1

Kurde ta Salma z żeńskiej drużyny fajniutka czarnula :D

1

@Misiaczek09 Up dla zasięgu

1

@Barcasub Bo spodziewasz się czegoś lepszego od Avengers Endgame i Wojny bez granic. Są filmy słabsze i są gorsze. Po prostu one już tak nie porywają jak ostatnie części Mścicieli.

0

@tbas Patrz żebyś na jutro zwolnienia nie musiał brać

0

@blakkudium Wiadome kiedy będą dostępne?

0

Ma ktoś z was Garmina i korzysta z tych planów do biegania? Warte uwagi czy czegoś innego szukać?

0

@Radioactive9705 Czekam na jakieś lepsze zdjęcia czarnej dziury. Może się doczekam.

1

@Kibic_83 I na jakiej pozycji niby miałby grać?

0

@Commando O serial xd

4

@Herato Alexandre Pato?

0

@Barcasub Dużego klubu a nie dużych klubów

1

@Joe_Barbaro Paulinho, Adriano i de Jong

11

@Pawlak1992 A co Ty myślisz że Anka będzie tańczyć z biednymi Polaczkami?

0

Najważniejsze jest to że Marciniak dobrze sędziował finał mistrzostw świata.

0

@Pedri16Future Półtorej roku xd

0

Liczyłem na Bayern, teraz będę liczyć na BVB.

1

Czekam na jakiś remix gdzie Disturbed wykonuje utwór "a Ty mnie miła ratuj".

1

@Cygan BRC Bogaty ojciec, nic więcej.

0

@HighestInTheRoom Jest taka fajna piosenka o Izraelu na tik toku ale nie będę jej tutaj wstawiać. Śpiewa ją kobieta.

1

@VegetaPolska Niedawno skończyłem DB a teraz znowu od nowa leci Zetka. Mogę to oglądać bez końca xd.

9

Zarząd wcześniej wyrzucił Valverde w lepszej sytuacji bez żadnego cackania się a teraz Xavi robi co chce i nie ma żadnych konsekwencji. Co się dzieje z tym klubem... Nie dziwię się ludziom że nie chcą już tego oglądać. Na miejscu tych młodych piłkarzy bym się kilka razy zastanowił nad tymi kontraktami i miliardowymi klauzulami. Tak samo nie dziwię się że Messi nie wrócił, po co wchodzić w szambo gdzie byłby ciągle jechany za brak wyników a tak pyka sobie w MLS na luzie. 9 lat bez ligi mistrzów, szok.

0

Przypominam że Xavi zostaje na następny sezon xddd

0

@Criss18Barca Ile masz lat żeby nie wiedzieć, że jest to z pewnego serialu tekst?

0

Masz moje słowo

4

Wczoraj strasznie zachlałem....

0

@Destroyer_of_Worlds Ja ogólnie jestem w szoku, że to niby Europejczyk odkrył Amerykę a teraz takie Stany są potęgą.

4

Jestem ciekaw czy Lewemu odpowiada to tańczenie Anny, mi by było wstyd i głupio.

0

@tomek8756 Freakfighty złe patolaaaa buuu a co telewizja robi xD

3

@zodiak_10 xdd a u mnie właśnie wczoraj wpadła koszulka Bayernu z tego sklepu bo byłem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?