xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kurde ta Salma z żeńskiej drużyny fajniutka czarnula :D
1
@Misiaczek09 Up dla zasięgu
1
@Barcasub Bo spodziewasz się czegoś lepszego od Avengers Endgame i Wojny bez granic. Są filmy słabsze i są gorsze. Po prostu one już tak nie porywają jak ostatnie części Mścicieli.
0
@tbas Patrz żebyś na jutro zwolnienia nie musiał brać
0
@blakkudium Wiadome kiedy będą dostępne?
0
Ma ktoś z was Garmina i korzysta z tych planów do biegania? Warte uwagi czy czegoś innego szukać?
0
@Radioactive9705 Czekam na jakieś lepsze zdjęcia czarnej dziury. Może się doczekam.
1
@Kibic_83 I na jakiej pozycji niby miałby grać?
0
@Commando O serial xd
2
@HypeR https://x.com/rejectedscooper/status/1788615718155469119 Co sądzisz?
4
@Herato Alexandre Pato?
0
@Barcasub Dużego klubu a nie dużych klubów
1
@Joe_Barbaro Paulinho, Adriano i de Jong
11
@Pawlak1992 A co Ty myślisz że Anka będzie tańczyć z biednymi Polaczkami?
0
Najważniejsze jest to że Marciniak dobrze sędziował finał mistrzostw świata.
0
@Pedri16Future Półtorej roku xd
0
Liczyłem na Bayern, teraz będę liczyć na BVB.
1
Czekam na jakiś remix gdzie Disturbed wykonuje utwór "a Ty mnie miła ratuj".
1
@Cygan BRC Bogaty ojciec, nic więcej.
0
@HighestInTheRoom Jest taka fajna piosenka o Izraelu na tik toku ale nie będę jej tutaj wstawiać. Śpiewa ją kobieta.
1
@VegetaPolska Niedawno skończyłem DB a teraz znowu od nowa leci Zetka. Mogę to oglądać bez końca xd.
9
Zarząd wcześniej wyrzucił Valverde w lepszej sytuacji bez żadnego cackania się a teraz Xavi robi co chce i nie ma żadnych konsekwencji. Co się dzieje z tym klubem... Nie dziwię się ludziom że nie chcą już tego oglądać. Na miejscu tych młodych piłkarzy bym się kilka razy zastanowił nad tymi kontraktami i miliardowymi klauzulami. Tak samo nie dziwię się że Messi nie wrócił, po co wchodzić w szambo gdzie byłby ciągle jechany za brak wyników a tak pyka sobie w MLS na luzie. 9 lat bez ligi mistrzów, szok.
0
Przypominam że Xavi zostaje na następny sezon xddd
0
@Criss18Barca Ile masz lat żeby nie wiedzieć, że jest to z pewnego serialu tekst?
0
Masz moje słowo
4
Wczoraj strasznie zachlałem....
0
@Destroyer_of_Worlds Ja ogólnie jestem w szoku, że to niby Europejczyk odkrył Amerykę a teraz takie Stany są potęgą.
4
Jestem ciekaw czy Lewemu odpowiada to tańczenie Anny, mi by było wstyd i głupio.
0
@tomek8756 Freakfighty złe patolaaaa buuu a co telewizja robi xD
3
@zodiak_10 xdd a u mnie właśnie wczoraj wpadła koszulka Bayernu z tego sklepu bo byłem :D