0

@HypeR Nie za stary na Dooma? Będzie lipa jak dadzą go na jeden max dwa filmy. Powinni go jakoś rozwijać. No i oni serio chcą odchodzić od Kanga.

0

@VegetaPolska Dawno wiadome. W KSW był na wypożyczeniu a na Fame21 ma walczyć z Bandurą w main evencie.

0

Fajny wynik i gra z Getafe, oby z Bilbao dobrze się ułożyło.

Mogliby więcej próbować dawać piłke za plecy obrońców.

0

Do czego to doszło żeby mieć obawy przed meczem u siebie z Getafe..

0

@Pedri16Future Bo ma wrócić tylko teraz wzięli go aby zobaczyć jaki będzie odbiór.

1

@macio_944 Fajnie by było tak po księżycu połazić ale pewnie trzebaby było dobre tabletki od sraczki wziąć.

0

@FcPortoFan1999 Chcesz żeby bardziej się załamał?

0

@Unikatowy Na szczęście jest gość co pewnie to ogarnie :D Ale i tak dzięki ;p
@Destroyer_of_Worlds @tadzik447 @Kidd Dzięki wam ;)

0

Czy znacie jakieś stronki gdzie można z zamówieniem zaprojektować własny mebel do pokoju? Szukam na google czegoś odpowiedniego ale nie ma tego co by mi odpowiadało a chętnie bym wykorzystał pewne miejsce w czterech ścianach.

1

@Zoker 1) Raphinha
2) Rodri

9

@macio_944 Ludzie? Chyba Madrycioki.

2

@SkN Facet jestem kibicem Barcy od 2010 roku i mnie nie obchodzi to co było za Ronaldinho. Aktualnie najważniejsze jest dobro klubu i żeby byli znaczącą ekipą w Europie. Nie ważne kto był, ważne kto jest i kto będzie tworzyć nową historię klubu.

2

@SkN A czy to teraz jest najważniejsze?;p Przecież to nie jest wina ludzi, że się nie urodzili w ich erze chwały.

0

@Bykunn No wydaje mi się że jeżeli testosteron buzuje i zwracamy uwagę na kobiety to nic złego. Przecież tak samo dziewczyny mogą się ślinić do mężczyzn u których widoczny jest 6-pak.
Ćwiczenie z obciążeniem to nie żarty i każde ćwiczenie ma swoją odpowiednią technikę, bo później płacz że plecy wysiadają, bo tamto sramto. Zabawa z obciążeniem to nie są żarty na jakieś głupie tik toki czy onlyfansa. Mogła sobie kupić piłke lekarską do domu i tam nagrać swoje durne wygibasy a nie robić to przy ludziach którzy podchodzą do tego poważnie.
@marcin62 Bardziej mi chodzi o to że tak samiec reaguje na samice, że podziwia wdzięki i wydaje mi się że to nie jest nic złego tylko teraz mamy debilne czasy i jak ktoś spojrzy na dziewczyne że ma seksowne ciało to już jesteś seksistą itp.

0

@Bykunn No nie lepszy bo bym takiego ćwiczenia nie robił, pewnie kontuzjogenne mocno. A z tym kretynem to za mocno się zagalopowałeś.

11

Laska wykonuje ruchy wiadome jakie i z czym może to się kojarzyć i się do tego uśmiecha no i to nagrywa ale to facet jest seksistowski i widzi tylko zboczone sytuacje. Kiedy takie persony zrozumieją że to jest ich wina a nie prawidłowo funkcjonującego mężczyzny któremu buzuje testosteron?
Jak nie Stadko to Szreiber.


3

Wchodzę na tik toka pooglądać i wyświetliła mi się dziewczyna z opisem "zaspałam do szkoły" i zamiast się ogarniać to lepiej odpalić lajta xD.

1

@TR3YWAY Emily Willis

1

@Kamil689 August Ames kilka lat temu

1

@Szreko Czego fani chcą? Spotkania z Venomem Hardego pewnie ;p. Osobiście też by mnie to ciekawiło.

0

@HypeR Sony spieprzyło Madame Web to chcą jakoś swoje uniwersum ratować Spider Manem. Jeszcze coś czytałem że chcą aby przyspieszyć pracę i żeby 4 wyszła jeszcze szybciej niż planowano (2026 jak dobrze kojarzę). Venom jedynie ratuje uniwersum SpiderVerse. Niech dadzą spokój dla kolejnej trylogii Spider Mana z MCU. Ale zobaczymy co na to Feige.

0

@Albatros https://x.com/Brazzers/status/1759678925146374350 ale ja wcześniej widziałem że jakiś portal wstawił ;/

0

@kuz Z tego co czytałem to tak. Widać psycha siada niektórym osobom.

0

Branża p#rn nie jest taka kolorowa jak się wydaje, kolejna gwiazda umiera, Kagney Linn Karter dziękuje Ci za tyle nieprzespanych nocy.

1

@LionelM95 Dzień w dzień, do kolacji lubie sobie położyć jajka na piersi i makaronie i tak fajnie żółtko po nich spływa mm.

0

Mariusz Wach były pięściarz wagi ciężkiej zabrał głos w sprawie swojego debiutu na ICON z Pawłem Nastulą w Main Evencie. Formuła MMA.
https://vm.tiktok.com/ZGeAFPxg6/

0

@LionelM95 Niedawno jadłem na śniadanie 3-4 a później na kolację do jedzenia potrafiłem jeszcze 5 dorzucić.

0

@Kengo Pep Guardiola, chyba Aitana też niedawno sławna

0

Stówka na Real poszła, nie ważne kto wygra czy będzie remis. Będę zadowolony.

0

@HypeR Ja bym go widział jako Sentrego jednak ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?