraz twarzy.

0

@Szreko Wielka szkoda ale dobrze że zaraz będzie Thunderbolt i film też będzie skupiony na Buckym głównie.

2

@misterio @VegetaPolska Szkoda że nie nasze DB xd

0

@Szreko A już oficjalne że się nie pojawi? Bo jak tak to szkoda, Bucky to kozak.

1

@HypeR Fajny trailer.

0

@VegetaPolska To Skalar

1

@ranger3120 I znowu nieprzespana noc i znowu zwariowany dzień
Czas życia krótki, napijemy się wódki!

0

Ana Ty nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham, możesz mieć każdego ale chciałbym żebyś miała tylko mnie

1

@tomek8756 Robert Biedroń przyciskający matkę do podłogi żeby odwołała zarzuty wobec niego

0

@Faro Większość zrozumiała ale trzeba się przyczepić:D

1

@July_6_BcN Aby nie przyjacielu Twojej kozy :D

0

@MesQueUnClub_87 Tak ale daj pokój taki upał a takie dzwony wiszą.

1

@July_6_BcN Opowiadaj jak, słucham głośno i wyraźnie. Pozdrawiam.

1

@Kessie Nie mam nic do Afroamerykanów a zwłaszcza do Ciebie Kessie, wracaj z tej Arabii Realowi bramki strzelać.

4

Co to za moda przyszła że dziewczyny teraz chodzą w jakichś dzwonach i do tego czarnych jak asfalt zamiast odkrywać swoje dwie piękne kończyny.

0

Dlaczego nie ma meczu o 3 miejsce na Euro?

0

@Sysia11 Spokojnie jeszcze finał.

0

@Antimadridista_WR Tutaj już pomoc była robiona z Puigiem, De Jongiem i kimś jeszcze xD

0

@Worny Koszulki fajne, góra dresu też. Czekam aż Barca będzie miała coś fajnego, no i czekam aż zamiast Nike będzie Jordan.

0

@pepo_barcarzadzi Dzięki to ten, spotkałem gościa co był do niego podobny xD

0

@Arden Tak xD hahha

0

Szukam postaci z bajki, gość o rudych włosach i takie miał wytrzeszcz na oczach, ktoś coś?

1

@Arden Żartuje wariat, fajna stylówa ale golf nie lepiej by siadł?

1

@MessiForeverTheBest Zenek to jest Zenek

1

@Arden Za dużo Biedronia i Śmieszka

3

Los chce ze mną grać w pokera
Raz mi daje raz zabiera
Ja za swoim szczęściem biegnę w świat
Cuda przecież się zdarzają i marzenia się spełniają
Los przekorny znowu miłość da

Pa ra pa pa ra pa pa
O o
O o
Aha

Pa ra pa pa ra pa pa
O o
O o
Aha

0

@ranger3120 I w gorąc jak się siedzi w samochodzie to trzeba na wyłączonym silniku a nie na włączonym z odpaloną klimą.

0

Trailer może się podobać, może Marvel jednak się poprawi?

1

@fcbarcafan19 Nie no nie będę wchodził :D Ale śmiesznie bo w sobotę logowaniem się profilem zaufanym do starostwa żeby papier sprawdzić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?